بررسی هشت گزینه خارجی و دو گزینه داخلی در هیئت مدیره استقلال

بررسی هشت گزینه خارجی و دو گزینه داخلی در هیئت مدیره استقلال

21418
17:38
27 خرداد 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - هشت مربی خارجی منتظر جلسه هیات مدیره استقلال هستند تا سکان هدایت آبی‌های پایتخت را در دست بگیرند.

وبسایت رسمی برنامه نود -  هشت مربی خارجی منتظر جلسه هیات مدیره استقلال هستند تا سکان هدایت آبی‌های پایتخت را در دست بگیرند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، هیات مدیره استقلال صبح پنج‌شنبه جلسه‌ای را جهت روشن شدن تکلیف سرمربی استقلال برگزار می‌کند.

در حال حاضر رزومه و برنامه هشت مربی خارجی روی میز مدیران استقلال است.

از جمله این مربیان می‌توان به نام دونادونی سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا، جیورجوویچ سرمربی سابق دیناموزاگرب، ویرا سرمربی سابق تیم ملی عراق، سیموندی سرمربی سابق تیم‌های باشگاهی عربی، جمال حاجی سرمربی بوسینایی که در کشورهای عربی زیاد کار کرده و در نهایت استیماچ سرمربی سابق تیم ملی کرواسی و چند گزینه برزیلی و پرتغالی اشاره کرد.

البته استقلالی‌ها هنوز امیر قلعه‌نویی را به عنوان گزینه برای سال آینده روی کاغذ دارند و شاید هیات مدیره استقلال به سمت وی گرایش پیدا کند، با این حال همه چیز فردا (پنج‌شنبه) مشخص خواهد شد.

یکی دیگر از گزینه‌های داخلی استقلال که شانس اندکی هم برای حضور در این تیم دارد پرویز مظلومی است.

 

کد/2020

نظرات کاربران
mehr
منصوریان
۲۸ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۵۶:۱۹
پاسخ
0
0
mehr
قلعه نویی خوبه ولی اگه بذاره این پیرمردها از استقلال برن و چند بازیکن جوون بیاره
۲۸ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۵۴:۴۵
پاسخ
0
0
karim
من نمی دونم آخه چرا هوادارا اینقدر قدر نشناس هستند.بهترین مربی ایرانو دارن می خوان از خارج مربی بیارن که تا بیاد خم و چم دستش بیاد فصل تمومه.همین قلعه نویی رو بزارین چنتا بازیکن به درد نخور مثه هاشم و خسرو و صادقی رو بریزین بیرون تیم درست میشه.قلعه نویی کارشو بلده.این همه جام آورده
۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۰۵:۲۰
پاسخ
17
51
mohammad
هیچ کدوم از اینا به قلعه نویی نمی رسن اگه قلعه نویی بمونه خیلی بهتره
۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۲۶:۱۰
پاسخ
14
54
مهرداد
همه چیز الکیه.چون اعضای هیات مدیره رو قلعه نویی انتخاب کرده پس خودش هم سرمربی میشه.تمام استقلالیها هم سرکارن.تمسال نهم میشیم
۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۲۲:۵۱
پاسخ
20
61
امیر
تو رو خدا این قلعه نویی و مظلومی رو با هم بذارین اخه ما پرسپولیسیها خاطرات فراموش نشدنی از حضور این اقایان داریم و ناخداگاه به فکر زاید و 10 نفره و عالیشاه و گریه های فروزان و حنیف و فحش و ناسزا به اقایان مذبور میوفتیم6666
۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۱۹:۱۳
پاسخ
48
64
محمد
اخرش یا منصوریان یا پرویز مظلومی میشن سرمربی استقلال حالا میبینین.
۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۱۵:۲۱
پاسخ
49
13
محمد
اخرش یا منصوریان میشه سرمربی یا پرویز مظلومی میگی نه نگاه کنین.
۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۱۳:۲۵
پاسخ
36
12