برانکو: هرکاری می‌کنند تا مبادا پرسپولیس قهرمان شود/ ما را احمق فرض کرده‌اید؟!

برانکو: هرکاری می‌کنند تا مبادا پرسپولیس قهرمان شود/ ما را احمق فرض کرده‌اید؟!

34317
19:46
13 آذر 1397
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به باشگاه نامه بنویسند و بگویند که پرسپولیس نباید قهرمان شود.

به گزارش وبسایت نود،  برانکو بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل ذوب آهن در نشست خبری گفت:  تبریک می‌گویم به بازیکنانم بابت برد. این پیروزی مهم و همین طور هواداران‌مان که دوباره با تشویق شان ما را به سمت برد هدایت کردند تا بتوانیم تا پایان نیم فصل امتیازها را جمع کنیم.

* بعد از فینال لیگ قهرمانان، از 4 بازی 3 مسابقه را بردیم

وی ادامه داد: به طور خاص تبریک می‌گویم که بعد از فینال لیگ قهرمانان از ۴ بازی ۳ برد داشتیم که از نظر انگیزشی بسیار سخت بود و خصوصیات یک تیم برنده را بازیکنانم نشان دادند. پندار خمارلو با صحبت هایی نشست را شروع کرد که نباید شروع می شد.

* این رفتارها با پرسپولیس شرم‌آور است

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: شرم آور است که نسبت به قهرمان ایران و نایب قهرمان آسیا اینگونه رفتار می شود. تیمی که این همه هوادار دارد. در خانه و بیرون از خانه نمی‌توانیم یک داوری نرمال داشته باشیم. یک نامه به باشگاه بفرستند بگویند که شما نمی‌توانید قهرمان شوید و ما هم با آرامش بازی ها را دنبال می‌کنیم!

* دو نفر بهم خوردند، داور به کمال کارت داد

وی در مورد اینکه کارت‌های زرد زیادی که بازیکنان پرسپولیس گرفتند ممکن است در یک بازی باعث از دست رفتن برد شود، اظهار داشت: صحبت در این مورد زیاد است؛ شما حق دارید. در جلسه قبل از بازی بیش از نیمی از جلسه فنی را در مورد اینکه چه چیزی در انتظارمان است با بازیکنانم صحبت کرده‌ام. اینکه در بازی با ذوب‌آهن چه موارد داوری تا به حال داشته‌ایم. کمال کامیابی‌نیا امروز چرا کارت زرد گرفت.؟ دو بازیکن با هم برخورد کردند. کمال اعتراضی به داور نکرد. دو بازیکن به هم خوردند که بازیکن حریف روی زمین غلت زد. هر دو به هم خوردند شما نمی‌توانید همه حرکات‌تان را کنترل کنید. به هر حال بازیکنان جوان هستند و نسبت به بی‌عدالتی حساس هستند.

* چرا ما را احمق فرض می‌کنند؟!

برانکو تاکید کرد: چرا گل ما مقابل ماشین‌سازی را قبول نکردند؟ در این بازی هم دو خطا را در دقایق آخر نیمه اول نمی‌گیرند و برای حریف کرنر و اوت اعلام می‌شود. فکر می‌کنند ما حالیمان نمی‌شود! ما مربیان از داوران بهتر داوری می‌کنیم. من هر روز در زمین هستم و هر روز داوری می‌کنم. هم خوب داوری می‌کنم هم عمداً بد داوری می‌کنم، چرا ما را احمق فرض می‌کنند!؟ 

* بارسلونا و رئال مادرید هم در لالیگا بیشترین لطمه را می‌خورند؟

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه انتظار داشتیم بعد از این پیروزی شاد باشید اما خیلی عصبانی هستید، گفت: روند داوری‌ها را از زمانی که من به پرسپولیس آمدم دنبال کنید. از چند ماه پیش که برنامه‌های تلویزیونی آن را آنالیز می‌کنند. اعلام شد که پرسپولیس بیشترین لطمه را از داوری خورده است. آیا تاکنون ما کمکی خواسته‌ایم؟ آیا رئال و بارسلونا هم در لیگ خودشان بیشتر از همه از داوری لطمه خورده‌اند؟!

