برانکو: چند بازیکن پرسپولیس می‌توانستند جزو بهترین‌ها باشند

برانکو: چند بازیکن پرسپولیس می‌توانستند جزو بهترین‌ها باشند

13254
16:11
03 شهریور 1398
سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس به وضعیتش در الاهلی عربستان و انتخابش به عنوان بهترین مربی سال واکنش نشان داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، شب گذشته مراسم برترین‌های فوتبال کشورمان برگزار شد و نفرات برگزیده جوایز خود را گرفتند، اما با وجود اعلام نام برانکو ایوانکوویچ به عنوان بهترین مربی سال او نتوانست جایزه خود را دریافت کند؛ چراکه به عنوان سرمربی تیم الاهلی در عربستان حضور دارد. در این مراسم جوایز زیادی به باشگاه پرسپولیس رسید اما برخی‌ها منتظر بودند که عنوان بهترین هافبک سال هم به احمد نوراللهی برسد که این طور نشد.

* به شما تبریک می‌گوییم که به عنوان بهترین مربی سال انتخاب شدید.

از شما ممنونم اما به هر حال دریافت هر جایزه‌ای می‌تواند بسیار زیبا باشد؛ چراکه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌این خوشحالی نه به خاطر گرفتن ‌‌‌جایزه بلکه به خاطر این است که‌ به زحماتی که شما کشیدید احترام گذاشته می‌شود و تلاش شما را می‌بینند. من از همه کسانی که رای‌شان من بودم تشکر می‌کنم اما باید بگویم کسانی لایق گرفتن این جایزه هستند که تلاش زیادی کردند. بار اصلی تلاش‌ها روی شانه‌های آنها بود. این جایزه باید به بازیکنانی تقدیم شود که بیشترین زحمات را برای پرسپولیس کشیدند. این جایزه متعلق به کادر پزشکی، کادر اداری، کادر تدارکات و... است که زحمات زیادی کشیدند تا پرسپولیس به موفقیت برسد.

*خیلی‌ها فکر می‌کردند که احمد نوراللهی به عنوان بهترین هافبک سال انتخاب می‌شود اما این جایزه به مهدی کیانی رسید. نظر شما در این خصوص چیست؟

انتظار می‌رفت که احمد جدی‌ترین گزینه برای انتخاب بهترین هافبک سال باشد؛ چراکه او در فینال آسیا عملکرد خیلی خوبی داشت و همراه با پرسپولیس توانست قهرمان لیگ و جام حذفی شود. او عملکرد خیلی خوبی در پرسپولیس داشت و در همه بازی‌ها به میدان رفت و به هیچ عنوان علایق شخصی خود را به منافع تیمی ارجحیت نداد. با وجود اینکه به نظر من نوراللهی باید بهترین هافبک می‌شد، اما به هر حال یک نفر باید انتخاب می‌شد و قرعه بنام مهدی کیانی افتاد که به نظر من او هم بازیکن بسیار ارزشمندی در فوتبال ایران است.

* عنوان بهترین مدافع سال به سید جلال حسینی رسید و این در حالی است که شجاع خلیل‌زاده هم نامزد بود.

به نظر من انتخاب بسیار سختی است؛ چراکه شجاع خلیل‌زاده و سید جلال حسینی در بالاترین سطح فوتبال بازی می‌کنند و کیفیت آنها کاملا فراتر از فوتبال ایران است، هرچند که سرانجام نام سید جلال به عنوان بهترین مدافع اعلام شد که کاملا حقش بود. فراموش نکنید سیدجلال حسینی در بالاترین سطح هم ذکاوت و تکنیک فوتبال بازی می‌کند و در کنار او شجاع خلیل‌زاده حضور دارد که این دو نفر بهترین مدافعان نه تنها در ایران بلکه در آسیا هستند.

* علیرضا بیرانوند هم به عنوان بهترین دروازه‌بان و بهترین بازیکن سال انتخاب شد. در این باره چه صحبتی دارید؟

بیرانوند قطعا سزاوار کسب هر عنوانی است؛ چراکه او نه تنها بهترین دروازه‌بان ایران، بلکه بهترین گلر آسیاست و امیدوارم او را به زودی در حال کسب عناوین برتر کنفدراسیون فوتبال آسیا ببینم.

