برانکو عامل تعویق در تمدید قرارداد بشار رسن با پرسپولیس

برانکو عامل تعویق در تمدید قرارداد بشار رسن با پرسپولیس

17200
10:03
28 خرداد 1398
یک سایت عراقی اعلام کرد توافق پرسپولیس با بشار رسن به خاطر جدایی برانکو ایوانکوویچ به تعویق افتاده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، در حالی که قرار بود بشار رسن روز گذشته قراردادش را با پرسپولیس تمدید کند، خبر جدایی برانکو ایوانکوویچ از این تیم، بشار را برای ماندن در پرسپولیس مردد کرده است.

سایت السومریه عراق با اعلام این خبر نوشت: «به خاطر برانکو ایوانکوویچ، تمدید قرارداد بشار رسن با پرسپولیس در عصر روز دوشنبه به تعویق افتاد. برانکو پرسپولیس را ترک کرده و طبق اعلام رسانه های عربستانی برای دو سال به تیم الاهلی پیوسته است. اما باشگاه پرسپولیس این مسئله را قبول نکرده است.»

همچنین بهروز دزهبود مدیر برنامه بشار رسن به السومریه گفت: «تمدید قرارداد رسمی بشار با پرسپولیس تا امروز سه شنبه به تعویق افتاد و ما امیدوارم تا پایان روز جزئیات را به اتمام برسانیم.»

2051

نظرات کاربران
arian7v7
یه بچه کلاس اول از هی‌‌‌‌ئت مدیره پرسپولیس کارش بهتره.
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۲:۳۸
پاسخ
0
4
کوهمره.جروق
این بهش خط دادن همن برانکو بهش زنگ زده که بیاد تیم عربستانی.
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱:۰۹
پاسخ
2
4
سبحان
این دیگه بی عرضگی مدیران پرسپولیس خب.. برانکو‌ چیکارکنه.. آقای عرب با این مدیریت افتضاحت برانکو که دیگه پروندی لااقل زودتر با رسن تمدید کن جان مادرت تا اینم نرفته..
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۹:۱۸
پاسخ
0
5
رضا
هیچ اسمی به هیچ عنوان بزرگ‌تر از باشگاه نیست چه استقلال باشه و چه پرسپولیس کسی که غیر حرفه‌ای برخورد میکنه باید بره کنار میخواد مربی باشه بازیکن باشه مدیر باشه یا معاون باشگاه
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۴:۱۱
پاسخ
12
140
مافیای سرخ
پس کی تا دیروز میگفت هرچی برانکو بگه؟؟خخخخ
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۹:۱۵
6
1
تراختورچی
هرچی برانکو بگه
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۲:۵۴
پاسخ
107
55
فرشاد
توی همین وضعیت هم میگیم هرچی برانکو بگه . مثل شماها خوش استقبال و بد بدرقه نیستیم و قدر زحماتی که برامون کشیده رو میدونیم. هرجا هست سلامت و موفق باشه پرفسور برانکو
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۴:۴۹
2
8
perspolis
خودش بس نبود بازیکنا رو هم میخاد فراری بده
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۰:۱۴
پاسخ
67
58
فردین
باهوش خیلی از بازیکنا حتی تو لیگ های خارجی دوست دارن با مربی محبوب خودشون کار کنن یا منتطرن ببینن مربی بعدی تیم چه کسی میشه تا به اون تیم برن! خیلی از مادریدی ها اگه زیدان مربی نمیشد از این تیم میرفتن مثلا خامس رودریگوئز با زیدان شکرابه نمی خواد برگرده رئال !
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۵:۴۲
1
4
محمدرضا
آقایان چرا بازیکنان را به حال خود رها کرده اید وضعیت برانکو چه ربطی به بازیکنان دارد پای مذاکره با بازیکنان بنشینید،پرسپولیس امسال به هیچ وجه نباید حتی یک بازیکن از دست چون تیم از نظر سرمربی گری که به احتمال زیاد تغییر میکند بنابراین باید بازیکنان حفظ شوند تا ثبات پرسپولیس نابود نشود،چرا از مدیریت چیزی سرتان نمیشود شش نفر عضو هیئت مدیره هستید همه تان خود را راحت کرده اید چسبیده اید مثلا به ماجرای برانکو که آخرش معلوم است به کجا ختم میشود،تاکید میشود پرسپولیس امسال نباید با این وضعیت حتی یک بازیکن را از دست بدهد،برای مربی داخلی هم تنها گل محمدی شایستگی دارد و گرنه بروید مامیچ را بیاورید از برانکو حتی اگر بیاید هم دیگر آبی برای پرسپولیس گرم نمیشود.
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۸:۵۴
پاسخ
14
81
...
بشار بازیکن خوبی هستش و باید حفظ بشه
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۶:۳۵
پاسخ
15
75
مهدی
وقتی سیامک نعمتی و سروش رفیعی رو داریم بشار رو لازم نداریم با پولش مهاجم بیارن که مشکل گلزنیمون حل شه
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۳:۵۸
پاسخ
102
33
محسن6
بشار رسن بعد جام ملت ها دیگه امادگی گذشته رو نداره این رو امار و ارقام میگه به علاوه مدیر برنامه خوبی هم نداره به نظرم مبلغ زیادی نباید صرف این بازیکن متوسط بشه ما الان با توجه به جدایی علیپور احتیاج به دو مهاجم گلزن داریم اولویت با خرید مهاجم هست.
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۵:۳۸
پاسخ
43
70