برد قاطعانه چلسی و ناپولی در لیگ اروپا

برد قاطعانه چلسی و ناپولی در لیگ اروپا

1524
01:18
17 اسفند 1397
چلسی و ناپولی در خانه خود به برتری 3 گله دست یافتند.

به گزارش وبسایت نود، دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا با برتری قاطع چلسی و ناپولی پایان یافت.

در یکی از سه دیدار باقیمانده از دور رفت یک هشتم نهایی لیگ اروپا، چلسی در خانه خود پذیرای دیناموکیف بود. ساری که در هفته های اخیر توانسته تیمش را متحول سازد در این دیدار هم عملکرد خوبی داشت و خیلی زود به گل اول رسید. در دقیقه 17 بود که پدرو رودریگز گل اول بازی را زد. عملکرد خوب چلسی در ادامه بازی و به خصوص در نیمه دوم ادامه داشت و آنها در دقیقه 65 توسط ویلیان و سپس دقیقه 90 به وسیله هادسون اودی به گل های بعدی رسیدند تا در بازی رفت خود با برتری 3-0 زمین را ترک کنند.

در دیگر بازی، ناپولی در ایتالیا میزبان سالزبورگ که تیم آنچلوتی نیز موفق شد 3-0 برنده شود. میلیک در دقیقه دهم بازی گل اول را به ثمر رساند، هشت دقیقه بعد فابیان توانست بازی را 2-0 کند و در نهایت اونگوئنه در دقیقه 58 به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا بازی 3-0 شود و کار میهمان برای جبران سخت شود.

والنسیا هم هر چند در خانه به سختی ولی توانست 2-1 کراسنودار را مغلوب سازد. رودریگو در دقایق 12 و 24 هر دو گل تیم اسپانیایی را به ثمر رساند ولی میهمان در دقیقه 63 یکی از گل های خورده را جبران کرد.

1878

 

نظرات کاربران
حسنعلی اکبری
انشاء الله چلسی قهرمان اروپا میشه واقعا ساری مربی دوباره داریم مثل اول فصل میشیم
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۲:۳۰
پاسخ
2
24
امیر آبی دل
هواداران اگر حمایت کنن چلسی قهرمانه.... ممکنه حتی در لیگ هم به جایی برسیم.... به لطف یزدان و بچه ها امسال سهمیه لیگ قهرمانان رو میگیریم و قهرمان لیگ اروپا میشیم
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۴:۲۷
0
6