بررسی نقل‌وانتقالات فصل جدید؛ شروع طوفانی امیر، شب‌های آبی

بررسی نقل‌وانتقالات فصل جدید؛ شروع طوفانی امیر، شب‌های آبی

67175
15:34
15 خرداد 1397
4 بازیکن با استقلال، دو خرید پرسپولیس، 6 تا سپاهان و سه خرید هم برای تراکتورسازی تا به حال قطعی شده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - 4 بازیکن با استقلال، دو خرید پرسپولیس، 6 تا سپاهان و سه خرید هم برای تراکتورسازی تا به حال قطعی شده است.

به گزارش وبسایت نود، نقل و انتقالات لیگ هجدهم از 23 خردادماه آغاز می‌شود و تا 12 شهریور ادامه دارد. هر چه که به این تاریخ نزدیک‌تر می‌شویم باشگاه‌ها هم فعال‌تر به سراغ خرید گزینه‌های مد نظرشان می‌روند. در فصل‌های اخیر هم دیگر مانند قبل نیست که هر بازیکن با یک تیم قرارداد داخلی ببندد و با تیمی دیگر ثبت کند! حالا قرارداد با باشگاه‌ها معتبر است و تصاویر ثبت شده از توافق با بازیکن، حدودا پوشیدن پیراهن باشگاه را در فصل آینده قطعی می‌کند. با محرومیت پرسپولیس از این پنجره نقل‌وانتقالاتی حضور پررنگ استقلال، سپاهان و تراکتورسازی بیشتر به چشم آمده است. در لیست زیر نگاهی داریم به خریدهای فصل جدید تیم‌ها.

مرتضی آقاخان/ استقلال: در 960 دقیقه فصل قبل بازی کرد و شش گل زد. مهم‌ترین گل این بازیکن روی ضربه ایستگاهی به پرسپولیس زده شد که شادی گل جنجالی را هم به همراه داشت. حالا در پایان فصل این مهاجم به استقلال پیوست. بله؛ از مرتضی آقاخان حرف می‌زنیم.

روح‌الله باقری/ استقلال: هر چند که مهاجم خونه‌به‌خونه در بازی فینال جام حذفی مقابل استقلال به دلیل محرومیت بازی نکرد، ولی شفر پیش از آن باقری را شناسایی کرده بود و این مهاجم لیگ یکی را به استقلال آورد.

فرشاد محمدی‌مهر/ استقلال: دفاع راست فصل قبل پارس‌جنوبی‌جم به استقلال پیوست. بازیکنی که احتمالا یک پست وریا غفوری را به جلو جابجا می‌کند و دفاع راست استقلال برای فصل بعد به نام او خواهد شد.

محمد دانشگر/ استقلال: با مصدومیت لئاندرو پادوانی و انتقال عظیم گوگ در نیم‌فصل، شفر نیاز به یک دفاع میانی جایگزین را حس کرد. اتفاقی که باعث شد سراغ دفاع وسط سایپا برود و دانشگر را آبی‌پوش کند.

رحمان احمدی/ پارس‌جنوبی‌جم: دروازه‌بان باتجربه فصل قبل پیکان فقط در شش مسابقه تیم‌اش حاضر بود و در بقیه فصل نیمکت‌نشین پیام نیازمنده شده بود. با انتقال محسن فروزان از پارس‌جنوبی‌جم به تراکتورسازی، احمدی به پارس رفت تا خلا شماره یک این تیم را پر کند. جایی که دیگر قرار نیست روی نیمکت بنشیند.

علیرضا نقی‌زاده/ تراکتورسازی: هافبک فصل قبل گسترش‌فولاد که به دلیل مصدومیت رباط صلیبی از لیست این تیم کنار رفته بود، از گسترش‌فولاد به دیگر تیم تبریزی یعنی تراکتورسازی نقل مکان کرد.

محسن فروزان/ تراکتورسازی: محرومیت از نقل‌وانتقالات باعث شد که تراکتور فصل قبل را با فرزین گروسیان استارت بزند. دروازه‌بانی که روی هفت گل خورده تراکتور اشتباه تاثیرگذار داشت و حتی یک بار هم دروازه این تیم را به اشتباه باز کرد. حضور آلمیدای برزیلی هم نتوانست که آرامش را به خط دروازه تراکتور برگرداند و این تیم در اولین گام محسن فروزان را به تبریز برگرداند.

