برتری الجزیره مقابل تراکتور سازی در پایان نیمه اول

برتری الجزیره مقابل تراکتور سازی در پایان نیمه اول

635
16:49
22 اسفند 1396
تیم الجزیره امارات در نیمه اول مقابل میزبان خود به برری رسید.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم الجزیره امارات در نیمه اول مقابل میزبان خود به برری رسید. 

به گزارش وبسایت نود، تیم‌های تراکتورسازی و الجزیره امارات از ساعت ۱۶ امروز در گروه A لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز مقابل یکدیگر به میدان رفته اند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میهمان در نیمه اول به پایان رسید. 

گل تیم الجزیره امارات توسط رومارینیو در دقیقه 44 به ثمر رسید. 

داور این دیدار به سالم رشید در دقیقه 39 از الجزیره امارات کارت زرد نشان داد. 

ترکیب تراکتور سازی: جوردی آلمیدا، محمد نادری ( از دقیقه 45- عارف آقاسی)، محمدرضا مهدی زاده ، محمد ایران‌پوریان، محمد مسلمی‌پور، علی طاهران ، مهدی مهدی پور،  مهدی کیانی،دانیال اسماعیلی فر، احسان پهلوان و ارسلان مطهری

ترکیب الجزیره امارات: علی خسیف، موسالم فایض، مبارک بووسووفا، سلیم رشید، محمد الموسلمی، خلفان مبارک الشمسی، یعقوب الحسینی، زاید العامری، رومارینهو، خلیفا مبارک . سلیم علی

دقایق حساس: 

ارسال بازیکنان تراکتور سازی در دقیقه 6 این دیدار از سمت راست زمین مسابقه به احسان پهلوان رسیده و این بازیکن پس از پشت سر گذاشتن چند بازیکن، ضربه اش را به سوی دروازه الجزیره امارات ارسال کرد که توپ تبدیل به کرنر شد. 

ارسال ارسلان مطهری در دقیقه 12 این دیدار از خط دفاع الجزیره فرار کرد ولی در ادامه مدافع تیم میهمان توانست وی را متوقف کند. داور در این صحنه اعتقادی به خطای پنالتی نداشت.

رومارینیو در دقیقه 21 این دیدار در محطوه جریمه تراکتور سازی صاحب توپ شد که این بازیکن پس از کنترول توپ توانست توپ را در اختیار سالم فایض قرار بدهد ولی شوت این بازیکن با اختلاف نسبت به دروازه تراکتور سازی به بیرون رفت.

مهدی کیانی در دقیقه 28 این دیدار از طریق محمد مسلمی پور صاحب توپ شد که شوت این بازیکن تبدیل به گل نشد. 

ارسال محمد ایران پوریان در دقیقه 34 به ارسلان مطهری رسیده و این بازیکن با ضربه سر توپ را به سمت دروازه الجزیره ارسال کرد ولی مدافعان این تیم توانستند توپ را دفع کنند. 

ارسال مهدی پور در دقیقه 38 توسط بازیکنان الجزیره دفع شد که در ادامه شوت زیبای احسان پهلوان با واکنش دروازه بان الجزیره راهی کرنر شد.

شرح گل: 

بازیکنان تیم الجزیره امارات در دقیقه 42 این دیدار توپ را با پاس در عمق در اختیار رومارینیو در داخل محوطه جریمه تراکتور سازی قرار دادند و این بازیکن در موقعیت تک به تک توانست دروازه تیم میزبان را باز کند. 

20441

نظرات کاربران
امین پرسپولیسی
انشااله نیمه دوم بازی بهتری بکنند و الجزیره رو باشکست بدرقه کنندتا همچنان امید به صعود داشته باشند. تراکتور اگر لازمه حتی باید انتحاری بازی کنه چون اگر ببازه تقریبن دیگه حذف شده تلقی میشه بنابر این جای هیچ احتیاطی نمونده. یا حق کمکشون کن انشااله برنده بشن.
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۵:۰۲
پاسخ
1
10
مهدی/ آذربایجــــان
متاسفانه طبق همیشه بازی دست تراکتور است ولی نتیجه به سود حریف. این بازی هم به هیمن شکل ولی متاسفانه روی یک ضد حمله گل خوردیم یک مهاجم شش دانگ و درست و حسابی نداریم که بیاد گل بزنه. تیمی که نتوانسته در 3 بازی قبلی یک گل هم به ثمر برسونه ، نشان از ضعف خط حمله شان داره. متاسفانه بجای اینکه یک مهاجم خوب بیاریم رفتیم مهاجم هایی رو آوردیم که چند مدتی رو به دلایلی مثل نیمکت نشینی و... از فوتبال بازی کردن به دور بودند و در شرایط بازی نیستند مثل سیمه یا به نوعی ارسلان مطهری، درسته که مطهری خوب بازی میکنه ولی از نظر دقت پاس و گلزنی کمتر از 40% است. با این اوصاف آسیا برای تراکتور ظاهرا به اتمام رسیده و واقعیت ها رو باید پذیرفت، از الآن هم باید نقاط ضعفی رو که آشکارا فریاد میزنه رو ترمیم کنیم حالا به هر شکلی که امکانش است. مدیریت هم بجای اینکه بازیکن خوب بیاره رفته بازیکن سطح 4 رو آورده، اگر نمیتونی بازیکن خوب بیاری حداقل باریکن بی کیفیت هم نیار تا بدهی به بار نیارین. دوم اینکه لطفا شفاف سازی کنید که اون میلیاردها پولی که از اسپانسر و اپراتور مجموعه بدست اومده و میاد کجا هزینه میشه(به غیر از 13میلیاردی که صرف بدهی ها شد). چرا وقتی که حرف از بازیکن خوب میاد صحبت از قیمت بالایش می زنید؟ با این پول ها میشه بازیکنان خوبی آورد. لطفا شفاف سازی کنید.
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۸:۴۱
پاسخ
1
9
Sajad
ابرو ریزی تو اسیا تخصص تراکتورسازی تبریز
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۴:۱۱
پاسخ
28
11
6 و 5
آبروریزی تو آسیا با 6 تا و 5 تا گل خورده شما بوده عزیز دل برادر
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۰:۵۰
4
12