برانکو: شکایتم از پرسپولیس امروز به فیفا می‌رسد

برانکو: شکایتم از پرسپولیس امروز به فیفا می‌رسد

2865
11:35
25 تیر 1398
سرمربی پیشین پرسپولیس امروز شکایت خود را از این باشگاه به فیفا ارسال می‌کند.

به گزارش وب سایت نود، برانکو ایوانکوویچ به مسئولان باشگاه پرسپولیس هشدار داده بود که قصد دارد برای دریافت طلبش از این باشگاه به فیفا شکایت کند. با این وجود این مربی پیامی از باشگاه پرسپولیس در این مورد دریافت نکرد تا اینکه در نهایت تصمیم گرفت امروز این تصمیمش را عملی کند.

وکیل برانکو بعد از عدم توافقی که با نماینده حقوقی پرسپولیس در ترکیه داشت در حال تنظیم شکایت این مربی و دستیارانش از باشگاه پرسپولیس بود و قرار است این شکایت نامه امروز به فیفا ارسال شود.

برانکو ایوانکوویچ گفت: در شکایتم از باشگاه پرسپولیس که امروز به فیفا می‌رسد، خواستار قرارداد فصل آینده هم شده‌ام.

2051

نظرات کاربران
طوفان سرخ آسیا
برانکو تنها کسی که تو این خارجی ها وارد فوتبال ایران شده و الحق و الانصاف عالی بوده تو بودی و استوکس تراکتور با ی بشار بای پاتوسی..پولتو بهت میدن خوب ولی آنقدر مصاحبه نکن ما به50نفر برای 1.5 تومن باید رو بزنیم که آیا بهمون بدن آیا ندن..بخدا پولتو تا قرون اخرشو بهت میدن...آنقدر مصاحبه نکن لطفا
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۶:۴۸
پاسخ
10
13
TT فراتر از باشگاه
پولفسور هوادار پیروزیو دوس داره اما پول رو بیشتر :)
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۷:۲۲
پاسخ
2
32
ایمان۰۴
هر چی برانکو بگه
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۳:۳۷
پاسخ
2
28
روح پولفسور
هر چی پولفسور بگه
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۲:۴۱
پاسخ
1
27
محسن
همه میدونن باشگاه کم اورده میخوان کمی طولش بدن تا مدیریت برسه به نفرات دیگه بعد بگن این فرد باشگاه رو نمیتونه اداره کنه
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰:۴۰
پاسخ
4
8
محبد
هر چی میناوند بگه
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸:۱۳
پاسخ
0
27
پرسپولیس یونایتد
کسی از برانکو بد بگه اسدقلالیه... برانکو با ۷ قهرمانی داخلی و یک نایب قهرمانی اسیا پر افتخار ترین مربی خارجی بوده که اومده ایران... بجای تشکر و اینکه پولشو پس بدن دارن کاری میکنن ک هیچوقت فکر برگشت ب ایران ب سرش نزنه. چرا با مربی که این همه جام اورده اینجوری برخورد میکنن؟؟عرب و هیت مدیره ۱۱ ماه پولشو ندادن الانم که نمیخان بدن. شما جای برانکو باشید چیکار میکنید؟؟؟ ایا باید مثل کیروش همون ماه اول حاشیه درس میکرد و میگفت تا پولمو ندین نمیام سر تمرین؟؟؟ ادامه داد و ۳ جام دیگه نصیب پرسپولیس کرد اما دریغ از حقوق معمولی و پاداش.. این حق برانکو نبود. شاید اگه پولشو میدادن میموند. اما برامون فرقی نداره چه میموند چ ن باس پولشو میگرفت
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۷:۴۹
پاسخ
29
6
شازده آبی
بــرانکــو رفتــی، ســتاره رو چــرا بــا خــودت بــردی؟؟؟؟ "ستاره‎توقیفی‎پولیس"
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۳:۲۵
پاسخ
2
21
مجتبی حمیدپور
به امید کسر امتیاز از پرسپولیس و سقوط به لیگ 1...
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۲:۳۷
پاسخ
2
28
ستارگان سرخ ایران