محمد طیبی/ تراکتورسازی: هادی محمدی تنها مدافع میانی تخصصی فصل قبل تراکتورسازی بود. بازیکنی که خیلی زود و شدید مصدوم شد تا لیست تراکتور خالی از مدافع وسط بماند. تراکتورسازی هم سراغ مدافع باتجربه پارس جنوبی رفت و از شرایط نامشخص این باشگاه استفاده کرد و با کاپیتان این تیم یعنی محمد طیبی قرارداد بست.

علی دشتی/ سایپا: با انتقال علی قلی‌زاده به شارلوا، سایپا سراغ جانشین این بازیکن رفت. علی دشتی وینگر و هافبک کناری پارس‌جم همان کسی است که به جای قلی‌زاده به سایپا آمده است.

ابراهیم صالحی/ سپاهان: علاقه امیر قلعه‌نویی به مهاجم بلندقامت باعث شد که مهاجم 190 سانتی‌متری فصل قبل پارس‌جنوبی‌جم که سه گل هم برای این تیم زده بود به سپاهان بپیوندد.

سجاد شهباززاده/ سپاهان: سجاد در دو فصل اخیر چهار تیم عوض کرد و سپاهان پنجمین باشگاه شهباززاده است. سجاد در هیچ کدام از چهار نیم‌فصل قبلی شرایط خوبی نداشت و امیدوار است که تحت نظر قلعه‌نویی دوباره به مهاجمی درجه یک تبدیل شود.

پیام نیازمند/ سپاهان: کرانچار فصل قبل توصیه ویسی در مورد اینکه «دروازه‌بان خوب از پدر و مادر خوب هم بهتر است» را جدی نگرفت و تاوان اشتباهش را هم داد. سپاهان چهار دروازه‌بان در طول فصل عوض کرد که از هیچ کدام‌اش هم راضی نبود. تا با بازگشت امیر قلعه‌نویی، دروازه‌بان شماره یک پیکان به این تیم اضافه شود.

شهاب عادلی/ سپاهان: بعد از قطعی شدن حضور نیازمند در سپاهان، این تیم سراغ جانشین مطمئن او هم رفت. شهاب عادلی دروازه‌بان فصل قبل نفت تهران به سپاهان پیوست.

محمد ایرانپوریان/ سپاهان: آقای گل و پاس‌گلِ فصل قبل تراکتورسازی بعد از شش فصل راه‌اش را از این تیم جدا کرد و به سپاهان رفت.

کی‌روش استنلی/ سپاهان: مهاجم 195 سانتی‌متری که فصل قبل تاثیر زیادی در نتایج خوب ذوب‌آهن داشت، همراه با قلعه‌نویی از ذوب‌آهن به سپاهان رفت.

 محمد آبشک/ نساجی مازندران: اولین خرید تیم تازه لیگ برتری شده نساجی، محمد آبشک بود. بازیکنی که در تیم‌های شمالی ملوان، داماش، سپیدرود و حالا نساجی یعنی 4 تیم شمالی در لیگ برتر سابقه بازی دارد.

 وحید شیخ‌ویسی/ پیکان: پیام نیازمند به سپاهان رفت و جلالی در فصل قبل با بازی دادن فقط در شش مسابقه، به رحمان احمدی نشان داد که علاقه‌ای برای ادامه همکاری با او ندارد. جلالی بعد از خروج دو دروازه‌بان فصل قبل‌اش، سراغ دروازه‌بان استقلال خوزستان و رفت و شیخ‌ویسی را به پیکان آورد.

 هادی محمدی/ ذوب‌آهن: با پایان دوران سربازی محمدی در تراکتورسازی، این باشگاه دیگر تمایلی به ادامه همکاری با مدافع مصدوم‌اش نداشت. اتفاقی که باعث شد محمدی به تیم قبلی‌اش یعنی ذوب‌آهن برگردد.

امید عالیشاه با پایان خدمت سربازی‌اش به پرسپولیس برگشت. مهدی شیری دفاع راست پیکان هم با پرسپولیس به توافق رسید. اکبر ایمانی هم با تراکتورسازی به توافق اولیه رسیده است. 

