برانکو: سخت‌ترین بازی خود را مقابل گسترش برگزار کردیم

برانکو: سخت‌ترین بازی خود را مقابل گسترش برگزار کردیم

2340
18:37
23 آذر 1394
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی مقابل گسترش فولاد سخت‌ترین بازی ما تاکنون بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی مقابل گسترش فولاد سخت‌ترین بازی ما تاکنون بود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: 3 امتیاز برای ما خیلی مهم بود و می‌دانستیم بازی بسیار سختی داریم. امتیازاتی که گسترش گرفته اتفاقی نبوده است. بازی محکم و تهاجمی برگزار شد. فرصت‌های گل زیادی نبود اما هر دو تیم نهایت توان خود را گذاشتند. این بازی تاکنون سخت‌ترین بازی ما بود. به تیم گسترش تبریک می‌گویم زیرا بازی عالی انجام دادند همچنین به تیم خودم تبریک می‌گویم که با تمام توان ظاهر شدند.

وی در مورد دور برگشت و اینکه آیا می‌توانند شانس قهرمانی داشته باشند گفت: این برد برای ما خیلی مهم بود زیرا به بالای جدول نزدیک تر شویم. به هر حال این بازی را بدون علیپور و طارمی بازی کردیم نیمه دوم هم نورمحمدی را از دست دادیم.

سرمربی پرسپولیس یادآور شد: آنالیز مستمری خواهیم داشت. فقط مسئله این است که کدام بازیکن را بیاوریم زیرا قراردادهای محکمی با باشگاه‌هایشان دارند.

برانکو در مورد اینکه در نیمه دوم دفاعی تر بازی کردید گفت: فشار حریف بود که بسیار عالی بازی کرد. گسترش تهاجمی بازی می کرد و ما را مجبور کردند که به عقب برویم.

وی در مورد مسحن مسلمان گفت: او خیلی خوب بازی می کند و پاس گل بسیار زیبایی هم داد.

سرمربی پرسپولیس در مورد حضور محمد نوری تاکید کرد: بازیکنی است که قبلا کاپیتان ما بوده است در تمام پست‌های میانی می تواند بازی کند طبیعی است این بازیکن برای هر تیمی مثمرثمر است اما او قرارداد با قطر دارد و باید وضعیت او را ببینیم.

وی در مورد نظم پرسپولیس خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم به روش روز دنیا بازی کنیم نسبت به بازی تیم‌های دیگر در ایران متفاوت تر ظاهر شویم. هواداران از روش بازی ما راضی هستند. طبیعی است که روی این روند اصرار می کنیم و تلاش می کنیم بهبود ببخشیم.

 

2051

نظرات کاربران
no name
واقعا مربی !!! بازی تک ضرب !!! اگ دقت کنین پرسپولیس شروع کرده به بازی کوتاه!!البته مدافعامون زیر توپ میزنن ک اونم ذات فوتبال ایران
۲۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۰۰:۰۹
پاسخ
2
18
سعید
گسترش تیم بسیارخوبیه, و زیبا فوتبال میکنه! دم برانکو گرم که قبول کرد بازی خوبه گسترش رو
۲۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۴۹:۰۵
0
1
قراملک
من نیمه دوم رو دیدم یه موقعیت که نه یه حمله هم نداشت واقعا تعجب کردم گسترش تو آزادی مثل بارسا بازی میکرد
۲۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۳۴:۰۴
2
1
محمد
روز روز بردن بود.
۲۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۱۶:۱۷
پاسخ
2
26
amir
حرفه ای ترین مربی که تا الان تو باشگاهای ایران بوده...
۲۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۱۰:۳۰
پاسخ
2
29