بررسی ادعای شفر درباره گرو؛ افت مقطعی یا عادت همیشگی؟

بررسی ادعای شفر درباره گرو؛ افت مقطعی یا عادت همیشگی؟

20981
08:55
08 آبان 1397
کارنامه گرو در تیم‌های مختلفش نشان می‌دهد که او در 5 سال اخیر بیشترین گلی که در یک فصل به ثمررسانده است 3 گل بوده است

وبسایت رسمی برنامه نود - گرو آنقدر گل نزده که سرسخت‌ترین هوادارش یعنی شفر هم از خبر جدایی او ناراحت نمی‌شود. 

به گزارش وب سایت نود، با وجود عملکرد ضعیف الحاجی گرو در استقلال، شفر همچنان حاضر نیست که ضعف مهاجمی را که جذب کرده بپذیرد. او در این هفته‌ها هر بار تلاش کرده تا به نوعی گل‌نزدن‌های گرو را توجیه کند و شرایط تیم را مقصر آمار او بداند. سرمربی استقلال در یکی از نقل قول‌هایش بعد از بازی استقلال و سپاهان گفت: «گرو اگر فصل قبل هم بود به اندازه تیام گل می‌زد. او در این فصل بازی به بازی بهتر می‌شود.»

نگاهی به کارنامه گرو البته نشان می‌دهد که این فرضیه سرمربی استقلال تحت هیچ شرایطی درست نیست چون گرو در سال‌های اخیر نتوانسته در یک فصل 10 گل بزند، چه برسد به این که بخواهد به جای تیام در یک نیم‌فصل 10 گل به ثمر برساند.

آمار 5 فصل اخیر گرو در لیگ‌های مختلف

کارنامه گرو در تیم‌های مختلفش نشان می‌دهد که او در 5 سال اخیر بیشترین گلی که در یک فصل به ثمررسانده است 3 گل بوده است. البته رکورد او 8 گل زده در یک فصل است که به سال‌ها قبل و دسته دوم سوئد مربوط می‌شود. او فقط یک بار و در اولین سال حضورش در فوتبال حرفه‌ای توانست در یک فصل 8 گل به ثمر برساند. گرو در سال 2014 در لیگ دسته دوم سوئد توانست در 26 بازی 8 گل بزند که بهترین آمار دوران فوتبال او به شمار می‌رود. با توجه به این کارنامه می‌توان نتیجه گرفت که گرو اگر سال قبل هم استقلال بود اوضاعش فرقی نمی‌کرد و به شرایطی مثل امسال عادت دارد.

بازیکنی که قرار بود به عنوان جانشین تیام و ستاره به استقلال بیاید حالا کمتر از نیم‌فصل هم خودش مایل به جدایی است و هم کادرفنی و طرفداران استقلال از رفتن او استقبال می‌کنند.

 

30388

نظرات کاربران
موری
استارت هیرو خخخخ ://
۰۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۸:۲۴
پاسخ
11
67
سپهر عارفیان
یک مهاجم کاملا بی کیفیت. داخل ایران مهاجم ایرانی زیادی داریم که با پول کمتر کیفیت بالاتری دارن.
۰۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۳:۳۶
پاسخ
1
79
Elf
دویدن گرو دچار نوسان ، چطوری این فوتبالیست شده
۰۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۹:۳۰
پاسخ
3
67
پارسا
0 گل خخخخ
۰۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۱:۳۳
پاسخ
7
62
tt tt
حالا یه ضربه در چارچوب بزنه بعد انتظار گلزنی رو داشت خخخخ
۰۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۴:۵۳
پاسخ
5
77
آرمان
یادش بخیر بچه که بودیم عادت کرده بودیم به گلزنی های علی دایی و فک میکردیم کار اسونیه و باید بره کنار تا جوون تر ها بیان حالا بعد از این همه سال می فهمم هنوز تموم کننده ی شش دنگ مثل علی دایی لیگ ایران به خودش ندیده
۰۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۴:۰۹
پاسخ
17
82