14001

نظرات کاربران
شهاب تالش
ایران سپیدرود نیم.قرن اصالت و وفاداری
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۱:۵۱
پاسخ
10
10
همیشه سرخ
پرسپولیس باهمین نفراتش هم پتانسیل قهرمانی داره استقلال نسبت به سال قبل ضعیف تره عیر از آقاخان بقیه بازیکنای معمولی گرفتن بعد اینارو با اونایی که از استقلال رفتن یا احتمال زیاد میرن مقایسه کنید/امسال هم سال ماس...چون بازیکنای حاشیه ای مون رفتن.‌‌‌..
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۳:۳۹
پاسخ
14
12
میلاد/استقلال
یه عده از دوستان میگن خرید های استقلال ستاره نیستن ، مگه باید ستاره باشن؟! تیم باید با توجه به نیازش و سبک بازی ای که سرمربی در نظر گرفته بازیکن بگیره اینطور که درست نیست که ببینی کدوم بازیکن کجا خوب بوده بعد بخریش بدون هیچ منطقی این بازیکنایی که ما گرفتیم هم خیلی گرون نیستن هم میتونیم بعدا ازشون ستاره های خوبی بسازیم
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۳:۰۶
پاسخ
8
27
خخخخ قشقایی...
فقط در جریان باش که امسال استقلال اینه: قهرمان آسیا قهرمان جام حذفی قهرمان لیگ قهرمان سوپرجام امسال میخواد یه رکورد تاریخی بزنه... امسال پرسپولیسیا باید بشینن و قهرمانی های سرورشون رو ببینند.
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۶:۲۲
پاسخ
27
30
صادق
ازین کامنت یه عکس بگیر آخر فصل نگی فصل بد ما بود و فصل خوب پرسپولیس!
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۴:۴۵
18
19
محمدجواد
فدات شم یادت رفت بگی جام باشگاه های جهان لیگ قهرمانان اروپا جام جهانی 2019 و هزاران دستاورد دیگر
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۴:۳۸
20
22
Abedi
ماشالا به پر افتخارترین باشگاه ایران و سوم آسیا ایشالا یه بازیساز بخریم و الحاجی گرو هم بیاد تمومه و ستاره سوم رو هم میزنیم
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۸:۰۸
پاسخ
19
33
FARHAD
امسال چند تیم خوب تقویت شدن ولیگ حساس ترمیشه.استقلال تیم محبوبم امسال چندبازیکن جوان باکیفیت گرفته ودنبال اسم های بزرگ نرفته وهمین هم درسته....سپاهان هم بازیکنای باتجربه روگرفته ...تراکتورهم قطعا تیم خوبی میبنده....اینو دارم جدی میگم ای کاش پرسپولیس هم میتونست بازیکن بگیره یاحداقل بازیکناش تمدیدمیکردن تا لیگ امسال هیجانش بیشترمیشدولی.....به نظرم پرسپولیس باید ازاین فرصت استفاده کنه وبه بازیکنای جوانش بازی بده وقطعا ضررنمیکنه مثل استقلال که چندتا جوان روکرد. نگران نباشید فوتبال همینه بازیکنا همه میرن ولی این استقلال وپرسپولیس که باقی میمونن...
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۴:۱۵
پاسخ
15
94
حامد سپاهان
همه نمیرند . همه فدای این دو باشگاه میشن
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۰:۲۷
28
29
زرد
ان شالله امسال بدترین سال فوتبالی برای تیم پرسپولیس باشه.....
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۳:۰۸
39
64
رائول
با وضعیت فعلی: امسال تیم های پرسپولیس، سپاهان، استقلال مدعیان اصلی قهرمانی لیگ برتر هستن سپیدرود، پارس جنوبی، پدیده هم گزینه های سقوط...
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۳:۰۷
پاسخ
41
71
صادق
دوست عزیز " Aref a_۷۹" فصل قبل و فصل قبل ترش که باشگاهتون بمب میترکوند هم همین حرفا رو زدین اما آخر فصل گفتین بقیه تیما ضعیف بودن! حالا این لیگ ما چند بازیکنمون رفتن محروم هم هستیم شما و بقیه تیما هم خوب، ببینیم آخرش چی میشه... گرچه تجربه نشون داده بعضی دوستان اسقلالی فراموش کار هستن و سرشار از " رو "...
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۰:۱۶
19
25
Majid
نساجی قائمشهر رو هم سقوط کرده به حساب بیارین از الان
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵:۲۲
