برانکو: در حال تنظیم شکایتم از پرسپولیس برای ارسال به فیفا هستم

برانکو: در حال تنظیم شکایتم از پرسپولیس برای ارسال به فیفا هستم

9027
12:25
23 تیر 1398
سرمربی پیشین پرسپولیس از تصمیم قطعی خود برای شکایت به فیفا خبر داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، همان طور که انتظار می‌رفت باشگاه پرسپولیس برای تسویه حساب با برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش نتوانست با آنها به توافق برسد و با این شرایط همانند گذشته باید شاهد باز شدن پرونده شکایت دیگری از این باشگاه به فیفا باشیم.

هفته گذشته نماینده حقوقی باشگاه پرسپولیس با وکیل برانکو در استانبول دیدار داشت و بعد از اینکه توافقی بین آنها حاصل نشد، برانکو ایوانکوویچ ضمن انتقاد شدید از ایرج عرب به وی هشدار داد که مجبور است از باشگاه پرسپولیس به فیفا شکایت کند.

برانکو در این باره گفت: در حال تنظیم شکایتم از پرسپولیس به فیفا هستم و این شکایت را به زودی به فدراسیون جهانی فوتبال ارسال خواهم کرد.

این در حالی است که ماریو بودیمیر مهاجم کروات پیشین پرسپولیس هم از این باشگاه به فیفا شکایت کرده است.

پیش از این مربیانی چون وینگو بگوویچ، آری‌هان، نلو وینگادا و مانوئل ژوزه نیز بعد از جدایی از پرسپولیس مجبور شدند برای دریافت طلب‌شان از این باشگاه به فیفا شکایت کنند و این باشگاه نه تنها مجبور شد طلب این مربیان را بدهد بلکه با جریمه‌های سنگینی هم مواجه شد. نکته قابل ذکر اینکه مدیران عاملی محکوم به پرداخت طلب این مربیان شاکی شدند که نقشی در قرارداد آنها نداشتند.

