برانکو: کامیابی‌نیا را بازی ندادم تا مبادا دربی را از دست بدهد

برانکو: کامیابی‌نیا را بازی ندادم تا مبادا دربی را از دست بدهد

31300
22:18
01 مهر 1397
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهاجم جوان تیم ما را خیلی تحقیر کردند، اما مقابل سپیدرود لیاقتش را به خوبی نشان داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهاجم جوان تیم ما را خیلی تحقیر کردند، اما مقابل سپیدرود لیاقتش را به خوبی نشان داد.

به گزارش وبسایت نود، برانکو بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل سپیدرود در نشست خبری گفت: خیلی از این برد راضی هستیم. خیلی اذیت شدیم اما حمله کردیم چون دنبال پیروزی بودیم. پاداش تلاش بازیکنان را گرفتیم.

* شرایط پرسپولیس برای همه تیم‌های دنیا است

برانکو تصریح کرد: به بازیکنانم تبریک می‌گویم، بعد از خالی شدن انرژی آنها در بازی با الدحیل قطر و صعود به نیمه نهایی این گونه بازی ها همیشه سنگین است و مشکلات زیادی به همراه دارد. این مساله فقط برای پرسپولیس نیست بلکه برای همه تیم های دنیا شرایط اینگونه می شود.

* می‌توانستیم زودتر دروازه سپیدرود را باز کنیم

برانکو تأکید کرد: بازیکنان ما از نظر قدرت بدنی هم نشان دادند که خیلی خوب می‌توانند به حالت اولیه برگردند. متأسفانه موقعیت‌ها و شانس‌های گل زیادی را از دست دادیم و می‌توانستیم خیلی زودتر از این گل بزنیم و بازی را با آرامش به پایان برسانیم. اما نتیجه در دقیقه آخر فرا رسید و واقعاً از این برد خوشحال هستم. یک بار تبریک بزرگ را به بازیکنانم به خاطر این برد و همه تلاش‌هایشان می‌گویم.

* گفته بودم که نوراللهی و عالیشاه به اوج برمی‌گردند

وی در مورد اینکه فکر می‌کردید در این فصل هم مثل فصول گذشته پرسپولیس خوب بازی کند، گفت:‌ من این جمله را گفته بودم زیرا به آن اعتقاد داشتم گفته بودم امید عالیشاه و نوراللهی به شرایط ایده‌آل‌شان برمی‌گردند.

*جای محرمی، امیری و احمدزاده در تیم خالی است

برانکو تاکید کرد: انتظار دارم بشار هم همانطور که می‌خواهم بازی کند می‌دانید که بشار مدت زیادی از فصل را با تیم ملی کشورش بوده و طبیعی است که جای فرشاد احمد‌زاده، صادق محرمی و وحید امیری خالی است. امروز حسین ماهینی و کمال کامیابی‌نیا هم نبودند. خوشحالم از بازیکنان پرسپولیس که با میل و شوق فراوان تلاش کردند.

* در دربی نه کسی خسته خواهد بود و نه مصدوم

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه بازیکنان پرسپولیس بعد از بازی با الدحیل همانطور که گفتید بدن‌هایشان خالی کرده بود و اکنون دربی و بازی با السد را در پیش دارید، اظهار داشت: در دربی نه کسی خسته خواهد بود و نه کسی مصدوم. همیشه در مصاحبه‌هایم تکرار کردم که در دربی برنده مشخص نیست. این یک بازی خاص است و با آمادگی و نشاط منتظر دربی خواهیم بود. البته سعی می‌کنیم بازیکنان ریکاوری کنند و برای بازی روز پنج‌شنبه آماده شوند.

* آدام همتی را تحقیر کردند اما او لیاقتش را نشان داد

وی در مورد اینکه امروز گل ۳ امتیازی پرسپولیس را بازیکنی زد که برخی از مربیان به شما به خاطر جذب او اتهام دلالی زده بودند و این گل جواب محکمی به این مسئله بود، نظر شما در این مورد چیست، گفت: بابت این سؤال از شما تشکر می‌کنم. فرمایش شما درست است؛ انتقادهای زیادی بود و آدام همتی را تحقیر می‌کردند، به خصوص اینکه پدربزرگ او یکی از هنرپیشه‌های بزرگ کشور است. اما آدام همتی به بهترین نحو نشان داد که لیاقت بودن در جمع ما را دارد به همین خاطر خوشحالم و به او به خاطر گل بسیار زیبایی که زد تبریک می‌گویم. این گل نتیجه تمام تلاش‌ها‌ و زحمات آدام همتی در تمرینات بود و کار هم برای او ساده نبود. همه فشارها و تحقیرها را تحمل کرد تا به اینجا رسید و باز هم از سؤال شما تشکر می‌کنم.