22
15
عرفان
سپیدرود میمونه یعنی باس بمونه
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۵:۱۸
14
38
Aref a_79
تیم های دیگه اگه نیم فصل اول خوب پیش یرن شانسی برا پرسپولیس نمیبینم حتی برا سهمیه حالا ژیدانم که سرمربیش باشه
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۹:۲۶
39
59
اس اس ایران
چحالی ميده کاش پنجره پرسپولیس همیشه بسته بود خخخ
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۹:۱۵
پاسخ
71
105
قرمزته
اگه اینطوری به یه جایی برسید.خودتونم میدونین تو شرایط برابر از پس پرسپولیس برنمیاد.البته امسالم ته جدولید واخرش با کمک داورا نهایتا سوم میشین چون پارسالم از این خریدا زیاد داشتین.خخخخخ
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۴:۵۰
56
60
قرمزته
خخخخخخ آخ که خودتونم میدونید پرسپولیس باشه عددی نیستین. اکثر جاماتون رو زمانی گرفتین که پرسپولیس یه مشکلی داشته. به خرید میلیاردی نیست داداش شب دراز است و قلندر بیدار آخر فصل میبینیمتون پرسپولیسم قهرمان نشه شما نیستید که قهرمانید مگه اینکه بهتون بدنش.
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۴:۰۲
71
63
666666
فقط عالیشاه رو عشقه
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۱:۵۳
پاسخ
90
66
جادوگر
امیدوارم امسال اون تیم‌های همیشگی در صدر باشند و تیمی که با جعل و فریبکاری میاد بالا، هم محروم و هم به ته جدول منتقل بشه.
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰:۰۴
پاسخ
48
134
صادق
تیم های همیشگی!؟ آخرین باری که جام قهرمانی لیگ رو دیدین یادتونه طرفدار تیم همیشگی؟!
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۹:۱۳
39
20
مرتضي
يعني باز با مافيا بازي و داور بيارنتون صدر فصل قبل كه نتونستند
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۰:۰۲
41
34
گروهان سرخ
هوا که گرم شده.پنجره هم‌بسته باشه.بازیکنان باغیرت هم میزارن میروند.تیم سرورتدهم‌که داره باقدرت پیش میروه...
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۱:۴۷
پاسخ
75
117
سولدوز تراختور
اقای مهاجری گفتن که باید ده دوازده بازیکن بگیریم...امیدوارم بازیکنان بی کیفیتی چون مطهری.شربتی.حاتمی هم جدا بشن.در مورد دفاع چپمون محمد نادری مطمئن باشین اگه همینطور ادامه بده به تیم ملی دعوت میشه قردادش یه سال مونده که امیدوارم پنج ساله باهاش ببندن که اگه تو اینده به تیمای خارجی خواست بره پول خوبی از فروشش کنیم به شخصه علاقه خواصی بهش دارم که یکم بی تجربه بود و پنالتیهای بی مورد میداد ولی الان داره به یه بازیکن پخته تبدیل میشه.در مورد سرمربی هم بیشتر نام اسکولاری.ماگات و زیکو شنیده میشه ولی باید یه هفته دیگه منتظر موند دید چه اتفاقی خواهد افتاد.به شخصه در مورد مربی هم به اکساندر نوری.اسکولاری و گونش هم علاقه دارم که اینام جز گزینه های مربی گری تراختوره.امیدوارم بهترین انتخابها برا تیمم بشه...
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۰:۲۷
پاسخ
52
57
Servati
ولی این هوادارای بی فرهنگ پرسپولیس و استقلال بدجوری ترسیدن از مربی که قرار تراکتور بیاره!!! طبیعیه،بازم مثل فصلهای قبل باخت های چهارگله به تراکتور و تجربه میکنین،بازم تحقیر جلوی تراکتور شروع میشه... ضمنا گزینه های مربیگری تراکتور اینا هستن: زیکو سرمربی سابق تیم ملی ژاپن و عراق و فنرباغچه،که عراق و قهرمان جام ملتهای آسیای 2007 کرد،بعدیش اسکولاریه که نیاز به معرفی نداره،گزینه بعد فیلیکس ماگاته،که ایشونم اونقدر مشهوره که همه میشناسنش،و گزینه بعدی توشاک سرمربی ولزی هست که سرمربی گری تیم رئال مادرید و در کارنامه داره...اینارو گفتم سوزشتون چند برابر بشه
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۸:۳۰
34
18
همدانی تراکتوری
