بررسی نیمکت‌های لیگ هجدهم؛ جنگ برای این 6 جای خالی

بررسی نیمکت‌های لیگ هجدهم؛ جنگ برای این 6 جای خالی

24024
17:11
17 خرداد 1397
از علی دایی و علی کریمی تا تراکتورسازی و نفت مسجدسلیمان؛ هنوز تکلیف 6 نیمکت لیگ برتری برای فصل بعد مشخص نشده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - از علی دایی و علی کریمی تا تراکتورسازی و نفت مسجدسلیمان؛ هنوز تکلیف 6 نیمکت لیگ برتری برای فصل بعد مشخص نشده است.

به گزارش وبسایت نود، در فاصله 50 روز مانده به شروع فصل جدید، هنوز شش تیم لیگ برتری تکلیف نیمکت‌شان را مشخص نکردند. در این بین 10 تیم هم هستند که از حالا آماده لیگ هجدهم می‌شوند. پرسپولیس برای چهارمین فصل برانکو را روی نیمکت دارد، امید نمازی هدایت ذوب‌آهن را به عهده گرفته، شفر و استقلال امیدوارانه پیش می‌روند، قلعه‌نویی روی نیمکت سپاهان می‌نشیند، نساجی و نکونام از هم راضی‌اند، تارتار و پارس‌جنوبی‌جم ادامه می‌دهند، پیکان از هدایت جلالی راضی است، یحیی گل‌محمدی هدایت پدیده را به عهده گرفت، آبادان سرمربی خارجی‌اش را پیدا کرد و قرار داد بست و فولاد هم احتمالا با سیروس پورموسوی ادامه می‌دهد. این 10 تیم تکلیف فصل بعدشان را مشخص کردند و با نظر سرمربی سراغ خرید بازیکن رفتند.

چند تا از تیم‌های لیگ هجدهم هم مشخص نیست که چه کسی را برای فصل بعد روی نیمکت دارند.

سایپا: در چند روز اخیر شنیده شد که علی دایی چند پیشنهاد از تیم‌های خارجی دارد. سایپا فعلا طبق لیست علی دایی بازیکن می‌خرد. علی دشتی با نظر این سرمربی به مجموعه سایپا اضافه شد و محمدرضا اخباری هم با وجود نیمکت‌نشینی با نظر علی دایی در سایپا ماندگار شد. اگر دایی به پیشنهاد تیم‌های ترکیه و چینی پاسخ مثبت ندهد فصل بعد را هم با سایپا شروع می‌کند.

نفت مسجدسلیمان: از روز صعود این تیم به لیگ برتر، همه مربی‌های جنوبی برای 24 ساعت به عنوان سرمربی نفت روی خروجی رسانه‌ها رفتند! ولی باشگاه حتی مذاکره با ویسی و مظلومی را هم تکذیب کرد و احتمالا برای فصل بعد هم مسجدسلیمانی‌ها محمود فکری را روی نیمکت خواهند داشت.

تراکتورسازی: زنوزی در اولین گام محمدرضا مهاجری را به عنوان مدیراجرایی باشگاه منصوب کرد و با نظر او در حال خرید در بازار نقل‌وانتقالاتی است. ولی هنوز سرمربی خارجی بزرگی که وعده داده بود را به ایران نیاورد و فعلا در رسانه‌ها نام چند گزینه مانند فیلیپس ماگات مطرح شده است.

 استقلال‌خوزستان: از صمد مرفاوی به عنوان جدی‌ترین گزینه هدایت این باشگاه نام می‌برند. ولی مرفاوی اعلام کرد که حاضر نیست در این شرایط هدایت استقلال خوزستان را به عهده بگیرد و تا مشخص شدن تکلیف مالکیت تیم صبر می‌کند.

فولاد خوزستان: حسین فرکی یک ساعت هدایت فولاد را به عهده گرفت و بعد از آن هیئت مدیره باشگاه رای به ابقای سیروس موسوی داد. تا الان پورموسوی سرمربی فصل بعد فولاد است، البته اگر اتفاق خاصی نیافتد!

گسترش‌فولاد: با تغییر مالکیت باشگاه و انتقال زنوزی از این باشگاه به تراکتورسازی، هنوز تکلیف این تیم مشخص نشده است. محتمل‌ترین گزینه، جابجایی امتیاز این باشگاه با ماشین‌سازی است. که در هر صورت مشخص نیست که سرمربی فصل بعد این باشگاه چه کسی است.

سپیدرود رشت: نادر دست‌نشان حتی در تمرینات این تیم هم حاضر شد. ولی صدای اعتراض تماشاگران او را مجبور به کنارگیری کرد. در رشت علی کریمی را صدا می‌زنند و فعلا کسی قصد شنیدن صدای مردم را ندارد.

 

14001

نظرات کاربران
Tractur
اخ چقدر این تصویر اشناس؟پرسپولیسیا روشون میشه اینجا کامنت بزارند؟یا بیان بگن هوادارای تراکتور بی فرهنگن؟میدون جنگ هس یا ورزشگاه فوتبال؟
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۶:۴۴
پاسخ
26
47
Tractur
تز الان ماگات رو سرمربی تراکتور بدونید
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۱:۵۴
پاسخ
42
33
هوادار منطقی فوتبال
علی کریمی چطوری بدون مدرک مربی گری ، داره توی لیگ برتر مربی گری میکنه ! ؟ مدیونین اگه فکر کنین از رانت و لابی استفاده میکنه بلکه ایشون سردمداره مبارزه با فساده !! خخخخ
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۸:۲۰
پاسخ
70
71
مربی نامی خارجی اما تقریبا بازنشسته
مربی با کلاس ام تقریبا بازنشیته خارجی مثل شفر میتونه خیلی به این تیم ها کمک که.
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۶:۰۶
پاسخ
12
49
رائول
اگه وضعیت همین جوری بمونه، سه تیم اصلی در خطر سقوط در فصل آینده : 1. سپیدرود رشت 2. نفت مسجد سلیمان 3. استقلال خوزستان مسلما تیم های پدیده، نساجی، پارس جنوبی جم، در رتبه ای بعدی هستن...
۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۰:۴۶
پاسخ
12
66
Abedi
جای مظلومی و منصوریان و گل محمدی واقعا تو لیگ خالیه
۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۹:۵۵
پاسخ
19
69
اهرلی تراختور عشقی
انشالله هرچه سریعتر سرمربی رو انتخاب کنن به امید موفقیت پرطرفدارترین و پر شورترین تیم آسیا
۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۵:۵۸
پاسخ
121
57