* کامیابی‌نیا را بازی ندادم تا مبادا دربی را از دست بدهد

برانکو در مورد بازی ندادن کامیابی‌نیا مقابل سپیدرود اظهار داشت: کمال در فاز هجومی قدرت مضاعفی به تیم ما می‌دهد. بازیکنی که تمام انرژی‌اش را مصرف می‌کند. بنابراین خیلی پیش می‌آید که او کارت زرد بگیرد. به خاطر سبک بازی که دارد و به همین دلیل او را در ترکیب نگذاشتم مبادا در این بازی کارت زرد بگیرد و دربی را از دست بدهد.

* بازی خشن کمال به زیان پرسپولیس نیست

وی در مورد اینکه بازی خشن و بازیکنانی مثل کامیابی‌نیا به ضرر پرسپولیس تمام نمی‌شود، عنوان کرد: نه، به ضرر تیم نیست روش بازی ما اینطور است که پرسینگ بالا در زمین حریف انجام می‌دهیم و بر آن اصرار داریم. محکم و هجومی بازی می‌کنیم اما بازی محکم و هجومی و سالم. طبیعی است خیلی وقت‌ها هم احساسات بر بازیکن غالب می‌شود و منجر به گرفتن کارت زرد می‌شود و این احساسات و شادابی را در بازی مسابقه را به آنجا می‌رساند که حتی تیمی مثل الدحیل مقابل تیم ما موقعیتی روی دروازه ما ایجاد نکرد. سیدجلال هم واقعاً‌ استادانه بازی می‌کند. با سن و سالی که دارد رهبر تیم است و بار اصلی را به دوش می‌کشد و نیاز نیست که بگویم او چقدر برای تیم ما مهم است.

* شکست السد یا استقلال؟ برای من بازی بعدی مهم‌ترین است

وی در مورد اینکه اگر قرار باشد برد مقابل السد یا استقلال یکی را انتخاب کنید، کدام برد را انتخاب می‌کنید، اظهار داشت: این یک سؤال نسبی است. برای من مهم‌ترین بازی، بازی بعدی است همانطور که بعد از بازی با الدحیل مهم‌ترین بازی برایم بازی با سپیدرود بود و دیدید که با ترکیب کامل بازی کردیم. کمال را به خاطر اینکه مبادا کارت زرد چهارم را بگیرد و محروم شود بازی ندادیم اما ماهینی مصدوم بود و بازی نکرد. ماهینی اما برای دربی آماده می‌شود.

 

1004

 

