برانکو: باید با اختلاف 5 گل سپاهان را می‌بردیم/بیرانوند را مادام العمر محروم کنند!

برانکو: باید با اختلاف 5 گل سپاهان را می‌بردیم/بیرانوند را مادام العمر محروم کنند!

53994
00:16
09 خرداد 1398
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از اینکه سپاهان را بردیم و راهی فینال شدیم، خوشحالم.

به گزارش وبسایت نود، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری بعد از برد تیمش مقابل سپاهان در خصوص این بازی گفت: طبیعی است که بابت رفتن به فینال خوشحال هستیم. به بازیکنانم افتخار می‌کنم و قبل از هر چیز تبریک خودم را به آنها می گویم.

* قاطعانه برتر از سپاهان بودیم

وی ادامه داد: همچنین به هواداران مان تبریک می‌گویم که از ما به خوبی حمایت کردند. بسیار بازی خوبی ارائه دادیم و قاطعانه بهتر از سپاهان بودیم. نشان دادیم چرا بهترین تیم ایران هستیم، چون بازی نیمه نهایی را با تیم دوم بازی کردیم و با لیاقت به فینال رفتیم. ما پدیده را شکست دادیم و الان هم سپاهان را در اصفهان شکست دادیم. تبریک فراوانی به بازیکنانم می گویم چون از بازی و رفتار آنها لذت بردم. همه آن چیزی که برای باشگاه بزرگ لازم است را بازیکنان دارند.

* 2 بازیکن دیگر سپاهان هم باید اخراج می‌شدند
برانکو درباره داوری بازی افزود: ۲ بازیکن دیگر تیم سپاهان هم باید اخراج می شدند. نمی دانم چرا داور پنالتی گرفت اما ظاهرا داور پشت دروازه این پنالتی را اعلام کرد. تا به حال دیده ام که برای پرسپولیس داور پشت دروازه تصمیم گیری کرده است و برای تیم های دیگر نبوده است. در بازی با نفت آبادان هم داور پشت دروازه گل ما را مردود اعلام کرد.

* نیمکت سپاهان با عصبانیت سمت نیمکت ما می‌آمدند

سرمربی تیم پرسپولیس درباره درگیری زیاد بازیکنان هم ادامه داد: من پشت به زمین بودم و متوجه درگیری ها نشدم اما باید انگیزه بازیکنان میزبان را درک کرد. به خاطر عصبانیت‌ها این مسائل پیش می آید. تا جایی که می دانم نیمکت حریف سمت نیمکت ما می آمد. به نظر من روی بازیکن ما پنالتی شد اما داور آن را نگرفت.

* پنالتی کیانی هم گل می‌شد، برمی‌گشتیم
برانکو درباره اینکه اگر پنالتی کیانی گل می شد به بازی بر می گشتید افزود: بله به بازی بر می گشتیم.

* می دانم چرا داور برای سپاهان پنالتی گرفت

وی در خصوص اخراج بازیکنان سپاهان و اینکه شما به سود تیم خودتان حرف می زنید گفت: به نظر شما اخراج دو بازیکن سپاهان عادلانه بود یا نبود؟ کیانی و یزدانی هم باید اخراج می شدند. چرا ایران پوریان اخراج شد؟ می دانید به داور چه گفت؟ شما با داور حرف زدید؟ من نمی دانم داور چرا برای سپاهان پنالتی گرف. آن صحنه پنالتی نبود. شما می دانید آن صحنه پنالتی بود؟

* وظیفه داوران پنجم را می‌دانم، برای حریفان پرسپولیس پنالتی بگیرند

برانکو درباره اینکه می دانید وظیفه داور پنجم چیست افزود: نه نمی دانم اما می دانم داور پنجم پنالتی روی علیپور را نگرفت اما آن طرف پنالتی گرفت. مقابل ما داوران پشت دروازه تصمیم گیری می کنند. روی علیپور خطا شد و کم مانده بود به داور برخورد کند اما پنالتی گرفته نشد.

* ما خودمان داور هستیم

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه داور پنالتی گرفته اما نظر شما چیز دیگری است، گفت: شما فکر می کنید ما مربیان داوری بلد نیستیم؟ ما خودمان داور هستیم.

