برانکو: به جذب بازیکن دیگری به‌جز دروازه‌بان فکر نمی‌کنیم

برانکو: به جذب بازیکن دیگری به‌جز دروازه‌بان فکر نمی‌کنیم

14204
00:19
25 دی 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان خوبی در فوتبال ایران وجود دارند اما چون همه آنها تحت قرارداد باشگاه‌هایشان هستند به همین دلیل به جذب بازیکن دیگری فکر نمی‌کنیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان خوبی در فوتبال ایران وجود دارند اما چون همه آنها تحت قرارداد باشگاه‌هایشان هستند به همین دلیل به جذب بازیکن دیگری فکر نمی‌کنیم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، برانکو ایوانکوویچ در خصوص شرایط تمرینی این تیم، جلسه‌اش با سوشا مکانی، لغو اردوی دبی و موارد دیگری به صحبت پرداخت که در زیر می‌خوانید:

بعد از چند روز تعطیلی تمرینات تیم پرسپولیس آغاز شد از شرایط تمرینی تیم‌تان بگویید.

خوشبختانه بازیکنان خوب تمرین می‌کنند و در شرایط خوبی قرار دارند در این میان تنها مشکل تیم ما بحث دروازه‌بان است که این موضوع هم تا یکی دو روز دیگر حل می‌شود.

بحث جذب دروازه‌بان به کجا رسید؟

برای پست دروازه‌بانی گزینه‌های زیادی داریم که مذاکراتی هم انجام شده اما از کسی اسم نمی‌بریم تا اینکه همه چیز نهایی شود.

اینکه گفته می‌شود دروازه‌بان کروات یا علیرضا حقیقی به پرسپولیس می‌آیند، صحت دارد؟

متوجه حرف‌های من نشدید؟ گفتم همه چیز تا یکی دو روز آینده مشخص خواهد شد.

چهارشنبه شب با سوشا مکانی جلسه داشتید خروجی این جلسه چه بود؟

خروجی خاصی نداشت سوشا از زندان آزاد شده و من به عنوان مربی او می‌خواستم از وضعیت و روحیه‌اش باخبر شوم. ما با هم صحبت‌های معمولی انجام دادیم تا ببینیم در چند روز آینده شرایط چطور خواهد شد و چه اتفاقاتی پیش خواهد آمد.

اگر سوشا مکانی بتواند بازی کند آیا کماکان روی او به عنوان یک دروازه‌بان نظر دارید؟

به هر حال سوشا عضوی از باشگاه ما است اما تصمیمات را نهادهایی می‌گیرند که از عهده من خارج است. مکانی همچنان عضو تیم پرسپولیس است اما برای آینده او من نمی‌توانم تصمیم بگیرم و ارگان‌هایی که مربوط به این کار هستند باید در این خصوص تصمیم‌گیری کنند.

لغو اردوی دبی آیا به روند تمرینات پرسپولیس آسیب می‌زند؟

خوب اگر اردوی دبی می‌رفتیم بهتر بود چون رژیم غذایی و استراحت بازیکنان به صورت بهتری انجام می‌شد اما لغو اردوی دبی لطمه‌ای به تمرینات ما نزد. تصمیم‌گیری درباره اینکه به این اردو برویم یا نه در دست ما نبود اما باید بگویم که من بلیتم را از زاگرب برای دبی گرفته بودم چرا که قرار بود ما به دبی برویم اما وقتی این اردو لغو شد من هم بلیت دبی را پس دادم.

قرار است در جام شهدا هم شرکت کنید حضور در این تورنمنت چقدر می‌تواند به آماده‌سازی پرسپولیس کمک کند؟

حضور در این تورنمنت هم در چارچوب آماده‌سازی تیم پرسپولیس است چرا که ما نیاز به بازی‌های زیادی داریم تا به هماهنگی بیشتری برسیم اما چیزی که مشخص است این است که در چنین تورنمنتی می‌توانم بازیکنان بیشتری را بازی دهم.

قبل از اتفاقاتی که برای سوشا مکانی و جدایی ایمان صادقی رخ دهد صحبت از این بود که به جای مرحوم هادی نوروزی یک بازیکن بگیرید اما با اتفاقاتی که افتاد انگار جذب بازیکن هم پست مرحوم نوروزی فراموش شد و همه نگاه‌ها به سمت جذب دروازه‌بان رفت.

