بررسی عملکرد 4+2 اخراجی منصوریان؛ مشکوک!

بررسی عملکرد 4+2 اخراجی منصوریان؛ مشکوک!

15293
15:08
26 آبان 1398
عملکرد 6 بازیکنی که منصوریان از ذوب‌آهن کنار گذاشت را مرور می‌کنیم.

  به گزارش وبسایت نود، نتایج دور از انتظار ذوب‌آهن جایگاه علیرضا منصوریان را متزلزل کرده است . منصوریان در این ده هفته به جز شاهین، هیچ تیم دیگری را شکست نداده است. آن‌ها با 7 امتیاز بعد از شاهین و گل‌گهر ضعیف‌ترین نتایج را کسب کردند. منصوریان هم برای فرار از این بحران دست به تغییرات زده و ابتدا دو و حالا چهار بازیکن دیگر را از تیم کنار گذاشت. بازیکنانی که احتمالا منصوریان چند تا از آن‌ها را به دلایل غیرفنی کنار گذاشت.آمار این بازیکنان را با توجه به دیتای منتشر شده از سوی متریکا بررسی می‌کنیم.

زبیر نیک‌نفس؛ 3 بازی و دقت 93درصدی

دو بازی به عنوان هافبک مرکزی و یک مرتبه هم هافبک دفاعی برای ذوب‌آهن بازی کرد که هر سه مسابقه هم به عنوان تعویضی وارد زمین شد. نیک‌نفس دقت پاس 93درصدی داشت، به طور میانگین 1.7دریبل موفق، 1.7 نبردهوایی موفق و 3.3 عملکرد دفاعی دارد.

محمدباقر صادقی؛ 3 گل در یک بازی

 صادقی فقط در بازی اول برای ذوب‌آهن بازی کرد که سه گل دریافت کرد و نیمکت‌نشین شد. البته صادقی در آن مسابقه دو مهار هم داشت.

همچنین زمزمه جدایی چهار بازیکن دیگر هم از این تیم شنیده می‌شود که فعلا تکذیب شده است.

مسعود ابر اهیم‌زاده؛ 17 عملکرد دفاعی
دفاع چپ ذوب‌آهن در بین دو نیمه بازی هفته دوم مقابل پارس وارد زمین شد و بعد از آن در هفته‌های سوم، چهارم و دهم 90دقیقه بازی کرد. ابراهیم‌زاده به ترتیب شش، چهار، یک و ده عمکلرد دفاعی داشت که آمار قابل قبولی است. همچنین به طور میانگین 1.4 توپ‌گیری داشت و دقت پاس 78درصدی داشت که در این فاکتورها هم عملکرد ضعیفی محسوب نمی‌شود.

وحید محمدزاده؛ 6 لمس توپ در 13 دقیقه

دفاع میانی بلندقامت ذوب‌آهن فقط 13 دقیقه در این فصل بازی کرد که حاصل آن 6 لمس توپ، یک نبردهوایی موفق و یک خطا بود.

ابیابووی باکر؛ هر 10 دقیقه یک عملکرد دفاعی

باکر دیگر دفاع میانی است که منصوریان او را در لیست خروجی گذاشته است. باکر فقط یک بازی مقابل سایپا برای این تیم حضور داشت که در دقیقه 81 هم تعویض شد. باکر در آن مسابقه 8 عملکرد دفاعی داشت، 2 توپ از حریف گرفت و 2 نبردهوایی پیروز شد؛ حتی دقت پاس بالای 86درصدی داشت.
ماکالی کریستیانو؛ 1 پاس‌گل در 194 دقیقه

کریسانتوس 194 دقیقه در این فصل بازی کرده که حاصل آن یک پاس‌گل، 1 دریبل موفق، 2 نبردهوایی موفق، 2 شوت و یک شوت در چارچوب است. 

14001

نظرات کاربران
مسعود گل باشی
جوگرفتش چیز خاصی نیست بابا مشکل بازیکن نیست مشکل دورواظرافیاتن که هیچی بارشون نیست
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۲:۰۸
پاسخ
2
53
احمد
آقا علیمنصور بیشتر از محبوبیت خودت و ذبح نکن لطفا..
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۳:۵۵
پاسخ
17
82
Wien
جالب اینجاست که تیم را خود منصوریان بسته و این بازیکنان را خودش به تیم آورده،پس خودش هم مسئول هستش،بخصوص بازیکنان خارجی،خب اگه اینطور باشه معلوم نیست بازیکنانی که میخواد در نیم فصل بگیره،از اینها بدتر نباشند.منصوریان با اینکارش،انتخاب و تصمیمات خودش را زیر سوال میبره.
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۶:۳۰
پاسخ
7
101
علیرضا م.
خب الان بازیکنای خارجیش هر دو از جونیور بهتر هستن! و موفق‌تر هم بودن! و ارزون‌تر هم هستن! جونیور رو هم خود کالدرون آورد (مسلما هر دو بر اساس بودجه‌شون انتخاب کردن که بودجه کالدرون بالاتر هم بوده!) پس این حرف رو برای خریدهای جدید کالدرون هم میشه زد!
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۶:۱۲
29
35
مهدی
منصوریان تو نفت و تیم امید و نیم فصل دوم استقلال بد نبود.فصل پیش هم تو ذوب خوب بود. ولی این فصل باید قبول کنه به مشکل خورده. هر چند تیم رو احتمالا تک رقمی بکنه اخر فصل ولی ذوب اهن هم ستاره هاشو از دست داد (کیروش , رشید , حسینی و ...) هم مدیر خوبش اذری رو. قابل پیش بینی بود نتیچه نگیره امسال. منصوریان بعد ار اذری بخاطر اعتبار خودش باید استعفا میداد.
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۱:۴۰
پاسخ
11
78
علیرضا م.
کیروش که دو فصل قبل رفت! به جای رفتن مظاهری و حسینی هم ۳ تا سربازش که بازیکنان خیلی خوبی هم هستن برگشتن! از این نظر نمیشه بهانه گرفت.
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۷:۳۴
9
24
عباس
ای بابا امارها واضع هستن.حتما بنده خدا گفته جلو پرسپولیس اتوبوس پارک میکنم نمیزارم نتیجه بگیره .فقط به همین خاطر هست.ولی چه فایده که با باخت به پرسپولیس اخراج میشه
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۱:۱۴
پاسخ
61
89
کیروش کبیر
من عاشق بازیهای منصوریان و جنگندگی مثال زدنیش بودم ولی متاسفانه چهره ای که منصوریان در دوران مربیگریش نشون داده قابل مقایسه با دوران بازیش نیست.اینکه هر بار بازیکنان رو قربانی عدم نتیجه گیری تیم کنی کار درستی نیست و مطمئنا با ادامه این روند هیچ بازیکنی حاضر نمیشه تو تیمی که منصوریان سرمربیشه بازی کنه.
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۱:۴۴
پاسخ
13
136
غریبه
از کالدرون ک بهتره ی کم دقت کنی میفهمی من چی میگم
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۵:۳۰
31
22
ذوب اهن
کسی که باید از ذوب آهن برا منصوریان نه بازیکنان
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۹:۴۸
پاسخ
57
71