* باید با اختلاف 5 گل سپاهان را می‌بردیم

وی درباره اینکه همه چیز دست به دست هم داده تا قهرمان شوید و آیا این قهرمانی ها به شما می چسبد تصریح کرد: فکر می کنید سپاهان امروز مستحق برد بود؟ قبل از این اخراج ها سپاهان از ما بهتر بازی کرد؟ شما بگویید کی بهتر بازی کرد؟ واقعیت این است که بازی امروز پرسپولیس بسیار بهتر از سپاهان بود و باید با ۵ گل اختلاف این بازی را می بردیم. حالا شما بگویید درست نیست. ما ۲ بار به تیر دروازه زدیم. با لیاقت قهرمان کشور شدیم و با لیاقت به فینال حذفی رفتیم. حالا شما اگر این طور فکر نمی کنید، بگویید. دو تیم برتر ایران با هم بازی کردند و از حریف نترسیدیم. در دقیقه آخر بردیم اما با استحقاق. سپاهان می توانست امروز برنده باشد اگر گل می زد و ما نمی زدیم.

* خلیلی می‌توانست جو را کنترل کند، اما نیمکت سپاهان به ما حمله‌ور شدند

برانکو درباره اینکه محسن خلیلی باید نیمکت پرسپولیس را کنترل می کرد اما نکرد، افزود: کدام نیمکت به سمت ما حمله کرد؟ ما سمت آن ها رفتیم؟محسن خلیلی تلاش کرد فضا را آرام کند اما نیمکت حریف سمت ما هجوم می آورد. فقط می گویم شلوغی سمت نیمکت ما بود. ما که خودمان به خودمان حمله نکردیم! نیمکت حریف دنبال چه چیزی روی نیمکت ما بود.

* داماش را نبردیم یعنی کاری نکرده‌ایم؛ قشقایی یادمان نرفته

سرمربی پرسپولیس درباره محرمان بازی فینال هم ادامه داد: سوال خوبی بود. طبیعی است که ما بهتر از داماش هستیم. ما قهرمان هستیم و شکی در این نیست اما معنی ندارد که همیشه تیم بهتر برنده شود. قشقایی ۴ سال قبل ما را برد. امروز برد بسیار خوبی به دست آوردیم اما فینال را نبریم کاری نکردیم. نیمکت خوبی داریم و بازیکنان باکیفیتی در تیم ما هستند که می تواندن جای آنها را پر کنند.

* خسته شدم آنقدر که که مذاکراتم با تیم های دیگر را تکذیب کردم

وی درباره شایعه مذاکره او با تراکتورسازی هم گفت: من کارگر ورزشی هستم و با همه مذاکره می کنم. می توانم با همه مذاکره کنم. خسته شدم که این قدر این چیزها را تکذیب کردم.

* تهدید بازیکن پرسپولیس بدتر بود یا رفتار بیرانوند؟

برانکو در خصوص اینکه داوران هوای پرسپولیس را دارند اما در این بازی ۲ بار به تیر دروازه زدید اما پنالتی سپاهان گل می شد کسی یقه شما را نمی گرفت، ادامه داد: خیلی نمی خواهم به این موضوع بپردازم چون من صحبت هایم را در این باره گفتم. همه بازی های ما را ببینید. داوران یک اوت به ما ندادند. اگر اشتباه نکرده باشم در بازی قبلی یزدانی محروم شد اما بخشیده شد. به نظر شما تهدید کردن بدتر بود یا کار بیرانوند؟
* بیرانوند را مادام‌العمر محروم کنند!

وی افزود: بیرانوند فردی را که در مسیر حرکت بازیکنان بود کنار زد اما او را محروم کردند اما سیاوش یزدانی هواداران پرسپولیس را تهدید کرد و فقط یک بازی محروم شد. کدام کار بدتر بود؟ به نظر من باید بیرانوند را مادام العمر محروم کنند!