جناب قرمزته اون کسی که به گل محمدی بد کرد شما بودید که با هو کردن بخاطر از دست دادن فینال حذفی اخراجش کردید ! گل محمدی در تراکتور نیم فصل فرصت داشت و حمایت شد و آخرشم بخاطر اختلافش آجرلو برکنار شد . حاتمی هم چهار گل زد به عنوان مهاجم در حالی که مدافع تراکتور شیش گل زد
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۷:۵۱
15
42
سولدوز تراختور
قرمزته دیدیم وقتی گل محمدی سرمربی شما بود باهاش چیکار کردین اره یادم میاد با دسته گل بدرقش کردین.اگه پارسال خصوصی بودیم و اختیار تیم دست خودمان بود جعل کردناتونو که به فیفا گزارش کرده بودیم الان دسته سه بودین.اره واقعا راس میگی چوب خدا صدا نداره بعداز کلی جعلو استفاده نابحق از بیت المال الان خوب محروم شدین.دیدیم با بازیکناتون چه طور رفتار کردین که هروز یکی براتون علامت هیسسسی نشون میداد.شما برو به جامهای جعلیت افتخار کن
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۱:۱۸
33
78
میلاد/استقلال
اسکولاری؟؟؟؟ به نظرم خوب نیست روی گزینه های دل بوسکه و یو آخیم لو و گواردیولا بیشتر فکر کنید تازه الان کونته هم میخواد جدا بشه آنجلوتی و ونگر هم هستن اسکولاری دیگه مثل قدیم خوب نیست !!؟؟
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۷:۰۰
19
78
ج قرمزته
استاد تا حالا فوتبال دیدی؟ حالا از بازی های تراکتور بگذریم .
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۱:۵۱
15
48
قرمزته
اگه حاتمی نبود الان دسته یک تشریف داشتید. تراکتور 3سال دیگه میره جای ماشین سازی. همشم بخاطر قدرنشناسی هوادارش. یحیی گل محمدی بدون بازیکن و جلالی چقدر واستون زحمت کشیدن ولی با نامهربانی هوشون کردین و میلیارد میلیارد دادین مربی خارجی که گردپای اوناهم نرسیدن اونم با بهترین خریدهای لیگ. چوب خدا صدا نداره.
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۰:۱۲
51
92
مستاجر خدا
با اینکه 67 سال طرفدار استقلال هستم و 6 تا رو توی ورزشگاه بودن و گریه کردم و ای داغوون شدیم ها داغون ولی خجالت میکشم ازین رفتار افتخاری و شومنی های شفر که از پس قاعدی و حسینی هم برنمیان ینی چی شبانه ؟مگه فوتبالیست حرفه ایی ساعت 3 صبح باید بیدار باشه؟:)) خوش به حالتون پرسپولیس یها نمیدونید چه سخته بی افتخاری
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶:۰۵
پاسخ
253
152
arsham
خمیده پشت از آن گشتند پیران جهان دیده که اندر خاک می جویند ایام جوانی را
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۱:۱۸
2
21
پرسپولیسی ترین
رضا جان چرا فکر میکنی همین جامهای لیگ آزادگان یا برتر و وقتی میبریم نباید خوشحالی کنیم؟ همین الان واسه جامی که مشخص نیست ته فصل قراره نصیب کی بشه سر از پا نمیشناسین اون وقت میاین و این جمله رو میکین؟ واقعا که مشخصه اسباب خنده کیان خدارو شکر سال اول شدیم گفتن شانسی بود سال دوم شدیم گفتن تیمای دیگه ضعیف بودن. الان تصمیمتون و بگیرید امسال ضعیف نیستید؟ ما شانسی قهرمان میشیم یا نه؟ چون بعدها یادتون میره حرفاتون و
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۸:۱۶
25
26
استقلال ستون ایران
منظور از قهرمانی جام ولایت و لیگ ایران نیست.اون جامی که با جعل و لابی کردن بدست نمیاد.آره قبول کردن حقیقت تلخه. اگه قهرمان آسیا بودید حرفی از شش نمی زدین.
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۴:۵۷
21
40
reza
چی میگی عمویی؟؟؟؟ خواهش متن رو که تایپ می کنی یه بار بخون و بعد بفرست!!! این هایی که نوشتی چه ربطی به هم دارن؟؟؟ شما به همین جام هایی که تو لیگ آزادگان اینا گرفتین خوش باشین و احساس پر افتخار بودن داشته باشین!!!!
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۹:۳۴
31
74
انتقام سخت
یعنی حسرت و افسوس از تک تک کلماتت میباره
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۰:۱۵
