بررسی نمایش مظاهری مقابل پرسپولیس؛ دردسر شیرین!

بررسی نمایش مظاهری مقابل پرسپولیس؛ دردسر شیرین!

22284
16:05
14 آذر 1397
رویارویی مظاهری مقابل پرسپولیس می‌توانست حواشی زیادی برای این دروازه‌بان به همراه داشته باشد.

به گزارش وبسایت نود، بعد از نمایش‌های دور از انتظار رشید مظاهری در این فصل، مدیرعامل ذوب‌آهن مصاحبه تندی علیه او کرد. با توجه به صحبت‌هایی مبنی بر ترانسفر بیرانوند در نیم‌فصل، شایعه حضور مظاهری در پرسپولیس مدت‌هاست که زمزمه می‌شود. سوالی که بعد از بازی دیروز ذوب‌آهن و پرسپولیس هم از این دروازه‌بان پرسیده شد و رشید بدونِ اینکه این ماجرا را رد کند، ترجیح داد توضیحی راجع به آن ندهد. همین شایعه، برای رشید می‌توانست دردسرساز هم شود. همان طور که در این فصل نمایش سروش رفیعی و مهدی ترابی مقابل پرسپولیس زیر ذره‌بین قرار گرفت و اخراج مهدی شیری پیش از بازی با پرسپولیس حواشی زیادی را برای او رقم زد، همه منتظر نمایش رشید مظاهری هم بودند. دروازه‌بانی که در این فصل یکی از ضعیف‌ترین سال‌های فوتبالی‌اش را پشت سر می‌گذارد.

مظاهری در جدول درصد مهار توپ‌های در چارچوب که متریکا منتشر کرده، بدترین آمار را بین همه دروازه‌بان‌هایی داشته که حداقل در پنج مسابقه این فصل بازی کردند. با همین ملاک، مظاهری بعد از اکبر منادی کمترین کلین‌شیت فصل را هم داشته و از لحاظ میانگین گل‌خورده هم سومین دروازه‌بان ضعیف لیگ بوده است. 

رشید برای بازی با پرسپولیس ولی همه این آمارها را فراموش کرد و روزی متفاوت رقم زد. احتمالا مظاهری اگر شبیه به هر کدام از مسابقات قبلی‌اش در این فصل بود، بعد از بازی با پرسپولیس باید جواب‌های زیادی می‌داد. مظاهری ولی انقدر توپ گرفت که دیگر کسی به او اتهامی نزند. رشید همان ابتدای مسابقه ضربه سر تماشایی علی علیپور را از گوشه دروازه بیرون کشید. دقایقی بعد از او تک به تک گرفت و در اواخر مسابقه هم با تکلی شجاعانه، دو به تک پرسپولیسی‌ها را دفع کرد. سه فریم از واکنش‌های فوق‌العاده او در بهترین بازی این فصل‌اش را مشاهده می‌کنید. 

14001

نظرات کاربران
ضد آبی
تنها کسی که بعد از رفتن احتمالی بیرانوند توی تیم فصل میتونه توی دروازه تیم قرار بگیره فقط مظاهری میتونه باشه ، والا گلر دیگری رو ممنونم اسم ببرم ، گلر سایپا هم خوبه ولی فعلا با سایپا قرارداد داره و بعید میدونم نیم فصل بیاد
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۳:۴۶
پاسخ
10
91
مجتبی زینل
دروازبان خوبیه بیاد پرسپولس بهتر هم میشه
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۳:۲۰
پاسخ
13
179
علیرام سرخ
مظاهری از بیرو بهتره خداییش!
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۳:۰۴
پاسخ
173
49
موسی
این خود درگیری های بیرونی با بازیکن خودی مشکوکه احتمالا دنبال بهانه میگرده تا نیم فصل دوم یه بهانه واسه رفتن داشته باشه
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۱:۰۴
71
2
جبارسینک
رشید نشون دادی با غیرتی و تعهد داری درود بر شرفت بازی تو بهترین تیم ایران و اسیا حقت به امید قهرمانی سوم با پرسپولیس
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۵:۱۲
پاسخ
28
298
من
هرچی باشه از تراکتورسازی بهتره
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۹:۴۸
5
26
تراکتور تیمی با سابقه10دقیقه قهرمانی
تیمی که 10 دقیقه سابقه قهرمانی داره در مورد لیگش هم حرف نمی زنه چه برسه به آسیا
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۱:۴۴
2
37
تیراختورآذربایجان
البته بعد کاشیما بهترینی :)))
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۱:۲۴
197
49
۲۴ابدی
همینطور که سرمربیش )):گفت رشید و بیرو و حسینی و عابدزاده چهار دروازه بان تاپ ایرانن رحمتی با اختلاف شیییییشششششمه
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۳:۱۰
پاسخ
26
251
واقع بینی
میبینم سید بدجوری واست مشکلت ساز شده... سعی کن بیشتر استراحت کنی. همه کسایی که واقعا فوتبالی هستن میدونن رحمتی بیشترین تمرکز و بیشترین ریسپانس و تو دروازه بانی داره. من تو این بیست سال تو ایران دروازه بانی با این ثبات طولانی تو ایران ندیدم...شما اگه دیدی خبر بده.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۲:۲۲
28
5
مهدی
اواخر بازی هم که اومده بود جلو گل بزنه
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۹:۰۶
پاسخ
4
209
دبل.۶::::::۶+۶
اتفاقا همه بازیکنان جلوی پرسپولیس با تمام انگیزه بازی میکنن و سعی میکنن بهترین بازی خودشون را انجام بدهند ....نمونه همین دخسوس گلر ماشین سازی چه عالی بازی کرد و یا مظاهری ...ترابی هم عالی بود ...اما در بازی با شیشتقلال این هافبکها و مدافع های این تیم بودن که راحت اجازه همه کار را به ترابی می دادن ..و باعث حذف شیشتقلال شد .. سروش هم که اوایل فصل اصلا از شرایط بدنی خوب نبود ....
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۵:۰۲
پاسخ
12
182
تیراختورآذربایجان
مخصوصا محسن مسلمان
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۲:۴۵
121
32
Red
مظاهری جان به پرسپولیس خوش امدی. ضربه ایستگاهی خیلی خوب گرفتی
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۳:۵۸
پاسخ
9
173