نظرات کاربران
مراد
برانکو‌با به کار بردن کلمه تحقیر در مورد بازیکن پرسپولیس کار بسیار زشت و بدی کرده باید معذرت بخواهد بدون اجازه اون حق نداشت این حرف را بزند باید معذرت بخواهد اگر کسی بگوید برانکو‌ را تحقیر می کردند حالا چه تحقیر کرده باشند یا نه ایا کار خوب و‌درستیست؟ نه درست نیست زشت و بد و ناپسندیده است . ایا برانکو خوشش می اید؟ ناراحت نمی شود؟ این در مورد همه حتی کودکان نیز صدق می کند کوچک و بزرگ ندارد معلم و استاد و شاگرد ندارد به اطلاع برانکو برسانید تا معذرت بخواهد و همچنین بگوید کسی ایشان را تحقیر نمی کرد من اشتباه کردم و اشتباه گفتم اشتباه بیان کردم. ما برای اخلاق زندگی می کنیم.بدون اخلاق نمی سود زندگی کرد . زندگی بدون اخلاق زندگی نیست.
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۹:۳۳
پاسخ
112
1
خسرو قرمز
سلام، برانکو خیلی دوستت داریم . یه دونه ای ، دستت درد نکنه .
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۷:۰۲
پاسخ
1
67
حمید از مشهد
آدام همتی به نوراللهی درس شوت زنی داد!!! نوراللهی :۵۰ شوت بی کیفیت و یکی شانسی توی گل همتی: یک شوت باکیفیت و یک گل زیبا آفرین باید گفت به همتی درحالی که فشار و استرس نیمکت نشینی و هیجان استفاده از فرصت حضور و همچنین تعداد بازیهای و سن کمتر داشت با این وجود برهمه اینها غلبه کرد و شوت زیبایی زد اما انتقادم به نوراللهی اینه با اینهمه تجربه حضور در بازیها و شوت های بسیاری که زده بازم مثل همیشه شوت های بی کیفیت میزنه من نمی دونم اصرار نوراللهی و شجاع در چیه که با وجود ناموفق بودن در ارسال پاس و شوت مدام این کار رو تکرار میکنن ..درحالی که میتونن با انتقال پاس کوتاه بازیکنی که تخصص بیشتری دراین ضربات دارن رو صاحب توپ کنن..شاید خیلیا موافق من نباشن اما بدونن هربار که ازین حرکات میبینیم ازین دو بازیکن به نوعی توپ رو دراختیار حریف قرار میدن ..اگر ۵۰ درصد حرکاتشون تا الان جواب میداد بازم انتقادی نبود اما میبینیم تقریبا یک بارهم پاس و شوت سالم نمیزنن انتقاد میکنم چون پرسپولیس ما باید در همه ضمینه ها بهترین باشه ادمین عزیز ازت خواهش میکنم تایید کن
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۵:۱۸
پاسخ
87
34
عمران
خدایا بسه دییییگه ...! چقدببریم اخه؟
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۳:۰۲
پاسخ
5
99
جوادجنگلی
درووود استادتویی هنر این تیم محرومه
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۹:۴۰
پاسخ
0
133
پروفسور
مرسی که هستی رئیس مرسی...اونی که آدام رو تحقیر کرد خودش تحقیررررررر شد در همه موارد ...شما کجا اون کجا پروفسور
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۸:۰۰
پاسخ
4
298
حمید از مشهد
یعنی این گلهای دقیقه اخری به تیمهایی که وقت کشی میکنن از برد ۶ گله هم بیشتر میچسبه .
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۰:۳۶
پاسخ
2
306
￵ارش
چقد پرسپولیس زیبا و چشم نواز بازی میکنه دستشون درد نکنه همه شون عالین واقعا خشحالم با وجود رفتن این همه بازیکن هنوز میتازیم دشمنان کماکان باید حسرت افت پرس و بکشن عالیشاه نورالهی سیامک منشا علیپور همه عالی بودن استقلال رو ایشا می زنیم شرایط تیم ما بهتره
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۰:۳۲
پاسخ
6
277
کاویار
تبریک به همه ی پرسپولیسیای گل.
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۸:۳۸
پاسخ
3
261
دخی عشقپولیسی
عشششششششقی ❤❤❤ تو باهمین فرمون کیروش و کیروش فنا رو بسوزون ضایع کن برو جلو خخخخخ
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۱:۳۶
پاسخ
11
409
امیر
ادم همتی هم گل سه امتیازی میزنه تا اقلیت جامعه همچنان پماد درمانی رو ادامه بدن.
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۷:۰۹
پاسخ
11
473
حمید
طاهر خانی هم تکنیکش خوبی یکم اعتماد به نفسشو ببره بالا بازیکن خوبیه
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۲:۵۴
2
146
میخوره شیش تا شیش تا
از اقلیت نگو که دلشان خونه خخخخ
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۴:۲۳
7
227
زانیار
با وجود همه محدویت ها بازم تعویض طلایی داریم . مرسی برانکوی عزیز برانکو کیفیت همتی رو به بعضیا نشون داد
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۶:۰۱
پاسخ
5
462
ماهان
شک نکنید برد دربی مال استقلال کبیر است در جهنم آزادی منتظرتونیم
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۵:۳۳
پاسخ
769
35
کسی که رفته دسته سه حق اظهار نظر نداره
با آبرو ریزی جلو السد جهنم آزادی به بهشت عربا در بازی های استقلال تبدیل کردین
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۳:۰۲
3
161
behnam
ماهان جان برای استقلال اونجا جهنمه اما برای پرسپولیس اونجا بهشته داداش بهشــــت
