برتری پارس جنوبی مقابل تراکتور سازی در پایان نیمه اول

برتری پارس جنوبی مقابل تراکتور سازی در پایان نیمه اول

623
16:20
05 اسفند 1396
تیم پارس جنوبی جم مقابل تراکتور سازی در نیمه اول به برتری رسید.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم پارس جنوبی جم مقابل تراکتور سازی در نیمه اول به برتری رسید. 

به گزارش وبسایت نود، تیم های پارس جنوبی جم و تراکتور سازی تبریز در سری رقابت های هفته بیست و چهارم لیگ برتر از ساعت 15:30 امروز در ورزشگاه تختی جم بوشهر به مصاف یک دیگر رفته اند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میزبان در نیمه اول به پایان رسید. 

گل تیم پارس جنوبی جم توسط امید سینگ در دقیقه 2 به ثمر رسید. 

داور این دیدار به محمد مهدی زاده در دقیقه 20 از تراکتورسازی کارت زرد نشان داد. 

ترکیب تراکتور سازی: جوردی آلمیدا، محمد نادری، محمدرضا مهدی زاده، رضا شربتی، محمد ایرانپوریان ، مهدی کیانی، مهدی مهدی پور، احسان پهلوان، محمد ابراهیمی ، محمدرضا آزادی و ارسلان مطهری

ترکیب پارس جنوبی جم: محسن فروزان، محمد طیبی، مجتبی لطفی، فرشاد محمدی مهر، میثم تیموری، حسین پورامینی، ایمان سلیمی، علی دشتی، روح الله سیف اللهی و ابراهیم صالحی

 شرح گل: 

گل تیم پارس جنوبی جم: امید سینگ در دقیقه 2 این دیدار با استفاده از ضربه ایستگاهی که از سمت چپ خط دفاعی تیم میهمان زده شد، توانست به صورت مستقیم گل اول تیمش را ثمر برساند. دروازه بان تراکتور سازی تلاشی برای ممانعت از به ثمر رسیدن این گل تلاش کرد ولی توپ پس از برخود با انگشتان وی و دیرک افقی دروازه، تبدیل به گل اول بازی شد.

دقایق حساس:

احسان پهلوان در دقیقه 27 این دیدار توسط ارسال ارسلان مطهری صاجب موقعیت حساس شد که ضربه نسبتا آرام این بازیکن در اختیار محسن فروزان قرار گرفت.

بازیکنان تراکتور سازی در دقیقه 33 این دیدار صاحب موقعیت حساس شده بودند که خروج به موقع محسن فروزان مانع گلزنی تیم میهمان شد. 

20441

نظرات کاربران