من موندم یه عده فکر می کنن برانکو باید برای پرسپولیس مجانی کارکنه(هواداران مثلث ژاپنی) . این همه زحمت کشیده برانکو ،چرا نمی دید طلبش رو مدیران؟!!!!!!!!!!!!!! می دونم برانکو هنوز قلبش با پرسپولیسه و مطئنم دوست نداشت از پرسپولیس بره و شکایت کنه ولی مجبور شد به صدقه سری مدیران این کار رو انجام بده.ادمین جان مطالب من درباره برانکو رو نمی چاپی!!!!!!!!!!!!!!!
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۵:۰۰
پاسخ
16
8
SOREN
4 سال افتخار آوردی حرفی نیست ولی هیچ منتی بالا سرمون نیست. من به شخصه تمام بازیهارو اومدم استادیوم حمایت کردم حتی به قیمت از دست دادن کارم داشت تموم میشد.اونوقت جنابعالی همه ی خاطراتو خراب کردی. همش به خاطر پول لعنتی بود؟ بالاخره که این پولو میگرفتی. چرا داری همه چیو خراب میکنی اقای برانکو. شما اگه حقوقت چند ماه عقب افتاد ، جای ما باشی چی میگی که بخاطر 2 میلیون تومن باید التماس ده نفرو کنیم که به موقع بگیریم . متاسفم برای خودم که با اینکه میدونستم از تیمای قبلیت هم بدون خداحافظی رفتی باز هم ازت حمایت کردم. زنده باد پرسپولیس . فقط فقط پرسپولیس. ادمین چند وقته بی اعتنایی میکنی خواهشا بچاپ
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۲:۵۴
پاسخ
281
64
همه چی را منطقی ببینیم
استاد چرا غیر منطقی حرف میزنی خوب مربی ست و پولش رو میخواد درضمن یه مربی مثل برانکو به جز مربیگری درامد دیگه ای هم داره؟ تازه بنده خدا چند ماه پولش رو نگرفته بود صداش در نیومد تا تیم ارامشش حفظ بشه مثل علی دایی و شفر و امثال اینها نیست که دو دقیقه پول نگیرن زمین و زمانو به هم میدوزن تا من و تو هوادار متوجه اوضاع سخت پرسپولیس نشیم و ارامش داشته باشیم و ذهنمون درگیر نشه . همین ارامش و ثبات کلید موفقیت تیم پرسپولیس بوده و اگه به نگاه به تیم های دیگه داشته باشی همشون چند تا حاشیه داشتن ولی پرسپولیس با کمترین حاشیه چندین جام اورد . در ضمن همین برانکو از جیب خودش 1000 یورو به هر کدوم از بازیکن ها داد تا انگیزشون حفظ بشه الان 1000 یورو به قیمت یورو الان میشه تقریبا 14500000 میلیون تومان و اگه فرض کنیم فقط به بازیکنا اعم از بزرگسالان و زیر 23 و 21 ها داده میشه تقریبا 333500000 میلیون تومان. ادمین انصاف داشته باش. بیاییم منطقه فکر کنیم نه احساسی.
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۳:۲۸
7
9
محسن
آقای برانکو حقته و باید بگیری. وقتی بهت پول نمیدند، بی احترامی هم می کنند، هرکسی باشه اینکار را میکنه. همه میدونند دروغگو کیه. همون کسایی که صوری و الکی قرارداد بشار تمدید کردند و الان هم شهامت ندارند بهش بگن بهت نیازی نداریم و هرروز یه بهانه می آورند. برانکو آدمی نبود که به قراردادش پشت کنه و بره. فراریش دادند و حالا می خواهند تخریبش کنند.
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۲:۴۸
پاسخ
262
56
ممد قمی
عیب نداره پاشو بیا سر کارت پولتم بگیر
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۳:۴۰
پاسخ
264
44
حسن آبی
دوستان برانکو پرست جوابگو باشن :)
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۹:۲۷
پاسخ
70
275
امین خان کلهر
از شکایت کی روش بی جام چه خبر ؟؟
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۸:۳۵
17
2
هدایت
جمله ای ماندگار هرچی برانکو بگه خخخخخخخخخخخ
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۹:۲۶
پاسخ
64
287
شهربابک
کینگ شفر جون
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۵:۲۶
37
258