2051

نظرات کاربران
حامد تبریزلی
هر چی برانکو جان بگه. برانکو جنتلمنه جنتلمنه....
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۶:۴۵
پاسخ
3
18
علی پرسپولیسی
امیدوارم برانکو برنده بشه و تمام و کمال پولش رو هم بگیره.ما لیاقت داشتن مربی خوب رو نداریم.متاسغانه آقای عرب در بهترین زمان ممکن بدترین انتخاب برای پرسپولیس بود.
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۳:۱۵
پاسخ
10
17
4444
هر چی برانکو بگه خخخ
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۴:۲۳
پاسخ
8
10
فراریم فراری
من خودم پرسپولیسی ام مطمنم وزیر که اونم پرسپولیسی هس ازجیب مردم پول بیت المال میده خیالم راحته
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۰:۳۰
پاسخ
10
9
تیم ملی
این آقا بعد یه هفته شکایت میکنه حقشه اونوقت دایی بعد کلی صبرو تخفیف دادن بعد چند سال حقشو میخاد میشه خائن واقعن که مرغ همسایه غازه
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۸:۵۷
پاسخ
5
17
امیرحساااااام. س.
بابت روزای خوبی که باهات داشتیم: مرسی.... اما تو که روانشناس بودی و در کارخودت حرفه ای، بهتر نبود کمی جسارت وشهامت بخرج میدادی و قضیه پول نگرفتنت رو همین جا، بی واسطه پیگیری میکردی، فوقش یکهفته قهر میکردی و سرتمرین نمی رفتی..تا مدیرعامل مجبور به پاسخگویی به مردم بشه. البته شایدغرورت اجازه نمیداد یا... اما بین بد و بدتر بدرو انتخاب میکردی، جناب پروفسور
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۵:۳۰
پاسخ
1
15
ساوالان
این مدیر عامل کمر به نابودی پرسپولیس بسته؟ الان پرونده ای که با 1میلیون حل می شود پس فردا 3میلیون یورو برای این تیم اب می خورد؟هیت مدیره پرسپولیس به هیچ دردی نمی خورد منتظر بدهی باشید که دولت ایران هم توان پرداخت اش را نخواهد داشت. بدهبی امسال برانکو ودستیاران و بدیمیر به اضافه سال بعد انها بالای60میلیارد امروزی اب می خورد. مثل اینکه ژوزه برای مادرس نشد؟؟؟؟
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۹:۳۵
پاسخ
33
112
میثم
ببین چی کشید از دست این پرسپولیس که فرار رو برقرار ترجیح داد
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۵:۰۸
پاسخ
59
90
فرهاد
ترسید var بیاد لیگ ایران
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۶:۱۳
7
5
فیک استار
اقای برانکو خیلی عزیزی برامون ولی قشنگ جدا نشدی هوادار رو چیز فرض نکن البته حقته که بخاطر پول بیشتر بری این حق برای شما هست و من بسیار هم به اون احرتام می ذارم ولی شما با تیم ما قرار داد داشتی و باید خسارت فسخ قرار دادت رو بدی امید وارم اقای عرب انقدر بات هوش باشن که با طرح شکایت از مربی تیم هرچند دوست داشتنی اجازه ندن حقوق باشگاه که اولویت همه ما باید باشه پایمال بشه ما طرف دار برانکو هستیم بخاطر پرسپولیس فن کسی نیستیم که هرچی اون بگه اوکی باشه اون شعار هم الان برای حمایت از تیم منقل میشه به مربی بعدی ولی اونی که جدا شد باید بدونه عضو خانواده ما بوده نه این که الان هم هست . امید دارم هوادار پریسپولیس به این درک برسه و مدیران بتونن این حس رو منقل کنن
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۰:۵۷
پاسخ
81
89
شهریار پهلوانی
آخرش خودت محکوم میشی
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۸:۱۸
پاسخ
77
86
محمودی
اگر عرب آنچنانکه اعلام شده مدرک معتبر دال بر اینکه برانکو همزمان که با پرسپولیس قرارداد داشته با الاهلی هم توافق کرده داشته باشد خب حق با باشگاه پرسپولیس است و برانکو باید غرامت بپردازد.چون برانکو نمیتوانسته یکطرفه قراردادش را فسخ کند چون خودش نخواسته برگردد و طلبش را بگیرد و با تیم یکسال دیگر طبق قرارداد ادامه دهد.! در هر حال در فیفا بررسی میشود و سپس رای صادر میشود تا آنموقع هم خدا کریمه ...تا دیگه جناب برانکو نخاد زرنگی کنه...البته ما طرفدارها همیشه تا ابد قدردان ایشان هستیم ولی خداییش با ما روراست نبود
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۷:۰۵
پاسخ
70
84
آرش
برانکو پرستا فرقی با کیروش پرستا ندارن. کسی که از شکایت برانکو از پرسپولیس طرفداری کنه اصلا لایق اسم پرسپولیسی بودن نیست. اگه انقدر عاشق برانکو هستید برید طرفدار الاهلی عربستان بشید
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۸:۳۰
پاسخ
46
92
پرسپولیس2019
برانکو پرست یعنی چی؟؟ . حقشو میخواد 11 ماه حق و حقوقشو نگرفته . آقای عرب و آقای کاشانی خداوکیلی خودتون ی ماه بدون حقوق بودین؟؟ حق باید گرفته بشه پرسپولیس و استقلال نداره یا خارجی و ایرانی.
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۳:۳۵
18
6
TT فراتر از باشگاه
همین روزا اونم خواهند شد خخخخخ
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۶:۲۷
8
4
Sorrow
هر چند از برانکو دلخورم ولی از آقای عرب تقاضا دارم دوستانه این موضوع رو حل کنه اینجوری هم تمرکز پرسپولیس بهم میخوره هم برانکو. به نظرم برانکو میتونست خیلی بهتر جدا بشه اگه صادقانه به هوادارا و مدیریت توضیح میداد مطمئنم این همه جنجال درست نمیشد مثل کاری که سروش کرد ایشالا بعد از اینکه با کالدرون چند سال پشت هم قهرمان شدیم برانکو دوباره برمیگرده دوباره براش ایسلندی میریم ولی الان فقط از پرسپولیس و کالدرون حمایت میکنیم تا افتخارات پرفسورو تکرار کنیم
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۶:۳۹
پاسخ
26
32
ستارگان سرخ ایران
برو شکایت کن! باید بالاخره پولت رو بگیری حقته برانکو جان !هتریک قهرمانی و قهرمانی جام حذفی و نایب قهرمانی آسیا زحماتی هست که تو برای پرسپولیس کشیدی پس باید مزد زحماتت رو هم بگیری.
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۳:۲۷
پاسخ
59
50
حسن آبی
خوب کار کردی ولی تیم ملی ما رو نصف کردی حالا جوهر قرارداد جدیدت خشک نشده داری شکایت میکنی. طرفداران پرسپولیسی که جلوی تیم ملی در اومدن جوابگو باشن من با شخص کار ندارم با تیم ملی کار دارم.
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۹:۲۰
پاسخ
39
51