برترین های لیگ پانزدهم اعلام شدند / پرسپولیس و استقلال خوزستان جوایز را درو کردند

برترین های لیگ پانزدهم اعلام شدند / پرسپولیس و استقلال خوزستان جوایز را درو کردند

81828
01:12
03 مرداد 1395
مراسم معرفی برترین‌های پانزدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور برگزار شد و بهترین‌های فوتبال ایران در فصل ۹۵-۹۴ انتخاب شدند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مراسم معرفی برترین‌های پانزدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور برگزار شد و بهترین‌های فوتبال ایران در فصل ۹۵-۹۴ انتخاب شدند. پرسپولس و استقلال خوزستان هرکدام 3 نماینده در میان منتخبین داشتند.

به گزارش وبسایت نود، در آستانه آغاز لیگ برتر شانزدهم و به روال چند فصل اخیر، مراسم معرفی برترین‌های فصل گذشته برنامه‌ریزی و امشب (شنبه) در سالن همایش‌های برج میلاد آغاز شد تا برترین‌های لیگ برتر پانزدهم معرفی شوند.

این مراسم با حضور مقامات کشوری و لشگری، رئیس و اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، علی کاظمی سرپرست و مدیران سازمان لیگ، مدیران عامل باشگاه‌ها، رؤسای هیئت‌های فوتبال، مربیان و بازیکنان و داوران و جمعی از پیشکسوتان برگزار شد.

برترین‌های فوتبال ایران در فصل 95-94 و لیگ برتر پانزدهم به شرح زیر است:

بهترین بازیکن لیگ فوتبال بانوان در فصل 95-94؛ شبنم بهشت از تیم شهرداری سیرجان.

بهترین گلزن لیگ فوتبال بانوان در فصل 95-94؛ سارا قمی از تیم ملوان بندر انزلی.

بهترین بازیکن لیگ دسته اول در فصل 95-94؛ امین قاسمی‌نژاد از ماشین سازی تبریز، امیر زلیکانی از تیم صنعت نفت آبادان و پیمان رنجبری از تیم شهرداری اردبیل نامزد دریافت این جایزه بودند که قاسمی‌نژاد این عنوان را برای خود کرد.

بهترین گلزن لیگ دسته اول در فصل 95-94؛ حمید کاظمی از تیم نساجی مازندران.

بهترین کمک داور فوتبال بانوان در فصل 95-94؛ انسیه مافی‌نژاد.

بهترین داور فوتبال بانوان در فصل 95-94؛ سلطنت نوروزی.

بهترین کمک داور فوتبال ایران در فصل 95-94؛ محمدرضا ابوالفظلی، رضا سخندان و بابک داوری سه نامزد دریافت این جایزه بودند که ابوالفظلی به عنوان بهترین کمک داور فوتبال ایران در فصل 95-94 انتخاب شد.

بهترین داور فوتبال ایران در فصل 95-94؛ از بین اشکان خورشیدی، بیژن حیدری و محسن ترکی، جایزه بهترین داور فوتبال ایران در فصل 95-94 به ترکی رسید.

بهترین هیئت فوتبال ایران در فصل 95-94؛ از بین هیئت‌های استان‌های آذربایجان شرقی، خوزستان و تهران، جایزه بهترین هیئت فوتبال در سال 95-94 به هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی رسید.

بهترین بازیکن اخلاق فوتبال ایران در فصل 95-94؛ مهدی رجب‌زاده، مهاجم تیم ذوب‌آهن اصفهان، علیرضا عزتی، هافبک تیم نفت تهران و محمد انصاری، مدافع پرسپولیس نامزد این بخش بودند که جایزه بازیکن اخلاق در فصل 95-94 به انصاری رسید.

بهترین هیئت فوتبال ایران در اقدامات فرهنگی در فصل 95-94؛ هیئت فوتبال استان خوزستان.

بهترین تیم فوتبال ایران از نظر اخلاقی در فصل 95-94؛ تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان.

بهترین تیم فوتبال ایران در فصل 95-94؛ استقلال خوزستان، ذوب‌آهن اصفهان و پرسپولیس نامزدهای این بخش بودند که تیم استقلال خوزستان به عنوان بهترین تیم فوتبال ایران در فصل 95-94 انتخاب شد.

در بخش بعدی این مراسم از عادل فردوسی‌پور هم به عنوان بهترین گزارشگر فصل با اهدای میکروفون طلایی تقدیر شد.

بهترین دروازه‌بان فوتبال ایران در فصل 95-94؛ فرناندو دخسوس از استقلال خوزستان، مهدی رحمتی از استقلال و رشید مظاهری از ذوب‌آهن اصفهان نامزد این بخش بودند که جایزه این بخش به دخسوس رسید.

بهترین مدافع فوتبال ایران در فصل 95-94؛ موسی کولیبالی و محمد طیبی از استقلال خوزستان به همراه سیدجلال حسینی از نفت تهران، نامزدهای این بخش بودند که جایزه این بخش به حسینی،مدافع فصل گذشته نفت و فعلی پرسپولیس رسید.

بهترین هافبک فوتبال ایران در فصل 95-94؛ سروش رفیعی از تراکتورسازی تبریز، کمال کامیابی‌نیا از پرسپولیس و امید ابراهیمی از استقلال تهران نامزد کسب جایزه بهترین هافبک فصل بودند که جایزه این بخش را ابراهیمی برای خود کرد.

بهترین مهاجم و گلزن فوتبال ایران در فصل 95-94؛ محمد ابراهیمی از تیم گسترش فولاد تبریز، مهرداد محمدی از تیم راه‌آهن و مهدی طارمی از تیم پرسپولیس نامزدهای بهترین مهاجم بودند که این جایزه به مهدی طارمی رسید.

