بررسی راهکارهای ماندن بازنشسته‌های فدراسیون فوتبال به جز ساکت در جلسه هیئت رئیسه/ توافق‌ها به‌هم می‌خورد؟

بررسی راهکارهای ماندن بازنشسته‌های فدراسیون فوتبال به جز ساکت در جلسه هیئت رئیسه/ توافق‌ها به‌هم می‌خورد؟

7075
20:31
26 آبان 1397
در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال راهکارهای ماندن اعضای بازنشسته هیئت رئیسه مورد بررسی قرار گرفت که البته این راهکارها شامل حال دبیرکل فدراسیون نمی‌شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال راهکارهای ماندن اعضای بازنشسته هیئت رئیسه مورد بررسی قرار گرفت که البته این راهکارها شامل حال دبیرکل فدراسیون نمی‌شود.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از تسنیم، جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال عصر امروز (شنبه) در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد که علاوه بر حضور تمامی اعضا، محمدرضا ساکت، دبیرکل و احمدرضا براتی، رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال نیز در این جلسه حضور داشتند.

در جلسه هیئت رئیسه راهکارهای ماندن اعضای بازنشسته هیئت رئیسه در فدراسیون بررسی شد. یکی از مواردی که مورد بحث قرار گرفت، این قانون بود که افراد بازنشسته با یک سوم حقوق و به صورت پاره وقت به کار خود ادامه دهند. صحبت‌هایی در این زمینه انجام شد و قرار است که جمع‌بندی لازم در این خصوص انجام شود. البته این قانون شامل حال محمدرضا ساکت به عنوان دبیرکل فدراسیون نمی‌شود و اعضا در مورد شرایط ادامه حضور دبیرکل فدراسیون فوتبال به نتیجه نرسیدند.

قرار شد پیگیری‌ها درباره ادامه حضور بازنشسته‌های هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال انجام شود تا اعضای هیئت رئیسه که بازنشسته هستند بتوانند به کار خود ادامه بدهند. این اتفاق در شرایطی رخ داد که پس از جلسه مهدی تاج با مسعود سلطانی‌فر و رضا صالحی امیری مقرر شد اعضای بازنشسته هیئت رئیسه و دبیرکل فدراسیون فوتبال با برگزاری مجمع از سمت خود کناره‌گیری کنند.

نظرات کاربران
جوان بیکار
واقعا خجالت آوره برای این آقایون که دیگه بصورت علنی دارن به آبروی ایران، فوتبال ایران، و مهم تر آینده جوانای این مملکت بخاطر منافع فقط و فقط شخصی خودشون توهین می کنن!!! ادمین جان خواهشا
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۵:۵۸
پاسخ
3
44
Kasra
ببین چه پولی در میارن که حقوقشونم یک سوم کردن بازم میخاد بمونه
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۰:۴۸
پاسخ
2
46
امیر ۶
یک سوم حقوق خیلیه.اینا حاضرن مجانی کار کنن ولی این پست و مقامو از دست ندن.قطعا مزایای این پستها بیشتر از حقوقشونه
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۰:۰۶
پاسخ
2
55
هدی
چسبیدن به خدمت به مردم ، ول هم نمی کنن عاشقان خدمت. همه می خوان کمک کنن. خدا خیرتون بده. واقعا که فداکاری می کنید
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۷:۴۲
پاسخ
3
49
Amir
همه جای دنیا مردم زور میزنن زودتر بازنشسته بشن اینجا برعکس حتما جاشون خیلی راحت تر از خونس که نمیرن
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۲:۴۷
پاسخ
5
96
ایدا سادات قیطریه 1380
تاج باید بره
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۷:۴۱
پاسخ
10
85