برانکو: جدایی از پرسپولیس؟ تا سال بعد قرارداد دارم

برانکو: جدایی از پرسپولیس؟ تا سال بعد قرارداد دارم

34082
19:10
28 آبان 1397
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه عملکرد بازیکنانش در بازی با پیکان تحسین برانگیز بوده است، به خبر احتمال جدایی‌اش از پرسپولیس واکنش نشان داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه عملکرد بازیکنانش در بازی با پیکان تحسین برانگیز بوده است، به خبر احتمال جدایی‌اش از پرسپولیس واکنش نشان داد.

به گزارش وبسایت نود، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران پس از برد تیم فوتبال پرسپولیس مقابل پیکان گفت: نیازی نیست بگویم چقدر راضی و خوشحالم. از عملکرد بازیکنانم لذت می برم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: بعد ازفینال آسیا اولین بازی سخت است. حالا نمی خواهم دیگر اشاره کنم به وقایعی که قبل ازاین بازی برایمان اتفاق افتاد. واکنش بازیکنانم در نیمه دوم واقعا تحسین برانگیز بود.

برانکو تصریح کرد: بازیکنانم با شخصیت بالایشان این برد را کسب کردند. با استحقاق کامل این بازی را بردیم. حالا لیگ را ادامه می دهیم همانطور که قبلا هم گفته بودم انتظار دارم بازیکنانم بی نهایت تلاش کنند.

وی درباره تشویق هواداران اظهار داشت: از آنها بی نهایت ممنونم. هواداران دیدند که چقدر عذاب کشیدیم. امروز هم از پیکان عقب افتادیم اما هواداران با ما بودند و تشویق کردند. آنها علاقه به برد داشتند. این زیباترین بخش از فوتبال است. باز هم به بازیکنانم بابت تعصب و اراده به بردشان تبریک می گویم. این برد دلیل بر نیمکت قوی تیممان بود.

سرمربی سرخپوشان پایتخت درباره احتمال قهرمانی مجدد پرسپولیس در لیگ، گفت: انتظار داریم ببریم و به این نتیجه و هدف برسیم.

برانکو درباره اعلام احکام کمیته انضباطی در آستانه بازی با پیکان گفت: نمی خواهیم وارد این مسائل شویم و خودمان را درگیر موضوعات مختلف کنیم. اما می خواهم بگویم همه دیدند دراین ۲۰ روز چه به ما گذشت. ما با یک تغییر توانستیم ورق رابرگردانیم.

سرمربی پرسپولیس درباره جبران نتیجه در ۳ دقیقه افزود: از عملکرد بازیکنانم در نیمه دوم راضی هستم. آنها شخصیت خودشان را نشان دادند. پنج روز بود تمرین نداشتیم و وقت کافی هم برای این بازی نداشتیم. روز گذشته رادوشوویچ و منشا تنها تمرین کردند. طبیعی است در این شرایط باید تلاش کنیم.

برانکو درباره شایعه جدایی اش از پرسپولیس به دلیل عدم پرداخت مطالباتش اظهار داشت: وقت طرح چنین صحبت هایی نیست و من به این موضوع فکر نمی کنم. همیشه طوری کار می کنم که انگار صدسال در پرسپولیس هستم. من اصلا نمی دانم درباره این سئوال چه جوابی بدهم. امسال و سال دیگر قرارداد دارم و نمی دانم چه چیزی پیش می آید.

سرمربی سرخپوشان در ادامه به مقایسه کار در باشگاه و تیم ملی پرداخت و گفت: بازیکنانی که در لیگ قهرمانان هستند بازیکنان طراز اول هستند. می توانم از ژاوی و گابی و بونجاح مثال بزنم. اینها همه ملی پوش هستند اما نه در قطر.  کاشیما دو بازیکن برزیلی دارد که درسطح خیلی خوبی هستند. ما چنین پتانسیل مالی نداریم که بخواهیم این بازیکنان را بیاوریم. باید بازیکن سازی کنیم. ژاوی سالیانه ۱۲ میلیون دلار می گیرد. اینها در تیم ملی قطر نیستند. در تیم ملی ژاپن هم بازیکنان کره ای کاشیما نخواهند بود. همچنین برزیلی های این باشگاه هم در تیم ملی ژاپن نخواهند بود. بنابراین کار در باشگاه های آسیا سخت تر از تیم ملی است.