29
77
پرسپولیییس
در جواب استقلال ستون ایران داداش شرمنده ولی مثل اینه که ما چند فصله داریم قهرمان می شیم و شما وقتی ما رو می برید از غار میزنید بیرون و سر از پا نمی شناسید. خدایا اخه این استقلالیا چقد رو دارن؟ پلاتینی بزرگ درست میفرمایند.تیم های بزرگ ( پرسپولیس) از قهرمانی خوشحال می شوند. تیم های کوچک(استقلال) از شکست دادن تیمای بزرگ. اخبار اعلام کرد بخاطر برد ۱ بر ۰ پارسالتون چند تا از استقلالیا از شدت خوشحالی سکته کردن ادمین مرسی
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۹:۳۹
91
91
تو که راست میگی
واقعا چه قدررررر تو بانمکی . قدر خودتو بدون :/
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۹:۴۱
37
130
امید
خدایا اینو شفا نده بخندیم
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۴:۵۳
51
152
استقلال ستون ایران
بقول پلاتینی تیمهای بزرگ از گرفتن جام خوشحال میشن تیمهای کوچک هم از شکست دادن تیمهای بزرگ.خوش بحال دوستات که یکی مثل تو را دارن، وقتشون پر میشه. آخرش بخاطر استقلال سکته میکنی.
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۹:۴۳
81
158
ساوالان
شبانه و روزانه تلاش کنید بازهم پرسپولیس هتریک می کنه.ببین کی گفتم پارسال هم این گونه بود و شاهنامه اخرش چسبید
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۲:۱۱
پاسخ
499
356
گروهانک سرخک
امسال که تیم بی افتخار پنجره اش بسته شده( واگر هم‌بسته نبود کمتربازیکنی حاضربود بااخلاق بد برانکو و ادعای خشکش به این تیم برود) همه سعی و‌تلاش دستهای پشت پرده درپی انجام‌نشدن انتقالات مهم در تیمهای دیگه است.مثل ممنوع کردن گرفتن بازیکن خارجی...
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۳:۵۵
44
33
پرسپولیسی ترین
اینکه پرسپولیسمون تا نیم فصل نمیتونه بخاطر اشتباه طارمی بازیکن بگیره درش شکی نیست ولی قرارم نیست چون محرومه مثل سپاهان و تراکتور و استقلال عمل کنه سپاهان محروم نبود ولی امسالم هیچی نیست تراکتورم هیچی نیست هرکی فکر میکنه پرسپولیس ضعیفه اشتباه بزرگی میکنه بازیکنایی از تیممون رفتن که هیچ کدوم بازی خوبی نداشتن غیر محرمی پس با نبود فرشادی که به زور تو کل فصل 3 تا شوت داشته و کمالی که احمد مثل شیر جاش و پر کرده و مسلمانی که بیشتر از فوتبال به قیافش میرسید هیچی از قدرت پرسپولیس کم نشده بلکه بهترهم شده چون دیگه ماهینی تو پست خودش بازی میکنه راست و عالیشاه سلطان پاس گل قبل رفتن از پرسپولیس مطمعنا هیچ مشکلی واسه ما پیش نمیاد اتفاقا خدارو شکر که همه تیمها دارن قوی میبندن امیدوارم ته فصل بهونه نیارید هواداران غیر پرسپولیس که تراکتور سال اولشه و سپاهانم امسال دستگرمی و این حرفا و از همه مهمتر آبیای پایتخت که بگن شوفر ما بهتره امسال هم مثل دوسال قبل پرسپولیسمون با قدرت شروع خواهد کرد حتی بهتر از دو فصل اخیر تماشا کنید تنها تیمی که بتونه اونم درحد شاید بتونه کمی خوب کار کنه استقلاله والا ازین حرفا زمان علی منشوریان و سوبله چوبله زده شده بود
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۷:۲۶
54
68
mohammad
بشین تا بشه
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۱:۲۵
13
22
شهرام(آنتی کیروش)
MRG (منکه نفهمیدم اسمه مارکه علامت اختصاریه) نه شما خوبید و قعرمان
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۷:۲۳
12
26
صابر
تو این دو سال اسقلال و تراکتور و سپاهان و فلج کردن بخاطر پرسپولیس..هرچی بکاری همونو درو میکنی حالا پرسپولیس داره درو میکنه..لیگ ایران امسال سه تا مدعی داره .تراختور سپاهان اسقلال
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۴:۳۵
85
118
صادق