* علی علیپور هم در این مدت عملکرد خوبی داشت اما به عنوان بهترین مهاجم انتخاب نشد.

متاسفانه علیپور سال قبل کمی بدشانس بود و به خاطر همین بدشانسی نتوانست ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌به عنوان بهترین گلزن انتخاب شود و احتمالا به همین خاطر به عنوان بهترین مهاجم معرفی نشد.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

* ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌وضعیت الاهلی عربستان این روزها تعریفی ندارد و حتی شایعاتی در خصوص جدایی شما از این تیم و بازگشت مربی سابق الاهلی به گوش می‌رسد. شرایط الاهلی چگونه است؟

به هر حال همیشه انتظارها از تیم‌ها و کادر فنی‌های خوب بالاست و ما هم باید تلاش زیادی کنیم تا بتوانیم نتایج دلخواه مسئولان و هواداران را کسب کنیم. کار در الاهلی آسان نیست و من با آگاهی از شرایط این تیم هدایت این تیم را به عهده گرفتم، هرچند که ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تازه در آغاز راه هستیم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و برخلاف شایعات ‌خیلی سخت تلاش می‌کنیم ‌تا به موفقیت برسیم. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

2051

نظرات کاربران
پرسپولیسی گرگان
امیدوارم به زودی تو پرسپولیس ببینمت
۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۱:۳۹
پاسخ
59
52
علی
برانکو،چون پشت سرت آب نریختیم نتیجه نگرفتی....
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۹:۴۷
پاسخ
19
55
محسن
صفات با شخصیت و جنتلمن به راستی که لایقته.هرچی تو بگی پرفسور❤
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۲:۵۶
پاسخ
24
71
کیومرث
سم پاش فراری یا برق کار الاهلی ، مساله این است خخخخخ
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۸:۵۱
پاسخ
190
43
عرفان
آخ که هنوز بعد رفتنش هم جای داغی که به دل امثال شما گذاشته میسوزه، درکت میکنم
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۶:۵۴
9
91
ت
ممنون نظرت لطفت است خواهشن برگرد پرسپولیس
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۴:۳۱
پاسخ
53
97
...
اخلاقه خوبی نداره
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۵:۵۵
41
19
مافیای سرخ
شما برو از اخراج شدن فرار کن ....گفتم وزیر و فدراسیون رو هم با خودت ببر هههه
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۲:۰۹
پاسخ
142
33
قلب اردبیل به عشق پرسپولیس میتپد
درود بر برانکو منجیه پرسپولیس ایشالله تیم الاهلی را مثه پرسپولیس کبیر پیاپی به قهرمانی برسانی
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۴:۱۳
پاسخ
29
120
کوهمره.جروق
رفتن برانکو برای استقلال و سپاهان خیلی خوب شد.یه امتیاز هست براشون
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۸:۴۲
پاسخ
19
133
پرسپولیس سرورته
برانکوی عزیز بهتره که شرایط تحریمی ایران رو مدنظر داشته باشی و اینقدر خرج پماد رو دست مثلث ژاپنی(که البته خرجشونو ایران میده) نزاری. تا ابد دوستت داریم.امیدواریم گابریل هم به جایگاه تو برسه.
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۰:۲۲
پاسخ
15
120
یاس کبود پرسپولیسی