برانکو درباره عادت بازیکنانش به برد حتی در روزهای سخت افزود: با تمام اتفاقات در ابتدای فصل گفتم بهتراز قبل خواهیم بود. البته یک تیم مدعی و خوب باید نیمکت قوی داشته باشد. هدفمان را با توجه به قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا و همچنین لیگ برتر تعیین کردیم و می خواهیم بهترین باشیم. ما تا یک قدمی جام آسیارفتیم اما نشد. حالا هم بیشترین قهرمانی ها را می خواهیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه دیروز در نشست خبری با اقتدار گفتید حتما می بریم و آیا امروز با بردتان قصد داشتید افرادی را به سکوت دعوت کنید؟ اظهار داشت: بله من گفتم می بریم. اگر عنادی به وجود می آید زیاد مهم نیست. این مهم است که انرژی خودمان را حفظ کنیم چون به بازیکنانم اعتقاد دارم. هر بازی را حتی فینال لیگ قهرمانان را با میل و تلاش برای برد به زمین می رویم. بازی فینال را هم که همه در دنیا دیدند. یک بازی بسیار بزرگ که ما تنها کمی با جام فاصله داشتیم.

وی درباره احتمال جدایی علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس در نیم فصل تصریح کرد: گویا بیرانوند برای بهترین بازیکن آسیا انتخاب شده بود. اگر عملکرد او را در جام جهانی و پرسپولیس نگاه کنیم طبیعی است بازیکن جالب توجهی برای همه تیم ها می شود. هم برای او و هم برای ما پیشنهاداتی مطرح می شود. اما دوماه دیگر  مانده تا این اتفاق ها شاید بیافتد و چیزی معلوم نیست.  

سرمربی پرسپولیس در پایان گفت: اگر بیرانوند از لیگ برتر انگلیس پیشنهاد داشته باشد یا از لیگ ترکیه که پنج برابر بیشتر از پرسپولیس به او می دهد شما جای او باشید چه می کنید. باید دید در آن زمان چه چیزی پیش می آید. طبیعی است ما برای پول کار می کنیم. عمر ورزشی بازیکنان ۳۰ سال که نیست؛ حدود ۱۰ سال است و باید زندگی خودشان را تامین کنند. اگر پیشنهادی باشد که باشگاه و بازیکن را تامین کند وارد بحث می شویم و این یعنی حرفه ای گری.

 

