برای پوگبا، یوونتوس دو ستاره خود را به منچستریونایتد پیشنهاد می‌دهد

برای پوگبا، یوونتوس دو ستاره خود را به منچستریونایتد پیشنهاد می‌دهد

14268
16:44
17 مهر 1398
یوونتوس قصد دارد برای ترغیب یونایتد، دو بازیکن خود را هم به این تیم پیشنهاد دهد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از میرر، یوونتوس آماده است تا در پیشنهاد خود برای جذب پل پوگبا، دو بازیکن خود امره جان و ماریو مانژوکیچ را هم به منچستریونایتد بفرستد.

پوگبا در تابستان عنوان کرده بود که به دنبال چالشی جدید است و در همان زمان هم دو باشگاه یوونتوس و رئال مادرید را خواهان جذب خود می‌دید. 

پوگبای ۲۶ ساله شخصا تمایل به حضور در رئال مادرید و کار با زین الدین زیدان داشت، اما برچسب ۱۷۹ میلیون پوندی یونایتد بر روی پوگبا، از شدت علاقه رئال کاست و اکنون یوونتوس امیدوار است بدون حضور رقیبی جدی، منچستریونایتد را به این شیوه (معاوضه دو بازیکن) راضی به فروش پوگبا کند. او در سال های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ هم در یووه حضور داشته است. 

نشریه توتواسپرت، رسانه نزدیک به یوونتوس، عنوان کرده که بیانکونری تلاش خواهد کرد در کنار پرداخت وجه نقد، ماریو مانژوکیچ و امره جان را هم به منچستر بدهد.

مانژوکیچ ۳۳ ساله در تابستان هم در تیررس یونایتد بود و با وجود باقی ماندن در یوونتوس، جایی در برنامه های مائوریتسیو ساری ندارد. جان ۲۵ ساله هم بعد از خط خوردن از فهرست یووه در لیگ قهرمانان، نقش اندکی در ترکیب یوونتوس ایفا کرده است.

شاید برنامه یوونتوس برای معاوضه پرداخت رقمی کمتر باشد اما یونایتد حاضر نیست حتی در ازای دریافت دو بازیکن، خواسته های مالی‌اش را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. این مبلغ می‌تواند منچستر را در راه جذب مهم ترین اهدافش در تابستان ۲۰۲۰، دکلان رایس و کالیدو کولیبالی، یاری کند. 

۷۷۱۲

نظرات کاربران
Kz1981
معامله خوبیه ماریوتموم کننده عالی امره جان باخاصیت تدافعی وتخریبچی یک هافبک دفاعی عالی،پوگبادیگه دلش باتیم نی و هوایی شده بایدردش کنن بره پیشنهاد یووه عالیه
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۹:۵۸
پاسخ
5
9
Sajad
به نظرم معاوضه خوبیه پوگبا دلش با تیم نیست..امره جان خیلی بدردبخورتره نسبت بهش از طرفی مانژوکیچ هم یه تمام کننده عالیه بدرد منچستر میخوره حداقل یکی دوفصل اونقدم پیر نیست
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۳:۳۰
پاسخ
16
19
ali aza
مانژوکیج خوبه ولی بعد از آمدن هیگواین با اینکه از او بهتره ولی ساری علاقه ای به او نداره .و پوگبا اگر به رئال بره خیلی زود خرابه میکنن مثل بیل که با اینکه جز بهترین مهاجمان حاله ولی رئال مادرید ابدا تیم وفا دار به بازیکنان نیست حتی کاسیاس و راول که اسطوره های رئال بودن رو رد کرد آخرین بازیکن قربانی هم ناواس بود که با اینکه از کورتوا در ریال بهتر بود ولی خط خورد .و به زودی این اتفاق برای کورتوا هم پیش خواهد آمد .پوگبا به یووه برو اگر میخواهی اسطوره شوی و اگر جام میخواهی هر جا میروی موفق باشی
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۴:۱۶
پاسخ
13
39
Mohammadblue
بهترین گزینه برای پوگبا رئال مادرید و زیر نظر زیدان بودن هستش امیدارم بره رئال
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۴:۰۶
پاسخ
81
28
iman
من بارسایی ام اما چون پوگبا رو دوست دارم معتقدم بره رعال خیلی پیشرفت میکنه البته مربی هم زیدان باشه
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۴:۲۲
پاسخ
74
28
منچستر
اونوقت توقع دارن منچستر قبول کنه!!!!! خودشون حاضرن جونز و روخو رو بگیرن دیبالا رو بدن منچستر؟؟
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۱:۵۳
پاسخ
11
115
FarZaDZB
دقیقا اگر اینجوریه ما هم استقبال میکنیم یانگم اشانتیون میدیم بهشون :دی
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۶:۲۶
7
77
عشقممم نیمار
ب اندازه کافی رونالدو زیر سایه چن نفر در یوونتوس هست ..لطفا پوگبا نیاد ب یووه :-)
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۸:۴۰
پاسخ
127
41
رضا جم
عزیزم پوگبا هفبکه و رونالدو مهاجم پوگبا با اومدن به رئال حتی به رونالدو هم کمک میکنه
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۹:۵۴
5
14
فوتبال دوست
بخدا معلومه بچه دبستانی هستی....برو طرفداری پاریستا بکن بلکه لیگ قهرمانان ببره...
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۶:۴۵
5
45
iman
خخخخ عالی بود
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۳:۱۷
21
49