آرام‌ آرام! من قبل از این هم گفته بودم که کادر بازیکنان خوبی دارم و از همه آنها راضی هستم چراکه بازیکنان توانایی در اختیار دارم و نشان دادند که برای موفقیت می‌جنگند. ما برای قهرمانی می‌جنگیم اما چیزی که باید بگویم این است که در فوتبال ایران بازیکنان خوب و با کیفیت زیاد وجود دارند ولی همه آنها تحت قرارداد با تیم‌های دیگر هستند و برای همین به کسی دیگر فکر نمی‌کنیم.

تمرینات پرسپولیس یک نوبت در ورزشگاه آزادی است و یک نوبت در ورزشگاه درفشی‌فر فکر نمی‌کنید این مسئله خیلی در شأن تیمی مثل پرسپولیس نباشد؟

تا جایی که امکانات وجود دارد ما از این امکانات استفاده می‌کنیم ایده‌آل این است که ما 5 زمین استاندارد داشته باشیم اما نداریم با این همه همین امکاناتی که داریم را باید حفظ کنیم و خدا را شکر نماییم. برنامه تمرینی ما هم خیلی بد نیست چرا که یک روز صبح در آزادی هستیم و عصر در درفشی‌فر و فردایش این مسئله برعکس خواهد بود. تمرینات ما کاملاً هماهنگ است و شرایط ما همانگونه است که شرایط تمرینی استقلال است.

تیم امید همراه با سرمربیگری شما در سال 2002 قهرمان آسیا شد با توجه به شناختی که از ظرفیت‌های فوتبال ایران دارید فکر می‌کنید آیا تیم امید بتواند پس از 40 سال به المپیک صعود کند؟

ما همه هوادار تیم امید ایران هستیم و دل‌مان می‌خواهد که این تیم به المپیک صعود کند و به همین دلیل این تیم را تشویق می‌کنیم اما باید بپذیریم که کار بسیار سختی است چرا که تیم‌هایی مثل قطر و عربستان هم تیم‌های خوبی هستند که برای موفقیت تلاش زیادی می‌کنند.

نظرتان در خصوص اظهارات مدیرعامل باشگاه نفت تهران درباره معاوضه علیرضا بیرانوند با یکی از بازیکنان ستاره پرسپولیس که گفته می‌شود مهدی طارمی است، چیست؟

من به مدیرعامل باشگاه نفت تبریک می‌گویم او قطعاً حقوق زیادی دریافت می‌کند که این پیشنهاد را می‌دهد! به نظر من او یک مدیر واقعی است که به بازیکنانش اینقدر اهمیت می‌دهد و به همین دلیل قصد دارد بازیکنش را با یک بازیکن بزرگ معاوضه کند!

 

 