1004

 
نظرات کاربران
ايراني اصيل
لطفاً اگر كسي جرأت كرد به اقاي پروفسور موج سوار بفرمايند كه بهترين بازيكنان ژاپن و كره و حتي چين در ليگهاي اروپايي بازي ميكنند و در كشور خودشون حضور ندارند . ! همين كاشيما هم فقط دو بازيكن ملي دارد !!!
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۷:۲۴
پاسخ
12
2
mohammad
چقدر حرفه ای و جذاب مصاحبه میکنی مرد جنتلمن پرسپولیس .مثل فرگوسن بمون سال ها.
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۷:۵۵
پاسخ
1
11
پدرام
برانکو مربی با شخصیت ، با وقار و یک حرفه ای واقعی ست ، با وجود همه مشکلاتی که دامنگیر تیمش شده نه نق میزند ، نه به کسی تهمت میزند ، نه مظلوم نمائی میکند و نه در قبال بغض و کینه ها خشمگین میشود فقط و فقط بازیکنانش را شارژ روحی میکند و به آنها خودباوری و اعتماد بنفس میدهد ، این راز موفقیت سرمربی متشخصی است که محبوب بازیکنان و هواداران تیمش است .
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۲:۵۴
پاسخ
0
10
فینال لیگ قهرمانان اسیا
فراتر از عشقی مرد مگه میشه ؟مگه داریم؟به جای اینکه فرار کنی و تیم روببری ترکیه و از فردا بیفتی دنبال شکایت و هوچی گری در روز فیفا دی بدون بازیکنای ملی پوش که حداقل ۴۰درصد تیم بودن بازی کردی و بردی بی شک بزرگترین گوهری که پرسپولیس در دهه های اخیر پیدا کرد شما هستی جناب برانکو شما با اخلاق خوب دانش بالا واقع نگری تلاش شبانه روزی صبر و متانت بالا عاری از حسادت و عقده و کینه کاری کردید که گرایش عمومی جامعه به شکل عجیبی به سمت پرسپولیس شده است و نسلهای جدید مثل دهه ۷۰ تقریبا ۸۰درصد پرسپولیسی اند چون ذات ایرانیها به صداقت و درستکاری و مبارزه طلبی و تسلیم ناپذیری علاقه منداست و امروز بی شک ۶۰ درصد کل فوتبالدوستها گرایش به پرسپولیس دارن حتی در این مقطع از تاریخ هواداران پرسپولیس در خوزستان هم از رقیب پیشی گرفته اند شما منطق و واقع نگری رو به هوادران پرسپولیس هدیه دادید و اینها برای ابد می مونه ابن وسط حرفهای ۱۰۰من یه غاز یک سری ادم متوهم و هوچی گرو بی منطق نمیتونه قطار پرسپولیس رو با شما از حرکت بیندازه ازت ممنونیم مرد
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۰:۰۱
پاسخ
1
13
IHAN
ممنون که هستی پروفسور
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۴:۳۱
پاسخ
0
10
سرخ بی رقیب
پروفسور جان تو باشی برامون از ده تا ژاوی و گابی و بو نجاح و برزیلیها و .... هم ارزشمندتره. دوستت داریم از ته قلب
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۱:۵۹
پاسخ
3
58
سام
آقایان مسئول پرسپولیس لطفاٌ لطفاٌ لطفاٌ با برانکو یک قرارداد خیلی دراز مدت ببندید مثل آلکس فرگوسن با منچستر یونایتد و آرسن ونگر با آرسنال. این مربی میتواند تا سالها برای پرسپولیس قهرمانی بیاورد و اگر خدا بخواهد قهرمانی آسیا.
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۱:۲۳
پاسخ
2
57
میهن پرست
چطوری استقلالی؟
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۱:۱۴
پاسخ
4
51
سجاااااد پرسپولیسی
کجاااااااا میخای بری عشق جان همین
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵:۴۱
پاسخ
2
54
TGP
برانکو جنتلمن خیلی بامعرفتی، از اینکه تو این شرایط تیم رو بخوبی هدایت میکنی و هیچ گله و شکایتی نمیکنی و قوت قلب هستی از تو سپاسگذاریم و همیشه در یاد ما خواهی ماند
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹:۲۱
پاسخ
2
59
زنده باد برانکو
مثل همیشه متین و باوقــــــار دوستت داریم بــــرانــکــوی جنتلمن
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۵:۲۴
پاسخ
2
56
ققنوس سرخ
پس چرا کیروش برد مقابل تیم قدرتمند ترینیدادوتوباگورا به مردم ایران تقدیم کرد!؟
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۸:۰۵
پاسخ
4
52
مرتضي
ممنون برانكو ممنون از اينكه با وجود دشمني فتاحي باز هم با شجاعت تيمت رو اوردي تو زمين و بازي رو بردي نه اينكه بري تركيه
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۵:۵۴
پاسخ
4
61
رومن رینز پرسپولیسی
واقعا دمت گرم اینقدر برات مهمه پرسپولیس ....خداکنه از پرسپولیس از دنیای مربیگری خدافزی کنی چندین سال دیگه...عشقی عشق
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۳:۳۰
پاسخ
3
63
افسونگر
درود بر برانکوی بزرگ دوستت داریم
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۸:۴۴
پاسخ
1
54