آقای برانکو خاهشا دیگ درباره پرسپولیس نظر نده. هر وقت که مصاحبه میکنی تن وبدن مارو میبری بندر. حالا ک مصاحبه دوس داری اینا رو جواب بده 1_شما از سه، چهار هفته قبل از پایان لیگ میگفتی هر مربی و بازیکنی که موفق باشه پیشنهاد براش میاد من هم از این قاعده مستثنی نیستم 2_داستان چی بود که این بار بعد اتمام لیگ کل وسایلت رو بردی و لیست بازیکن هم دادی و حتی تاریخ اردوها رو هم مشخص کردی3-شما خودت دو هفته مهلت دادی تا پولت رو بدن و سه روز مانده پولت آماده شد و باشگاه بهت نامه زد چرا نیامدی بگیری4-چرا بعد این قضایا سریع پریدی بغل الاهلی جونت و تند به تند علیه مدیریت مصاحبه کردی. وهمه رو انداختی به جون هم. بالاخره تو این چند سال ک تو پرسپولیس بودی پولت رو همیشه سر وقت نمیگرفتی ولی میگرفتی، چرا بعد رفتنت واسه اینکه جوری نشون بدی ک پولای عربا چشاتو نگرفته همه چی رو انداختی گردن این واون و از محبوبیتت نزد هوادارا سو استفاده کردی. بابت زحماتی ک برا پرسپولیس کشیدی فوق العاده ممنون ولی درباره پرسپولیس مصاحبه نکن
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۲:۱۴
پاسخ
152
133
پرسپولیس7
من دقیقا با نظر شما موافقم من یادمه کل مصاحبه های برانکو ب کرات ن تو ای فصل فصل قبلم گفت ما مربیان و بازیکنا حرفه ای هستیم پول بیشتر بدن می ریم چون درامدمون از فوتباله!بهش گفتن بمون تو پرسپولیس فرگوسن شو گفت کسی از آینده خبر نداره وو....من موندم دوستان پرسپولیسی چرا هنوز تو فکر برانکو هستن !تعصب الکی به شخص ،مرده پرستی ووو...از عقاید بد ماست آقایان برانکو رفته چرا تو گذشته هستین ،،مگه پروین کم پرسپولیس رو قهرمان کرد؟؟؟آبا نباید ی روز میرفت؟؟؟آیا زمانش نبود که بره؟؟؟قبول کنین برانکو فصل اخر افتضاح بازی کرد و چهار مساوی داد ک اگه تراکتور یا سپاهان امتیاز نمیدانن قهرمان نمی شد..منطقی باشین لطفا و از یک نام دفاع کنین نام بزرگ پرسپولیس.برانکو پول بیشتری گرفت و رفت تمام.
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۸:۵۲
13
39
بیطرف
دشمنی با تیم ملی رو فراموش کردی بگی
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۳:۲۹
72
40
دو ستاره ای که فقط لگو لباستان است
جوابیه هستش واسه یاس کبود دوست عزیز اولا از طرف هوادارهای پرسپولیس نظر نده و ایشون مثل سلطان پروین میتونه هر وقت خواست درباره پرسپولیس صحبت کنه اولا که کدوم مربی که اوردیم پرسپولیس تو سه چهار سال 7 تا قهرمانی بدست اورده؟؟؟ دوم اینکه کدوم مربی حتی ایرانی حتی حمید استیلی و درخشان حاضر بودن با اینهمه افتخار یازده ماه حقوق نگیرین اما بازم از جیبشون پاداش هزار دلاری بدن به بازیکن هاشون ؟؟ بعدش عرب کی راست گفت که این بار راست بگه ؟؟؟ 14 هفته میومد میگفت این دوشنبه پول برانکو حاضره و ماهها گذشت و دوشنبه موعود نرسید و در ضمن کلا قرارداد برانکو با دستیارهاش واسه همه این مدت دو میلیون دلارم نبود در حالی که تو اسیا بالای چهار میلیون دلار برای پرسپولیس درامد زایی کرد و این یعنی انگار تمام این مدت خودش خرج خودشو دراورده و بعدش اون لیستی که میگیم بله دادش و قبل جام حذفی هم گفت حتما میمونم اما چی شد یهو وسایلش رو داد بردن؟؟ بخاطر اینکه فهمید هیئت مدیره و مدیرعامل هیچ اختیاری ندارن و قشنگ میخوان کلش کنن و یادتم باشه بعد قهرمانی جام حذفی هیچ خوشحالی نداشت ایشون چون میدونست دارن بازیش میدن درضمن مگه اینجا مهد کودکه که ایشون بیاد با چمدون پول ببره ؟؟ اینا اگه قرار به دادن پول به مربی رو داشتن میدونستن از سفارت امارات یا کروواسی یا ترکیه کمک بگیرن و پول رو بگیرن از اونا و از اینجا به حسابشون بزنن که هیچ جدیتی نبود تو این کار و عرب میدونست که میخواد برانکو رو بزاره کنار در ضمن برانکو اگه تا قبل رفتنش درباره مدیریت حرف نزد بخاطر شخصیتش بود و اینکه تیمشون تو قهرمانی هر دو جام بود و گرنه کاری نداشت مثل مربی های هوچی بقیه شروع کنه داد و بیداد کردن و الانم خیلی راحت گفته شکایت میکنم چون عرب داره دروغ میگه و انوقتی که فیفا رای رو به نفعش داد میفهمی عرب درغ داشته میگفته یا برانکو خواهشا کودکانه درباره یه مربی بزرگ حرف نزنیم !!!