کد/2020

نظرات کاربران
ستار666666
درود بر مرد متفکر فوتبال ایران /درود بر شرفت /درود بر خونسردیت /درود بر اخلاق شایسته /درود بر ابیات درستت /بقیه بیان از سرورشون یاد بگیرن /ادب و نذاکت رو
۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۳۴:۰۸
پاسخ
0
8
MANSUOR
استقلالی ها خواهشن جوش نیارین.خخخخخخخخخخخ
۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۵:۱۱
پاسخ
1
6
علیرضا
برانکو زودتر حقیقی رو بیار تادیگه مدیرعامل نفت همچین جسارتی نکنه ادمین خواهشا بچاپ
۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۵:۲۱
پاسخ
3
14
بهنام بابایی
واقعی برانکو یک مربی کاربلد وحرفه ای اینو ادم میتونه از طرز حرف زدنش هم بفهمه اینوقابل توجه منصوریان آ ماتور گفتم آقا اصلا بیرانوند نمی خوایم طهماسبی یا یکی دیگه رو بگیرید خیلی بهتره
۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۹:۲۵
پاسخ
0
23
Muhamad456
با سلام برانکو ایوانکوویچ یک جنتلمن است یک مربیِ کاربلد و بزرگ حرفهای بزرگ از دهانِ آدم بزرگ بیرون می آید. موفق باشی آقای مربیِ خوش تیپ
۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۳:۲۹
پاسخ
0
24
ابراهیم
پروفسور عاشقتم........
۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۴:۰۲
پاسخ
2
41
اشکان۴۴۴۴
پورفسور زور الکی نزن امسال پرسپولیس نهایتا هشتم یا نهم میشه
۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۸:۵۶
پاسخ
53
4
سروش
برانکو و پرسپولیس حقشونه سال دیگه در فینال باشگاههای آسیا بازی کنن و همینطور در باشگاههای جهان ، پرسپولیس باید یک ورزشگاه بزرگ خصوصی در شان هوادارانش داشته باشه ، از ورزشگاه آزادی خسته شدیم ، چی از سپاهان و سایپا و تراکتور و ابومسلم و فولاد کم داره پرسپولیس ؟ جای تاسفه
۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۸:۱۶
پاسخ
2
42
بی افتخارهای قرمز
کوتاه بیا!!! فینال باشگاههای آسیا بازی کنن و همینطور در باشگاههای جهان !!!! جام جهانی چی؟ میخاین اونجا هم برین. فعلا که حذفی حذف شدین. لیگ هم ۵ام هستین :| - ـ -
۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۶:۵۲
43
2
رضا پرسپولیسی
برانکو حیا کن پرسپولیس رها کن
۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۴:۰۸
پاسخ
61
1
mehran
ما که مفهمیدیم استقلالی هستی کاش بجای تخریب دیگران دنبال موفقیت خودتون بودید
۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۴:۰۶
1
10
برازنده ==فسا
من طرفدار هیچ رنگی نیستم اما ایا تا به حال مصاحبه مربی ایرانی را شنیدید که اینقدر حرفه ای و باوقار صحبت کنه کسایی مثل قلعه نویی و دایی و جلالی وکاظمی و خصوصا درخشان باید یاد بگیرند که حرفه ای بودن یعنی این-- در اوج محبوبیت بخاطر اینکه روزی سرمربی ایران بود بسیار ساده و بی الایش وطوری حرف میزنه که نمیفهمی چه نظری روی بازیکن خاطی داره =به امید شاد بودن تمام ملت عزیزماندمخصوصا استقلالیها و پرسپولیسیهای عزیز
۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۱۴:۵۷
پاسخ
0
44
محمد آبی آبی
چرا اینقدر با آقای برانکو مصاحبه میکنن یکبار با مظلومی اینطور مفصل مصاحبه نمیکنن واقعا چرا؟؟؟؟!!!!!آقای برانکو هم اینقدر از بازیکناش استادانه و روانشناسانه تعریف و تمجید میکنه این میشه نتیجه اش که میبینیم تیم شانزدهم جدول با همون بازیکنها الان چهرم جدوله خیلی جالبه همه و همه دارن کمکشون میکنن آدمین جان این یکی رو بچاپ و بی طرفیتو ثابت کن برادر
۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۳۴:۰۵
پاسخ
48
4
hossein 666666
عزیزم مظلومی بجز تیکه وکنانیه زدن وزخم زبان زدن مگه چیزدیگه ای هم بلده ؟ نهایتش کارای امثال برانکو ویحیی ( جوانگرایی وتاکتیک تیمی) رو به صورت ناقص وبا کمک داورا بتونه تقلید کنه اونم با بهترین بازیکنای ایران
۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۱:۴۵
0
8
علی
لابد الان سایتو تحریم میکنید
۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۳:۵۱
0
41
برانکوووووو
قربونت برم برانکوی عزیزم... با شخصیت.. با نمک... حتی عصبانیتم قشنگه!! :)))) گفتیم یه تعریفی کرده باشیم... برانکو بلند مدت جواب میده... ایشالا حالا حالاها مربی پرسپولیس باشی.. بعدشم بعد از کی روش بیایی تیم ملی...
۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۳۰:۲۸
پاسخ
2
50
داش حسام
کاره خوبی میکنی انسجام تیم حفظ میشه
۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۲۲:۱۲
پاسخ
1
41
sajjad
چقد این بشر با شخصیته
۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۲۰:۰۳
پاسخ
1
46
matin666
با همون جمله ی آخرش ساختمون باشگاه نفت رو رسما تخریب کرد ...
۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۱۴:۵۳
پاسخ
3
50