در ادامه این مراسم از علی‌اکبر ابرقویی‌نژاد، رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان به پاس حضور 14 ساله‌اش در هیئت فوتبال این استان تقدیر به عمل آمد.

پدیده فوتبال ایران در فصل 95-94؛مهدی ترابی از تیم سایپا، مهرداد محمدی از تیم راه‌آهن و دانیال ماهینی از تیم استقلال خوزستان نامزدهای انتخاب پدیده سال فوتبال ایران بودند که جایزه این بخش به مهدی ترابی رسید.

بهترین مربی فوتبال ایران در فصل 95-94؛ یحیی گل‌محمدی، سرمربی ذوب‌آهن اصفهان، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس و عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در این بخش نامزد بودند که جایزه هم به ویسی رسید.

بهترین بازیکن فوتبال ایران در فصل 95-94؛ سیدجلال حسینی، مدافع نفت تهران، امید ابراهیمی، هافبک استقلال و مهدی طارمی، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس نامزدهای بخش بهترین بازیکن فوتبال ایران بودند که جایزه این بخش را طارمی برای خود کرد.

نظرات کاربران
حمید
اقابخاطراینکه بااستقلالی ها هم دردی کنیم میخواییم جوایزهامون رابهشون بدیم البته یک چهارمشون
۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۵:۲۱
پاسخ
0
1
۶ و دیگر هیچ
بهتر بود بگی پرسپولیس و شعبه ۲ استقلال جوایز را درو کردند
۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۲:۱۳
پاسخ
0
3
m.k
به نظرم بهترین مربی هم برانکو بود و همچنین بهترین تیم هم پرسپولیس بود و بهترین هافبک کمال کامیابی نیا بودند.در مجموع صحبتی از 6تایی ها نبود.
۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۰:۵۴
پاسخ
0
2
طرفدار تراکتور از اسکو
بهترین بازیکن خدایییییش محمد ابراهیمی بود چون مهاجم نوک نبود ولی برا آقای گلی جنگید بنظر من حقش بود ی جایزه بگیره فارغ از تعصب رنگی می گم این حرف رو
۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۴:۵۱
پاسخ
2
0
محراب رضایی گودرزی
طارمی تون خب می خواست بره ترکیه . رضائیان که رفت ترکیه . من موندم ادعای این پرسپولیسی ها چیه ؟؟؟؟!!! هر وقت دوتا ستاره اوردید بالا آرمتون اونوقت ما استقلالی ها شما رو هم حساب می کنیم . خخخخ ههههه
۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۴:۲۵
پاسخ
4
1
احمد
یعنی برداشتن جایزه ها را تقسیم کردند بین استان ها عین پارسال منتها امسال چون اس خوزستان قهرمان شده بود زشت بود لااقل دو سه تا جایزه بش ندند . من به عنوان یه طرفدار دو آتیشه سپاهان فکر میکنم بهترین هافبک رفیعی بود . آقایون برای بهترین نفرات به جز دروازه بان ورداشتند تعداد گل های زده را شمردند. بهترین بازیکن فصل هم به نظر زهیوی از اس خوزستان بود که واقعا پر تلاش بود
۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۴:۰۷
پاسخ
2
0
عشق یعنی استقلال
انصافا امید ابراهیمی حقش بود
۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۳:۵۲
پاسخ
1
1
فرزاد مومنی
خدایی یکی از خوشتیپ ها و جنتلمن واقعی جناب مهندس هداین ممبینی هستند ماشالله به این جوان رعنا و خوش قیافه
۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۱:۱۱
پاسخ
0
1
امیرمحمد
شما ابیا هم اینو نگید چی بگید اگه این حرفا باعث آرامشتونه پس خوش باشین
۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۰:۴۴
پاسخ
0
0
امیرعلی
یه چیزی میگم بخندین لباس المپیک ایران
۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۹:۲۱
پاسخ
0
2
father
عادل و ترکی که واقعا حق شون بود ..از جون مایه گذاشتن واسه چهارپولیس
۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۲:۱۵
پاسخ
2
2
تی تی
حق سرورش رفیعی خورده شد. پیارسال ادینیو با 20 گل آقای گل لیگ شد اونوقت آقایون اومدن جایزه بهترین مهاجم رو دادن به طارمی پس چرا الان که طارمی به زور با 16 گل آقای گل شد جایزه بهترین مهاجم رو دریافت کرد؟ چرا پیارسال ادینیوی آقای گل بهترین مهاجم انتخاب نشد؟ مگه بهترین مهاجم نباید آقای گل هر لیگی باشه؟ کلا دیشب هم بعضی از انتخابات از قبل مهندسی شده بود .
۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۵:۰۴
پاسخ
4
2
2005روزدرحسرت بردداربی
کاری به درو وکاشت وشخم ندارم من فقط عاشق هوادارای ارتش سرخم ممنونم که هستید من بچه زاهدانم شایدباورتون نشه توشهرمااینقدراستقلالی کمه که زمان برد4بر2پرسپولیس یابردهای قبلیمون من استقلالی نمیبینم که حالشوبگیرم ممنون میشم چندتااستقلالی به شهرمابفرستید مام یکم بخندیم ادمین بچاپ مرسی
۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۴:۲۵
پاسخ
2
7
اسما
هرکی حقش بود جایزه گرفت ولی مراسم بسیار بی نظم برگزار شد مجریاهم تا اخرین توانشون ب کسای ک روی سن میومدن تیکه مینداختند
۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۲:۵۹
پاسخ
1
4
حسن 666666
پرسپولیس همیشه سرور استقلال
۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۲:۴۳
پاسخ
2
4