برانکو: مذاکره با هیچ بازیکنی را تایید نمی‌کنم/ آینده طارمی به تصمیم خودش بستگی دارد

برانکو: مذاکره با هیچ بازیکنی را تایید نمی‌کنم/ آینده طارمی به تصمیم خودش بستگی دارد

27912
12:17
08 خرداد 1395
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از اضافه شدن یک مربی کروات دیگر به کادر فنی این تیم در فصل آینده خبر داد. او همچنین گفت که آینده طارمی در دستان خودش است اما او دوست داشت می‌توانست یک فصل دیگر هم از او استفاده کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از اضافه شدن یک مربی کروات دیگر به کادر فنی این تیم در فصل آینده خبر داد. او همچنین گفت که آینده طارمی در دستان خودش است اما او دوست داشت می‌توانست یک فصل دیگر هم از او استفاده کند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، برانکو ایوانکوویچ درباره فرآیند جذب بازیکنان جدید، وضعیت دستیارانش در فصل بعدی لیگ، اردوهای آماده‌سازی پیش‌فصل پرسپولیس و اهدافش در فصل آینده برای این تیم صحبت کرد.

 * در حالی که شما در کرواسی به سر می‌برید هر روز شایعات زیادی درباره پیوستن بازیکنان مختلف به پرسپولیس شنیده می‌شود.

 - من هر روز با باشگاه در ارتباط هستم و درباره همه چیز با طاهری صحبت می‌کنم. با توجه به اینکه لیگ برتر تازه تمام شده هنوز زمان مناسب برای صحبت درباره خرید بازیکنان فصل بعد نرسیده است. ما ابتدا درباره کلیات آماده‌سازی تیم در فصل بعد با باشگاه به تفاهم می‌رسیم و بعد از آن می‌توانیم درباره اینکه چه بازیکنی باشد و چه کسی نباشد صحبت کنیم.

 * پس مذاکره با بازیکنانی مثل کاوه رضایی و وحید امیری را تایید نمی‌کنید؟

 - همان‌طور که گفتم ما هنوز درباره نام‌ها صحبت نکرده‌ایم. طبیعی است که رسانه‌های ایران درباره خرید‌های فصل آینده همه تیم‌ها گمانه‌زنی کنند اما من به شخصه نمی‌توانم مذاکره با هیچ بازیکنی را تایید کنم. اینکه پرسپولیس برای فصل بعد چه بازیکنانی را در نظر دارد جزو رازهای باشگاه است. زمانی که وقت صحبت کردن درباره بازیکنان فرا برسد حتما خواهید فهمید که چه بازیکنانی مورد نظر باشگاه بوده‌اند.

 * گفته می‌شود برای فصل بعد یک مربی کروات دیگر به کادر فنی شما اضافه می‌شود؟

 - بله. حتما من یک مربی خوب را که هموطنم هم هست برای فصل بعد زیر نظر دارم و پیش از آغاز تمرین‌های تیم برای شروع فصل جدید با باشگاه قرارداد خواهد بست.

 * می‌توانید نام این مربی را اعلام کنید؟

 - متاسفانه الان نمی‌توانم نام او را اعلام کنم. هر زمان که به ایران برگشتم و پس از اینکه تصمیم نهایی را با باشگاه گرفتیم نامش اعلام می‌شود.

 * مثل اینکه درخواست برگزاری یک اردوی خارجی هم به باشگاه داده‌اید؟

 - بله. برگزاری یک اردو در خارج از ایران قبل از شروع فصل جدید یکی از برنامه‌های اصلی ماست. به باشگاه پیشنهاد داده‌ام که در اسپانیا یا آلمان اردوی تدارکاتی برگزار کنیم و منتظر فراهم شدن مقدمات این اردو هستیم.

 * این روزها درباره آینده مهدی طارمی شایعات زیادی وجود دارد. به عنوان سرمربی پرسپولیس فکر می‌کنید چه تصمیمی برای آقای گل لیگ برتر بهتر باشد؟

 - قرارداد طارمی با پرسپولیس تمام شده است. او می‌تواند به هر باشگاهی که می‌خواهد برود. مثل اینکه در تلویزیون و رسانه‌ها هم اعلام کرده فصل بعد در پرسپولیس نیست. مدیربرنامه‌هایش هم گفته طارمی می‌خواهد برود. به هر حال همه چیز به خود طارمی بستگی دارد و خودش هم باید بهترین تصمیم را بگیرد. ماندن او دیگر از دست من خارج است. واضح است که من دوست دارم یک فصل دیگر هم او را در تیمم داشته باشم اما همانطور که گفتم آینده طارمی به خود او بستگی دارد.