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۲:۱۲
19
85
سرخ
اگر بهترین دفاع آسیا بودند پس چرا تو مرحله گروهی حذف شد تیم؟
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۹:۰۴
73
24
کلهر
شما در شرایطی نیستی پروفسور رو سوال پیچ کنی چون بهترین سالیان پرسپولیس رو برامون رقم زد. کدوم ایرانی ی سال پول نگیره ساکته؟ برانکو تا بعد عید هیچ دریافتی نداشت؟ میفهمی؟ از پول خودش جایزه و پول جیبی ب بازیکنان میداد. کی میتونه زیر دست عرب کار کنه؟ بخدا هیچکس. لطفا وقتی میحاین کسی رو قضاوت کنین خودتونو جاش بذارین. ی بچه هم میدونه فراری دادن برانکو رو. اصن فرض کنین شرایط فراهم بود ب بهترین نحو.بعد چهارسال و نیم دوس داشت بره.هرکسی آزاده هرجا باشه ب کسیم مربوط نیس. تا ابد توی قلب هوادارای واقعی پرسپولیسه. مرسی مربی مرسی ادمین
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۲:۰۰
33
67
شازده آبی
گذشت اون زمان ک میگفتن «هرچی‌برانکوبگه»... چطوری پرفسور؟؟؟؟؟ عمرسوما فیکسه دیگه؟؟؟؟؟ وگرنه اخراج
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۷:۵۰
پاسخ
178
82
بابک
برای اولین بار با حرفت موافقم. اگه مرده سوما رو بازی نده،مثل آب خوردن اخراجش میکنن
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۸:۵۵
40
21
به رنگ خون
یادت نره استراشاهتون خیلی شاکیه هاااا
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۰:۱۱
7
53
دو ستاره ای که فقط لگو لباستان است
اخی بد سوزنده برانکو شمارو ؟؟؟؟؟؟؟
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۳:۱۱
11
59
داریوش
مرسی پروفسور، عالیجناب برانکو......بخاطر همه زحماتی که برای خوشحالی میلیونی هواداران پرسپولیس کردین....بخاطر فراری دادن تیم رقیب به ترکیه....بخاطر پیروزی‌های مداوم با تیم رقیب ...بخاطر چهارسال سروری و گرفتن جام ها و مقام‌های کشوری و آسیایی. البته با دستان بسته
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۷:۰۹
پاسخ
47
177
کلهر
مرسی ک معرفت داری آقا داریوش. مرسی از پرسپولیسیای قدردان. مرسی پروفسور دوس داشتنی
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۵:۲۸
10
60
فقط زرد طلایی
دلش برای جام های اسنپ کاپ و پیک کاپ تنگ شده ، دلش برای حمایت های وزارت ورزش و کمیته انضباطی و بهترین داور فصل گذشته ( البته از دید آقایون ! ) تنگ شده . اونجا دیگه خبری از این داستان ها نیست و سر اخراج کردنت دعواست . خسته نباشی ادمین ، بی طرفی منتشر کن ممنون
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۹:۳۶
پاسخ
165
38
کلهر
آخه این حرفام زخمتونو خوب نمیکنه. تا ابد زخمین.زخم
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۶:۱۶
7
45
ستارگان سرخ ایران
برانکو دوستت داشتیم ولی الان همه پشت کالدرونیم مرسی بابت همه موفقیت هات درپرسپولیس ان شا الله من شخصا آرزو می کنم در الاهلی موفق باشی تا یه عده بی منطق رو دوباره ساکت کنی
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۴:۲۶
پاسخ
46
154
جونم پرسپولیس
مثله همیشه دوست داشتنی و جنتلمنی
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۷:۰۲
پاسخ
52
119