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۷:۴۵
6
223
پرسپولیسی
کدوم جهنم مدیر های شما از ترس نداشتن هوادار زدن زیر همه چی ادمین لطفا چاپ کن
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۴:۱۳
5
286
پرسپولیسیم تا ابد
حتما همینطوره، مطابق وعده های قبلی. هیرو استارت زد؟ قبلا وعده آخر فصل میدادین الان وعده های کوتاه مدت میدین.
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۱:۰۹
8
291
فرار به ترکیه
یادمون نرفته تو جهنم آزادی ، چه بلایی سر السد قطر و ژاوی و بغداد آوردین .
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۰:۰۶
7
373
6تایی هستن
زرششششششششششک
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۸:۵۴
8
338
محمد حسین گنجعلی ۶&۴
شما دیگه از جهنم آزادی برای ما حرف نزنید که خیلی ها رو داخلش سوزوندیم مثل السد،،،الدوحیل و .... فکر کنم خاطرات زنده شد
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۷:۱۴
12
396
پرسپولیسی ازپایتخت شوروشعورحسینی
آرزوبرجوانان عیب نیست
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۶:۱۴
13
357
ایلیا
جلو جلو حرف نزن ، بعدش می بازید سر خوده و افسرده میشه. از من گفتن بود دیگه خود دانی
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۴:۳۹
12
435
سرخ نام
چقد تو خوبی اقای برانکو مرسی که هستی امیدوارم این استارت خیلی خوبی برای شکست تیم استقلال باشه
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۴:۳۸
پاسخ
15
616
باافتخار پرسپولیسی ام
جناب کی‌روش کجایی دقیقن کجایی؟
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۴:۳۳
پاسخ
38
868
فرح
جناب فلک بی منطق پرسپولیس امروز سر تا پا در حال حمله بود شما برو موقعیت های ایجاد شده توسط پرسپولیس رو ببین دفاع اتوبوسی سپیدرود رو ببین بعد بیا اینجا برای ما از منطق حرف بزن!!
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۶:۴۹
5
210
پرسپولیسی ازپایتخت شوروشعورحسینی
خطاب به جای بسی...منطق ازاسم کاربریت پیداست!!مابرانکوراداریم تامام
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۲:۲۸
10
222
پارسا
محمد عزیز شما خودت قیاس مع الفارق کردی اول اینکه کریمی هیچ وقت در مورد نحوه بازی تیم ملی صحبت نکرد دوم اینکه اقای کریمی تازه سپید رود رو تحویل گرفته این تیم تا قبل این بازی ۱۴ تا گل خورده بود اما تو این بازی یک گل خورد تو دفاع موفق بود نسبتا ضد حمله های خوبی هم زد در آخر هم از آقای کی روش با کلاس خواهش می کنیم تشریف بیارند یکی از مهمترین بازیهای لیگ رو از نزدیک تماشا کنن هر چند هیچ کدوم از چهار مسابقه مهم فوتبال ایران رو ندیدن ( پرسپولیس الدحیل ) ( استقلال السد) شاید بودن ایشون می تونست واسه بازیکن ها خصوصا استقلالی انگیزه ایجاد کنه اما حیف حمایت کورکورانه امثال شما کمترین حقوق فوتبال دوستان رو ازشون دریغ کرده
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۶:۰۰
8
320
جای بسی خوشحالیست، که فلک ز رنگ قرمز خالیست
امروز یک کامیابی نیا و ماهینی را فقط نتوانستید بازی بدهید دیدید نتیجه چه شد ؟ تا دقایق آخر هم بازی با سپید روده ضعیف و بی روحیه رو به تساوی پیش میرفت حالا فکر کنید اگر جلال حسینی و علیپور و منشا را هم از شما میگرفتند و چند بازیکن جدید و ناهماهنگ به شما میدادند ، نتیجه چه میشد ؟ جماعت بی منطق نتیجه میشد یک تیمه ناهماهنگ مثل استقلال
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۹:۵۹
557
26
behnam
داره پولاشو میشماره و بعدش یه پست میزاره و میخوابه...کار همیشگیش
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۶:۱۴
15
392
پرسپولیسی
الان دقیقا مسافرت با حقوق داره بازی های لیگ رو از تلوزیون میبینه البته بعید میدونم وقت کنه بازی ها رو ببینه
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۲:۳۰
17
477
دخی عشقپولیسی
تودهنی ب این میگن !!! اون از سید اینم از آدام ... این همون بازیکنی بود ک با دلالی اومد پرسپولیس هههههه :) جناب موزامبیکی دارن بیانیه میدن ک با سمپاشی آدام همتی نمیتونیم ب تمرینامون و جام ملت ها برسیم خخخخخ
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۷:۵۰
23
640
محمد
باز قیاس مع الفارغ..درسته برانکو مربیه خوبیه و در توانایاش شکی نیس ولی قبول کنین کیروش سطح و اعتبار بین المللیش بالاتره.سپیدرود با اسپانیا پرتغال مقایسه نکنین..کاشکی این دوتا باهم به مشکل نمیخوردن الان ایران میشد قدرت بلامنازع.ولی امثال کسایی مثه علی کریمی که به کیروش انتقاد میکنه به سبک بازیش خودش کلا تیمش تو دفاع بود میاد رابطه این دوتا رو بهم میریزه.به امید موفقیت تیم ملی ایران و پرسپولیس
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۴:۲۶
683
72