 * فصل گذشته پرسپولیس مشکلات زیادی برای زمین تمرین داشت، آیا این مشکل در فصل آینده برطرف می‌شود؟

 - درست می‌گویید ما در مقطعی از فصل به خاطر نداشتن زمین تمرین مناسب اذیت شدیم. مسوولان در حال آماده کردن زمین ورزشگاه کاظمی هستند و اگر مشکل خاصی پیش نیاید ما تمرین‌هایمان را در این زمین انجام می‌دهیم و امیدوارم دیگر از این نظر مساله‌ای وجود نداشته باشد.

 * چقدر امیدوارید که اتفاقات فصل گذشته مثل داوری‌ها و شرایط خاص پرسپولیس در فصل آینده تکرار نشود؟

 - بدون شک فصل آینده باید برای پرسپولیس خیلی بهتر باشد. ما تمرین‌هایمان را زودتر شروع می‌کنیم. فصل گذشته وقتی کارمان را شروع کردیم فقط هفت بازیکن داشتیم اما امسال با قدرت بیشتری تمرینات را شروع می‌کنیم تا با برگزاری اردوهایی در داخل و خارج از ایران با آمادگی کامل لیگ را شروع کنیم.

 

2051

نظرات کاربران
Javaher
پروفسووووور دوستت داریم:)))) یه دونه باشی:) ما بهت اعتماد داریم چه تو اوردن مربی جدید چه تو جذب بازیکن همه جوره پشت تیم هستیم
۰۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۵:۵۷
پاسخ
0
2
saeed
فقط تا وقت دارین هر کار میخواین بکنید نذارید دیقه 90که مجبور شیدبازیکون ها هرچی اراده کردن بهشون بدید خدا خیرتون بده
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۳:۰۱
پاسخ
0
11
جهانگیر
سوشا که رفت.نورمحمدی وحاتمی هم برن خوب میشه.
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۹:۲۹
پاسخ
0
23
vahid
عااشقتیم کاش قراردادت 10ساله بود
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۹:۴۰
پاسخ
1
41
امیر کبیر
خیال همگی راحت و هیچ نگرانی واسه نقل و انتقالات و خرید بازیکن نداشته باشین، برانکو همیشه بهترین تصمیم و میگیره. مثل فصل قبل که همه نگران سمت چپ بودیم و برانکو انصاری گم ناو آورد و تنیجه گرفت، ما فقط باید پشت تیم باشیم و به باشگاه اطمینان کنیم.
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۹:۲۸
پاسخ
0
37
40 روز از دربی 4 تایی ها گذشت
40 روز از دربی 4 تایی ها گذشت 40 روز از 3 به تک شدن پرسپولیسی ها با رحمتی لایی خور گذشت. آخ چه صحنه ای بود حنیف آقای گل / دنبال مهدی بدو / آی بدو / آی بدو صحنه گل 4 که حنیف دنبال 4 تا پرسپولیسی میدوید
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۵:۱۴
پاسخ
1
39
666 666
برانکو خاری در چشم شیشتقلالی ها
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۳:۵۳
پاسخ
10
91
مریم
امسال 2 گانه مال ماست هم لیگ هم حذفی
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۳:۲۱
پاسخ
7
88
666 666
دربی ۸۲ دقیقه ۸۲ حنیف آقای گل دنبال مهدی بدو آی بدو آی بدو صحنه گل ۴ که حنیف دنبال ۴ تا پرسپولیسی میدوید
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۲:۳۷
پاسخ
6
99
عاشق برانکو
چقدر تو خوبی برانکوی دوست داشتنی
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۲:۱۲
پاسخ
6
91
نبی استقلالی
آفرین برانکو مرحبابه این ادبت من بعنوان یه استقلالی افتخارمیکنم به توچه اون چندسال که مربی تیم ملی بودی وفعالیت میکردی چه الان که بازم توایران فعالیت میکنی آفرین آفرین به ادبت به احترام گذاشتن به بقیه کاش یکم بعضی از بعضی ازهواداران پرسپولیس نه همشون ادب واحترام گذاشتن به دیگران روازت یادبگیرن
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۵:۰۴
پاسخ
21
83
اث میلان.پرسپولیس
احترام استقلالی ها رو دیدم به خصوص پرویز و رحمتی و پورحیدری رو !!
