بردیف: با یک اشتباه تیم ما از هم پاشید/ تیم‌هایی که محکم بازی کنند کار پرسپولیس را راحت می‌کنند

بردیف: با یک اشتباه تیم ما از هم پاشید/ تیم‌هایی که محکم بازی کنند کار پرسپولیس را راحت می‌کنند

9244
19:39
24 بهمن 1396
سرمربی تیم فوتبال نسف قرشی ازبکستان گفت: لیگ قهرمانان بازی‌های بزرگی است و جایی برای اشتباه نیست و با یک اشتباه تیم ما از هم پاشید.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال نسف قرشی ازبکستان گفت: لیگ قهرمانان بازی‌های بزرگی است و جایی برای اشتباه نیست و با یک اشتباه تیم ما از هم پاشید.

به گزارش وبسایت نود، بردیف بعد از شکست ۳ بر صفر مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: اول از همه برد را به پرسپولیس تبریک می‌گویم و برایش ارزوی موفقیت می‌کنم. همانطور که می‌دانید لیگ قهرمانان بازی‌های بزرگی است و جایی برای اشتباه نیست و با یک اشتباه تیم ما از هم پاشید. تیم ما بسیار جوان است و جو ورزشگاه و تماشاگران بازیکنان ما را تحت تاثیر قرار دادند و نتوانستیم بازی که می‌خواهیم انجام بدهیم پرسپولیس تیم قدرتمندی است.

وی در مورد اینکه نسف قرشی ساختار دفاعی خوبی نداشت یا مهاجمان پرسپولیس خیلی خوب بودند، اظهار داشت: مسلما همانطور که می‌دانید فعلا دو بازی در لیگ قهرمانان شروع شده است. مسلما تقابل با خط حمله پرسپولیس که دو مهاجم خوب دارد سخت است و دفاع ما هم مثل همیشه نبود.
سرمربی نسف قرشی در مورد بازی محکم بازیکنان تیمش و قدرت بازی پرسپولیس گفت: در حال حاضر ما نماینده کشور ازبکستان هستیم. مسلما می‌دانید تیم های ما محکم و فیزیکی بازی می‌کنند. تیم هایی که مقابل پرسپولیس محکم بازی کنند کار را برای پرسپولیس راحت‌تر می‌کند.

 

1004

نظرات کاربران
ارتش سرخ
پرسپولیس امسال قهرمانه شک نکین
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۳۱:۱۲
پاسخ
1
15
6+4
این ماهینی خیلی افتضاحه
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۴:۰۳
پاسخ
14
8
CR 6+4 FCP
بهترین تیم آسیا پرسپولیس کبیر.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۰:۳۴
پاسخ
5
86
مجید
سالار پرسپولیس اگه حق خوری نکن پرسپولیس یه پا فینال.پارسال با الهلال که که فینالیست شد چهار بازی انجام دادیم تو زمین الهلال سه تا مساوی یکی باخت اون به کمک داور که همه شاهد بودن .
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۴:۳۴
پاسخ
3
108
بابک
برد شیرینی بود ولی چند مورد ضعف کوچک وجود داره: اول اینکه ماهینی و ربیع خواه اصلا رو به جلو حرکت نمیکنن و تو بازیای سختتر میتونه به ضررمون باشه دوم اینکه برانکو باید مثل امروز که به امیری اواخر بازی استراحت داد،باید همین کارو کم کم با علیپور و منشا انجام بده و دقایق پایانی بهشون استراحت بده چون الان که بازیا فشردست بازیای پیاپی میتونه باعث خستگی و کاهش کیفیت بازیکنا بشه! ادمین...
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۳:۲۲
پاسخ
9
86
مهدی
مطمعن باش با هرتیمی میومدی همین طور می باختید ومی رفتید
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۶:۵۳
پاسخ
3
97
سرخ فام اصلی
ببین شانس اوردی بیشتر نخوردی .هر چند با وجود ربیع خواه و ماهینی وسط زمین دست شما بود
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۴:۱۰
پاسخ
29
87
ایدا سادات 25بهمن 1380
خخخخخخخ باختی
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۴:۰۸
پاسخ
3
99
نا شناس
سلام تولدت مبارک
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۱:۱۸
0
23
semirom
پرسپولیسو فقط میشه با اتوبوس اذیت کرد که اونم باز تضمینی نیست(:
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۲:۵۵
پاسخ
5
145
محمد ارسنالی
تیمی که جلوی ما هجومی بازی کنه مطمعن باشه بازندس...... دفاعی کارمونو سخت میکنه 24
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۱:۲۷
پاسخ
4
139