* هر کاری می‌کنند تا مبادا پرسپولیس برای سومین بار قهرمان شود

وی ادامه داد: ما حق داریم که خواستار احترام گذاشتن به خودمان باشیم. تیمی که این همه هوادار دارد دو بار در لیگ برتر و دو بار قهرمان سوپرجام شده است.همه کار می‌کنند که مبادا ما برای سومین‌بار قهرمان شویم اما من می‌گویم ما قهرمان خواهیم بود. 

* چقدر می‌توانم آرام باشم؟

برانکو در مورد اینکه پرسپولیس خوشبخت است که مربی مثل شما دارد اما به هم ریختن شما باعث می‌شود که پرسپولیس به هم بریزد، گفت: باید از بازیکنانم حمایت کنم من هر روز با آنها هستم. چقدر می‌توانم آرام باشم؟ مگر می‌شود دستم را روی سینه‌ام بگذارم و بگویم ببخشید و عیب ندارد. اگر سردبیر شما هر روز شما را تحقیر و اذیت‌تان بکند تحمل می‌کنید؟! البته منظورم شما نیستید فقط مثال زدم ببخشید. 

*30 سال است که مربی‌ام

وی با اشاره به سوابق خود در فوتبال و انتقاد از داوران گفت: من فوق‌لیسانس دانشکده تربیت‌بدنی هستم. گرایشم هم فوتبال است. دوره مربیگری پرولایسنس یوفا را هم دارم. در همه قوانین و مقرارت فوتبال بوده‌ام ۳۰ سال است مربی هستم هر روز در قانون هستم. چطور آنها می‌توانند بهتر از من قضاوت کنند. چطور کمک داور اوت را برای ما می‌گیرد اما داور تصمیم دیگری را اعلام می‌کند.

* منصوریان باید از داوری راضی باشد؛ همه چیز برایش عالی بود

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه منصوریان با وجود باخت از داور راضی بود اما شما ناراضی هستید، اظهار داشت: بله، داوری برای منصوریان و تیم‌ آنها خوب و عالی بود. من حاضرم امضا بدهم و بگویم راضی هستم که در همه مسابقات داوران مثل قضاوت امروز برای ذوب‌آهن برای ما سوت بزنند. همانطوری که برای سپاهان هم داوری‌ها خوب است. داور خودش را گول زد. کامیابی‌نیا بازی قبلی محروم بود و با کارت زرد امروز محروم نمی‌شود.

* باید نیمه اول کار ذوب آهن را تمام می‌کردیم

برانکو در مورد اینکه پرسپولیس امروز شادابی لازم را نداشت و شاید خسته بود، گفت:‌ باید در نیمه اول تکلیف بازی را روشن می‌کردیم. ۵-۶ موقعیت عالی گلزنی داشتیم. وضعیت ذوب‌آهن بسیار بهتر از جایگاهش در جدول است. ما می‌توانستیم گل دوم و سوم را بزنیم که در آن صورت شرایط کاملاً فرق می‌کرد. در بازی یک بر صفر امکان دارد هر اتفاقی رخ بدهد و عدم اطمینان وجود دارد. ما باز هم فرصت گلزنی ایجاد کردیم اما ذوب‌آهن یک شانس گل هم نداشت. با شما هم موافقم این بیستمین بازی ما بود و بیشتر از همه بازی کردیم و عملاً می‌توانم بگویم در همه بازی‌ها از حریفان بهتر بوده‌ایم هم از لحاظ آماری حتی در لیگ قهرمانان آسیا فقط در بازی مقابل کاشیما بدشانسی داشتیم. اگر در آن بازی هم تمرکز بیشتری داشتیم می‌توانستیم نتیجه بهتری بگیریم.  این هم وظیفه من است که برای بهبود کار بازیکنان تلاش کنم. امروز از احسان حسینی رونمایی شد و حسین‌پور جوان هم بازی کرد. این بازیکنان جوان به دنبال فضا برای بازی خودشان هستند.

*اسم سپاهان را آوردم و گفتم می‌بریم

وی در مورد اینکه شما از سپاهان و داوری این تیم انتقاد کردید، گفت: اسم سپاهان را آوردم و گفتم پیروز می‌شویم، این حق را داریم. ما تجربه بدی از داوری داریم. تا به حال یک اوت به نفع ما گرفته نشده است نمی‌خواهم بگویم علیپور را در ۱۸ قدم زدند این خطا چه عمدی چه غیرعمدی پنالتی است. خیلی از پنالتی‌ها هم غیرعمدی رخ می‌دهد.