دوست عزیز " majid" بعضی ازشما استقلالیای عزیز و طرفداری دیگه تیما قبل شروع فصل قبل هم همین حرفا رو میزدین که نمیدونم استقلال و بقیه تیما خوب نبودن و این چیزا! حالا خوبه از اواسط فصل قبل آقای شفر سرمربی تیم شد و هنوز یه جام نگرفته در حد پرافتخارترین سرمربی تاریختون بردینش بالا! یادتونه " اروپا راجب استقلال حرف میزنن"! حالا این فصل پرسپولیس محرومه و بقیه تیما خوب ببینیم آخرش چی میشه...
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۷:۲۳
93
61
Hattrick
باز هم هتریک ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ... فقط یک تیم هتریک کرده داداااااااا
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۱:۰۹
57
72
طرفدار
این مسوول نقل وانتقالات باشگاه استقلال مگه چنتا کت وپیرهن داره؟انگارقراره بجای رونمایی ازخریدها ازلباساش رونمایی میکنه جلبه ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۹:۳۷
70
83
عادل
نوستراداموسه کی بودی تو؟؟!!! جا پای هشت پای پیشگو گذاشتی آآآآآ !!!
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۹:۲۷
48
74
۶۶۶۶۶۶=۶۶۶۶۶۶
خوش به حال شیشتقلال...مثل همیشه در اول فصل ان هم شبانه....... خرج و هیاهوی عالی........نتیجه و دستاورد خالی....
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵:۳۷
146
109
MRG
واقعا با قهرمانيهاي جعليتون خوشحالين؟؟؟!!!!
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۸:۳۲
135
197
جادوگر
همینکه عالم و آدم، ترکیه و ای اف سی فهمیدند یه تیم با جعل و دروغ نتیجه میگیره و همه ی اعضای تیم از مربی تا بازیکن این مسئله رو میدونه، کافیه. آبروی بقیه‌ی تیم‌های ایران رو بردین. منتظر افشاگری‌های مسلمان، احمدا ده و کمال هستیم.
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۷:۳۳
119
177
6
اشتباه میکنی ..... پارسال ما مسلمان و صادق محرمی و احمد زاده,و حتی طارمی را نیم فصل داشتیم..... امسال هیچی...
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۰:۰۲
83
139
majid
تواین دوسال استقلال وتیمای دیگه مشکل داشتن پس پس استفاده کرد فصل جدید 6پولیس مثل ده سالی که ته جدول بود به همان جایگاه واقعی‌اش برمیگرده واستقلال به جایگاه اصلیش صدر جدول برمیگرده وستاره سوم اسیاروهم میگیریم
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۶:۳۳
187
258
پرسپولیسیم تا ابد
خوبه همه آماده و پرادعا جلوی یک تیم. لیگ جذابیه و فکر کنم آخرش باز فتل فتوشاپ یه بهونه ای جور میکنه واستون
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۲:۴۳
215
195
مسعود گل باشی
باشه عمویی
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۲:۰۲
187
318
ارتش 80 میلیونی
آقای شفر مربی بسیار خوبی است ایشان میتواند کار نیمه تمام ناصر خان حجازی گرامی را پایان دهد و ستاره سوم را برای باشگاه بدست آورد
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۲:۰۸
پاسخ
165
224
محمدجواد
اگه ستاره میخواید بیاید منیریه چندتا بدم بهتون و الا آرزوهاتون رو خراب نکنید
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۰:۳۵
38
61
.....
بر فرض که چهارجانبه،میشه بگید چرا هیچوقت اسمی ازتون نبوده و تو غار به سر میبردید؟
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۲:۵۶
52
90
reza
آره آیدا سادات محمدان بنگلادش هم دیگه نیست!!!!
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۰:۵۰
58
123
majid
6پولیسیا هروقت کم میارن میگه 4جانبه دوره ناصرخان حجازی 4جانبه نبود استقلال الهلال والعین ودالیان چین روشکست میدن فینال آسیا باجوبیلوایوتاژاپن 2-1 میبازه هردوگل ژاپن باکرنروضربه سرزده شد استقلال بابدشانسی نایب قهرمان آسیاشد
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۵:۰۵
87
126
ایدا سادات 25بهمن 1380
دیگه جام 4جانبه نیست
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۱:۱۰
164
168