20441

نظرات کاربران
افتخار ایران
استقلالیا سپاهانیا و ... بدونین خدا جای حق نشسته به جای تهمت زدن به داور و تیم شایسته پرسپولیس و به جای هوچی گری یخورده انصاف داشته باشین خدا اون بالا جای حق نشسته علاوه بر اخراج اون دو بازیکن بازم میتونست از سپاهان این بازی اخراجی داشته باشه و حداقل یه پنالتی واسه پرسپولیس بگیره اگه دیرک دروازه و نیازمندم نبودن 5 تا کم کم باید سپاهان میخورد اینقدر تو توهم نباشین وبه فکر درست کردن تیماتون باشین نه دنبال بهانه این کارا بی فایدست چون حالا حالاها ما قهرمانیم
۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۱:۳۷
پاسخ
84
967
۶
روی قلب من نوشته رنگ قرمز رنگ عشقه، واس ت جونمو میدم پرسپولیس سرور عشقه ....ها لا لای لای لا لا لااااااای ...
۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۹:۰۹
پاسخ
66
744
عشقم پرسپولیس
عشقی برانکو چه تیمی داریم دبل قهرمانی بعداز هتریک
۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۴:۱۱
پاسخ
51
691
سعید غلامی❤پرسپولیسم❤نساجیچیم❤
چرا کسی به پنالتی که نیم اول توی منطقه هجده قدم ،روی شوت علیپور،، که کیانی با دست جلوی یک گل حتمی رو گرفت ،، حرفی نمیزنن ... موندم چرا هیچ وقت مطلب منو نمیچاپی آقای مسئول
۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۰:۳۹
پاسخ
40
669
یک قدم جلو
همه حرفاش یک طرف. قشقایی یک طرف، بد نیاید از ما گله کنید، خود برانکوتون گفت
۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۲:۲۱
پاسخ
675
84
تنها
بعد از چالش مانکن پرسپولیس تقدیم می کند چالش سوپر جام
۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۶:۳۰
پاسخ
26
480
شازده آبی
رو که نیست . . . . سپاهان نه نفره بشه . . . . گل‌ علی قربانی آفساید بشه . . . . کیانی پنالتی خراب کنه . . . . آخرشم با گل‌به‌خودی ببری . . . . بعد برانکو میگه باید پنج‌تا می زدیم . عجبم از این پیرمرد
۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۷:۳۴
پاسخ
927
80
تیم ملی کمان 99
سپاهان همه چیز را باخت اخلاق مهمان نوازی و نتیجه داوری هم که به نفعشون بود باخت کامل و پایان
۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۵:۲۵
پاسخ
31
659
پرسپولیس قلبم
عشقی عشقی برانکوو بمون برامون
۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۵:۰۵
پاسخ
27
517
علی
پرسپولیس به یک مهاجم نوک تمام کننده برای فصل بعد نیاز داره ِ. قرار نیست تو هر بازی این همه موقعیت خراب بشه. وقتی تک به تک ها گل نمی شه در واقع زحمت تمام بازیکن ها به هدر رفته
۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۸:۵۶
پاسخ
19
488
Manchester
تو صحنه پنالتی یزدانی بلند شد و به سمت زمین خودشون داشت برمیگشت که داور اعلام پنالتی کرد، میخوام بگم خودشم باورش نمیشد پنالتی گرفته و حتی یه اعتراض کوچیکم نکرد
۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۵:۱۸
پاسخ
17
559
قلب شیر
خداروشکر مهم نتیجه بود که بدست اومد فقط امیدوارم همه کسانی که میگفتند تیم وزارت وسوگلی این بازی رو بدقت دیده باشند وفرداشب هم کارشناسی روببینند تابفهمند البته اگه بخواهند بفهمند که چقدر راحت داشتند سر پرسپولیس رو میبریدند پنالتی های مارو راحت نگرفتند اون طرف .....خدا جای حق نشسته خیلی چسبید این برد هرچند واقعا نیازمند فوق ستاره بازی بود واقعا خیلی موقعیت داشتیم
۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۴:۱۳
پاسخ
15
411
کوپا امجدیه ۵۰ سال پیش
جونم برانکو آقابرانکو هر کاری کردند که پرسپولیس را زمین بزنند ولی خدا جای حق نشسته.
۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۴:۱۰
پاسخ
22
388
بنام خالق کرایف و فرگوسن و مسی
فقط اومدم تبریک بگم به مجموعه پرسپولیس. این مکافات عمل همون نامردی ها و خنجر از پشت زدن ها و تهمت های بدخواهاشه که بدجور خوردند از غیب.. تبریک ویژه به بچه‌های سرخدل توی ورزشگاه که اونا از نزدیک دیدند این معجزه رو.. بچه ها جای ما رو خالی کنید :)
۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۳:۱۰
پاسخ
20
403
علی
یه چی میگم فقط :عدالت خدااااا
۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۳:۰۴
پاسخ
18
405