۰۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۰:۴۳
0
3
اقلیت آبی
کسی که کاپیتان تیمشون به همه بی احترامی میکنه و با همه دعوا داره نباید حرف از ادب و احترام بزنه گلم‎ :)))‎
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۵:۴۹
2
12
اقلیت آبی
کسی که کاپیتان تیمشون به همه بی احترامی میکنه و با همه دعوا داره نباید حرف از ادب و احترام بزنه گلم‎ :)))‎
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۸:۲۹
3
14
سارا خانوم
بجای گفتن ب ما ب مظلومی و رحمتی بگو
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۳:۵۹
4
72
شما خودت خیلی با ادبی؟؟؟
مثلا شما استقلالی ها خودتون خیلی با ادب هستین ؟؟؟ یه سوزن به خودت یه جوالدوز به دیگران
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۲:۱۶
6
91
گل ابریشم تقدیم دانشجویان
منم از ته قلبم دعا میکنم هرچه زودتر خلعتبری رو جذب کنید تا حاشیه و ادب تو تیمتون تکمیل بشه.. همه پرسپولیسی های عزیز بگن آمین..
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۰:۴۰
8
104
علی 6×4=24 ابدی
جناب برانکوی عزیز ، شما انقدر برای ما عزیز هستید و ثابت شده که هر کاری کنید ما قبولتان داریم و به حرفا و کاراتون ایمان داریم ولی یه خواهش بزرگ داریم ازتون ، توروخدا به پیام یه فرصت دیگه بدین . به خدا پیام سر به راه میشه و تحت حمایت و فرامین شما میشه ستاره ایران زمین . یه جوون زمین خورده و الان فقط شمایید که میتونید دستش رو بگیرین و از زمین بلندش کنید و چه بسا به عرش برسونید و این افتخار رو هم نصیب خودتون کنید . ممنون ازتون
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۳:۴۲
پاسخ
13
90
پرسپولیس پیش به سوی سه گانه
با سلام...اقای برانکوووو لطفا یه مهاجم تراز اول جهانی از اروپا یا امریکا بیارید که گلزن تمام عیار باشه ..اره چرا که نه مگه پرسپولیس از تیم های دیگ چه کمی داره که نباید یه بازیکن تراز اول داشته باشه اونم با اون هواداران پرشور ..امیدوارم مهاجم خوب بگیرین نه از این مهاجم های گل خراب کن های ایرانی.چون مهاجم در گرفتن جام نقش بسزایی داره ..تو راستی ارش افشین برد پولیس نمیخوره اخه یکم منطقی مذاکره کنید مرسی .به امید سه گانه تاریخی..ادمین جون بچاپ
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۳:۳۷
پاسخ
8
97
اقلیت آبی
شما برو به جام دسته سه تون افتخار کن‎ :))‎
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۳:۴۵
5
22
نبی استقلالی
پرسپولیس هیچی از دیگران کم نداره بجزاینکه هواداران بی جنبه ای داره که بلافاصله بعداز شنیدن خبررونالدینیو سرشون گیج رفت فک کردن بارسلونایی رئالی چیزی هستن که همه جاکامنت میذاشتن که ماالیم مابلیم که رونالدینیو میخوادبیادپرسپولیس وتیمهای دیگه روبه تمسخرمیگیرند
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۴:۱۵
82
11
فرهبد4 و 6
پارسال مشکل دروازه بانی داشتیم ...امسال هم که دروازه بان گرفتیم رفتیم به فکر مهاجم و از دفاع وسط غافل شدیم...و حتی دفاع کنار...اگه انصاری مصدوم بشه لابد دوباره میخاد از حاتمی استفاده کنه
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۱:۳۳
پاسخ
11
120
سرخ
حاتمی قرارداد نداره شکرلله رب العالمین گورشو گم می کنه می ره
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۰:۵۳
19
118
حمید۶*۴
پروفسور عاشقتم،،،امیدوارم امسال ۳گانه روفتح کنیم،،،
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۰:۱۰
پاسخ
11
158