برتری صنعت نفت آبادان مقابل پیکان تهران

برتری صنعت نفت آبادان مقابل پیکان تهران

1355
20:52
16 فروردین 1397
شاگردان فراز کمالوند مقابل میهمان خود با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید.

وبسایت رسمی برنامه نود - شاگردان فراز کمالوند مقابل میهمان خود با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید. 

به گزارش وبسایت نود، تیم های صنعت نفت آبادان و پیکان تهران در سری رقابت های هفته یست و هفتم لیگ برتر از ساعت 19 امروز در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف یک دیگر رفته بودند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میزبان به پایان رسید. 

گل تیم صنعت نفت آبادان توسط لوسیانو پریرا در دقیقه 4 به ثمر رسید.

داور این دیدار به امیر حسین کریمی در دقیقه 51 از تیم پیکان تهران کارت زرد نشان داد.

ترکیب پیکان: پیام نیازمند، سجاد مشکل پور، حجت حق وردی، علی حمودی (از دقیقه 69 - افرانگ دافه)، آرمان قاسمی، امیرحسین کریمی، ماهان رحمانی (از دقیقه 47- امیر روستایی )، صادق بارانی، مهدی شیری، مهدی مومنی و فراز امامعلی (از دقیقه 61 - کنت ایکه چوکو)

 ترکیب صنعت نفت آبادان: نوشی صوفیانی، علی عبدالله زاده، مرتضی اسدی، مسعود ابراهیم زاده، حسین ساکی، مگنو باتیستا، آگوستو سزار (از دقیقه 67- زبیر نیک نفس)، جاسم کرار، حسین پاکدل ( از دقیقه 81 - محمد شادکام)، جعفر سلمانی (از دقیقه 59 - محمد امین درویشی) و لوسیانو پریرا 

 شرح گل:

گل تیم صنعت نفت آبادان: لوسیانو پریرا با استفاده از اشتباه حق وردی در دفع توپ در موقعیت تک به تک با دروازه بان پیکان قرار گرفته و توانست با ضربه بغل پای چپ، گل تیمش را به ثمر برساند. 

دقایق حساس:

جعفر سلمانی در دقیقه 10 این دیدار پاس جاسم کرار را در اختیار لوسیانو پریرا قرار داده و این بازیکن برزیلی نتوانست از این موقعیت استفاده کند که در نهایت توپ با تکل بلند حجت حق وردی از منطقه خطر دور شد.

مهدی مومنی در دقیقه 11 این دیدار قصد داشت تا پس از عبور از سه بازیکن تیم میزبان در موقعیت گلزنی قرار بگیرد ولی در محوطه جریمه پس از برخورد با مگنو باتیستا بر روی زمین افاد. داور در این صحنه دستور به ادامه مسابقه داد.

توپ با ارسال خطرناک جاسم کرار در دقیقه 17 این دیدار پس از دخالت عبدالله زاده در محوطه جریمه مقابل پای لوسیانو پریرا قرار گرفته و شوت دقیق این بازیکن توسط دروازه بان پیکان تهران دفع شد.

فراز امامعلی در دقیقه 19 قصد گلزنی با استفاده از ضربه آکروباتیک داشت که ضربه این بازیکن توسط دروازه بان تیم صنعت نفت آبادان جمع شد.

جاسم کرار در دقیقه 27 این دیدار از طریق ضربه ایستگاهی سمت چپ محوطه جریمه تیم میهمان توپ را شوت زد که دروازه بان تیم پیکان توانست بعد از ضربه مسعود ابراهیم زاده، توپ را دفع کند.

پاس مهدی مومنی در دقیقه 33 در محوطه جریمه تیم صنعت نفت آبادان به آرمان قاسمی رسید که این بازیکن قصد گلزنی با دریبل مدافعان تیم میزبان داشت که توپ با تکل عبدالله زاده و مگنو باتیستا از منطه خطر دور شد. 

 لوسیانو پریرا در دقیقه 49 این دیدار توپ را با پاس در عمق در اختیار حامد پاکدل قرار داد که شوت این بازیکن با اختلاف کمی نسبت به دروازه پیکان به اوت رفت.

ضربه آرمان قاسمی در دقیقه 55 این دیدار با اختلاف زیادی نسبت به دروازه صنعت نفت آبادان به اوت رفت.

لوسیانو پریرا در دقیقه 60 قصد داشت تا با پاس حامد پاکدل را در تیرک دوم دروازه پیکان تهران صاحب موقعیت حساس کند ولی توپ پس از بخورد با پای بازیکن تیم میهمان روی تور دروازه فرود آمد.

آرفنگ دافه در دقیقه 76 این دیدار توپ را از سمت راست زمین مسابقه به سمت چپ ارسال کرد تا آرمان قاسمی صاحب توپ شود ولی امیر روستایی توپ را با شوت به بیرون ارسال کرد.

لوسینو پریرا در دقیقه 82 این دیدار قصد گلزنی داشت که توپ با شوت این بازیکن به تیرک افقی دروازه پیکان برخورد کرد و در برگشت نیز ضربه سر محمد شادکام با عکس العمل زیبای دروازه بان پیکان تبدیل به کرنر شد.

محمد شادکام در دقیقه 83 این دیدار در موقعیت حساس قرار گرفته بود که شوت این بازیکن در موقعیت تک به تک توسط دروازه بان پیکان به کرنر ارسال شد.

آرفنگ دافه در دقیقه 88 این دیدار توپ را سمت راست زمین مسابقه ارسال کرد که در ادامه با شوت روی پای مهدی مومنی همراه شده و توپ به شکل خطرناکی از کنار دروازه نوشی صوفیانی به اوت رفت.

کرار جاسم در دقیقه 1+90 پس از حمل توپ اقدام به شوت زنی کرد که ضربه این بازیکن عراقی راهی اوت شد.

لوسیانو پریرا در دقیقه 2+90 این دیدار با حرکت سریع وارد محوطه جریمه پیکان شده و پس از برخورد با سجاد مشکل پور روی زمین اتفاد که داور این مسابقه، پنالتی به سود تیم صنعت نفت آبادان اعلام کرد.

لوسبانو پریرا در دقیقه 3+90 پشت توپ در موقعیت پنالتی قرار گرفته و توپ را به سمت چپ دروازه پیکان زد که پیام نیازمند توانست با واکنش زیبایی توپ را مهار کند. 

گفتنی است، صنعت نفت آبادان با این پیروزی در جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر 37 امتیازی شده و پیکان نیز 44 امتیازی باقی ماند.

20441

نظرات کاربران