1004

نظرات کاربران
سهراب
یکی نیست بگه شما اینجا چه میکنی برو رکابت رو بزن الان ریختند پیج فیفا که چرا دفاع پرسپولیس میاد جلو گل 3 امتیازی میزنه باید محروم بشه قانون فوتبال رو زیر پا گذاشته شما هم برو تا دیر نشده هرچی برانکو بگه
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۹:۳۱
پاسخ
4
11
رامین
من واقعا تو ذهنم برانکو رو به عنوان یه آدم با شخصیت و جنتلمن میشناختم.یعنی چی این هوچی گری ها؟! خارج از بحث کُری خوندن و این حرفا، واقعا این فصل پرسپولیس هم کم سود نبرده از داوری. نمیدونم چه هدفی رو دنبال میکنه با این روشی که در پیش گرفته
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۴:۳۹
پاسخ
32
29
صمد
اقا ترس از بازی سپاهانه. میخواد اینجوری جریان داوری رو بنفع پرسپولیس بکنه این خودش از اون هفت خط هاست . پارسال و امسال تا اینجا همش تیم داوری بیش از نصف امتیاز هارو براش گرفتن و دو دستی تقدیم کردن اقا هنوز دلخوره
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۳:۰۹
15
8
ممدجواد
واقعا چرا خودتو جا یه پرسپولیسی میزاری اخه کجاش پرسپولیس داوری نفعه برده تنها افتخارتون اینه که جا یه پرسپولیسی نظر بدید ادمین بچاپ
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۶:۵۱
8
16
محسن ۴۲۲
‎پروفسور راست میگه امسال سپاهان و تراکتورسازی وپدیده خیلی خوب بازی میکنند و میخوان نذارن پرسپولیس قهرمان بشه! از دید پروفسور باید مثل دوفصل قبل که ضعیف بازی کردند الان هم بد باشند تا راحت قهرمان بشه!
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۲:۱۷
پاسخ
27
32
JAVAD
دمت گرم گل گفتی
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۴:۰۱
12
3
امید
اگه قرار بود عادلانه با شما رفتار بشه شجاع خلیل زاده الان محروم بود ... آره برانکوجان! لامصب رو نیست که ....
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۴:۲۷
پاسخ
29
27
سبحان
باسلام. خدمت دوستان استقلالی.خواهشا در خصوص برانکو درست صحبت کنید ..اگر سواد داشته باشید گفتند سی سال سابقه و مدرک چی دارن...سن سال شما قد نمیده..به تجربه برانکو..
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۴:۱۱
پاسخ
33
43
...
شما درست صحبت میکنید درباره شفر و ‌‌کیروش ، هر نوع تمسخر و توهینی رو‌ مجاز میدونید
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۰:۰۵
9
5
علیرضا
بله
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۶:۴۶
پاسخ
8
15
مرتضی استقلالی
همچین میگه اقایان هرکاری میکنن ما قهرمان نشیم انگار ما ک فوتبال رو احمق فرض کرده این اقای محترم خوبه بازی با ماشین سازی دیدن مردم پنالتی رو کنعانی زادگان رو داور نگرفت یا اقای انصاری تو بازی حذفی اخراج نشد خب اینارو هم در نظر بگیر اقای محترم الکی یکاری نکن ک بگی با پنجره بسته هم نمیتونن کاری کنن خب میخواستی لابی کنی با فیفا چون بازیکن ی تیمه دیگه رو اوردین میگفتین فیفا استقلال بزرگ رو محروم کنه خب خودتون کردین ب بقیه تیما چه ربطی داره خوبه وزارت ورزش هر کاری میکنه تا شما قهرمان بشین
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۰:۵۷
پاسخ
31
38
بابک
برانکو هرچقدر بیشتر در ایران مربیگری میکنه چهره واقعی و جرزنیهاش بیشتر رو میشه قبلنا خیلی جنتلم و اقا بود ولی داره همرنگ جو فوتبال ایران میشه.رو نیست سنگ پالی قزوینه.بازی با کماشین سازی پنالتی حریف رو نگرفتن در بازی با تراکتور هم گل سالم رو افساید گرفتن و.....دهها اشتباه دیگر داوری که به نفع پرسپولیس گرفتن.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۵:۰۶
پاسخ
103
76
آبی تر از آبی
خداییش یه پرسپولیسی پیدا میشه این حرفارو باور داشته باشه؟
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۷:۲۵
پاسخ
93
69
علیرضا
کلا با این ادمها بحث نکنید هر چی پرسپولیس تو عمر دیدم بی منطق بودن هرچی مگی حرف خودشون می زنند اسم تیم باید بزارن شانسپولیس
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۶:۲۲
پاسخ
91
85
محمود
همه لیگ دارن از موفقیت پرسپولیس می سوزن بسوزید دوستان
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۶:۲۲
4
8
حسین
اینم داره از شادی شیون میکنه....این جنگ روان راه انداخته که فشار از رو تیمش برداشته شه....
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶:۳۴
پاسخ
60
49
دوستاره
میشه اسم بیاری که چه کسی یا کسانی با شما نیستند و میخواهند جلوی شما سنگ بندازن.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۵:۰۹
پاسخ
56
47
حسین
بعد میاد سال بعد مصاحبه میکنه من مربی نیستم که باخت رو گردن دیگران بندازم
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳:۵۵
پاسخ
44
41
فرهاد
خدا وکیلی باورم نمیشه بخاطر اوت داره اعتراض میکنه؟ آخه کامیابی نیا باید اخراج میشد با پا زد تو صورت بازیکن ذوب زرد گرفت از اون طرف اخراج فخرالدینی هم خیلی مشکوک بود .(اولیش تمارض و اعتراض قبول دومیش اصلا پاش نخورد به بازیکن پرسپولیس) عدم محرومیت شجاع عدم اخراجش تو بازی، گل تراکتور، پنالتی ماشین (البته یک گل سالم پرسپولیس جلو ماشین گرفته نشد اما بازی رو برد پس سرش بریده نشد)و اینم اخراج فخرالدینی من نمی فهمم! نمی دونم شاید من دارم اشتباه میکنم خواهش میکنم حتی شده یه پرسپولیسی بیاد جواب منو بده که چجوری میشه الان دارند با داوری سر پرسپولیس رو میبرند؟ اگه از فشردگی بازی ها میگفت میفهمیدم. شاید این فرار به جلو هست آخه بقیه رقبای بالای جدول تقریبا دارند ضرر میکنند اما برا پرسپولیس امروز یک اوت رو اشتباه گرفتند! و برانکو نتونسته تحمل کنه! کدوم اوت رو میگفت؟
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۸:۲۵
پاسخ
54
57
پرسپولیس دشمن کش
بازی قبل بازیکن ماشین سازی با استوک رفت رو ساق مصلح ایا اخراج شد؟؟؟؟؟
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰:۴۵
2
7
محمد
به نظرم برنامه نود یک ویدیو با عنوان هوچی گری های آقای برانکو بسازه. دست پیش میگیرن پس نیفتن؟ آها حتما تو این بازی دفاع ذوب آهن با استوک رفته رو پای خلیل زاده داور دیده و اخراج نکرده یا شاید هم دفاع حریف رو خلیل زاده پنالتی کرده و دوباره داور دیده و نگرفته!! شایدم مظاهری با توپ زد تو صورت منشا. واقعا چرا داور دید و انگار ندید؟!
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵:۵۷
پاسخ
47
49
در جواب به پرسپولیس قهرمان
دوست عزیز بکار بردن الفاظی مثل موزامبیکی عین نژادپرستی هستش مثل این میمونه که آلمانیها بگن این ایرانی کلاهبردار (خوشت میاد یکی ایرانیها رو اینطور خطاب کنه؟) از طرفی وقتی از حق دفاع میشه که ضایع شده باشه .ما که تو بازی با ذوب آهن همچین چیزی ندیدیم و تازه کامیابی نیا باید اخراج میشد. تو بازی عراق کی روش اعتراض کرد چون حق ایران ضایع شد و تو صحنه ای که داور میتونست کارت نده و چون یادش رفته بود پولادی کارت داره کارت دوم رو دقیقه 30 داد.شاید شما بازی رو ندیدی وگرنه اینطوری نمیگفتی.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۷:۳۸
6
4
پرسپولیس قهرمان
البته ببخشید که داره از حق تیمش دفاع می کنه اون وقت یه موزامبیکی می خواست با داور ایران عراق دعوا بی افته شما کجا بودین؟
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۳:۲۵
10
15