بررسی یک ادعا؛ سیدجلال سوپرمن است؟

بررسی یک ادعا؛ سیدجلال سوپرمن است؟

18699
17:13
23 اردیبهشت 1397
طعنه سرمربی الجزیره به حضور سیدجلال در بازی برگشت مقابل این تیم، حاشیه‌های زیادی به همراه داشته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - طعنه سرمربی الجزیره به حضور سیدجلال در بازی برگشت مقابل این تیم، حاشیه‌های زیادی به همراه داشته است.

به گزارش وبسایت نود، پرسپولیس در غیاب کاپیتانش، سه گل از  الجزیره خورد و باخت تا نبود سیدجلال، بیش از قبل به چشم بیاید. بازگشت کاپیتان در بازی برگشت، پرسپولیسی‌ها را امیدوار کرده بتوانند بازی رفت را جبران کنند و به مرحله بعد برسند اما سرمربی الجزیره در کنفرانس مطبوعاتی، با طعنه به پرسپولیسی‌ها گفت که با سوپرمن طرف نیستند: «کاپیتانی که شما می‌گویید یک سوپرمن است؟ اگر یک سوپرمن است باید قهرمان جام جهانی شوید.»

طعنه تن کاته به سیدجلال، واکنش‌های زیادی بین کاربران پرسپولیسی در شبکه‌های اجتماعی داشت. بررسی عملکرد سیدجلال در سال‌های اخیر، نشان می‌دهد نقش او در تیم‌هایش بی‌شباهت با اصطلاحی که تن کاته استفاده کرد نیست. از بین 4 خط دفاع برتر ادوار لیگ، جلال حسینی در سه تای آن‌ها حضور داشته و حضورش، تضمین عملکرد فوق العاده تیم‌هایش محسوب می‌شود. او در لیگ سیزدهم و هفدهم، با پرسپولیس رکورد 0.5 گل خورده در هر بازی را داشته و لیگ شانزدهم، با 0.46 گل خورده در هر بازی عضوی از بهترین خط دفاع ادوار لیگ برتر بوده است.

از 8 دوره اخیری که سیدجلال در لیگ برتر حضور داشته، تیم او در 5 دوره صاحب بهترین خط دفاع شده و 7 دوره از این 8 دوره، یکی از دو دفاع برتر لیگ ایران بوده است. به لحاظ فردی هم از 5 دوره‌ای که به صورت رسمی، جایزه بهترین مدافع فوتبال ایران داده شده سیدجلال 4 بار به این عنوان رسیده و احتمالا، این فصل برای پنجمین بار هم این جایزه را بدست می‌آورد.

حسینی با ملوان، سایپا، سپاهان و پرسپولیس، بین بهترین خطوط دفاعی لیگ برتر قرار گرفته و بجز ملوان، با همه آن‌ها بهترین خط دفاعی لیگ هم شده است. سوپرمنی که حضورش در هر تیمی، آمار دفاعی‌شان را متحول کرده و گل زدن به آن‌ها را به ماموریتی غیر ممکن تبدیل می‌کند. شاید بعد از بازی دوشنبه شب، تن کاته هم حرف‌های امروزش را پس بگیرد.

 

22330

نظرات کاربران
مسعود
سوپرمن اداشو در میاره
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۲:۳۵
پاسخ
8
18
مهران
نه بابا الکی گنده اش کردن
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۱:۱۲
پاسخ
26
4
ميثم زماني
همون طور كه رحمتي بهترين گلر ليگ برتر تو دربي ٤تا خورد سيد جلال هم ٣تا خورد پس منطقي حرف بزنيد
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۳:۱۳
پاسخ
5
17
مجید
سیدجلال یک کاپیتان تمام یار در زمین است و واقعا تیم را نظم می دهد
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵:۴۸
پاسخ
4
24
Tractor
خب الجزیره درنبود سید جلال 3تازده،اونوقت که پرسپولیس که بقول خودشون بهترین تیم تاریخشون بود چراباوجود سیدجلال، ازاستقلالی که خیلی هم ضعیف بودتوزمان منصوریان3تانوش جون کرد؟!
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۶:۴۵
پاسخ
53
13
مجید
حتی مسی و رونالدو هم روز خوب و بد دارن.شما همین بازی دربی نیمه اول و دوم سیدجلالو مقایسه کن.نیمه اول کاملا بد بود ولی نیمه دوم فوق العاده و در حد اروپا دفاع میکرد طوری ک استقلال نتونس نیمه دوم نفس بکشه.سید جلالو تو دفاع بیشتر از همه قبول دارم.ولی ب قول معروف گل بی عیب خداست و صددرصد هربازیکنی ممکنه ی روز از شرایط آرمانیش دور باشه یا ذهنش درگیر مسائل خاصی باشه یا هرچیز دیگه.پس این اصلا حق نیست ک بخاطر یکی دو بازی عملکرد فوق العاده ی صخره ای مث سیدجلالو زیر سوال ببریم.دیگه اینهمه آمار خودش نشون دهنده ی همه چیه
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۱:۴۳
3
23
06
هوادارا یادشون نخواهد رفت که همین سید جلال رو نخواست آقای به اصطلاح پروفسور، قهرمانی دو فصل پیشم فقط به خاطر نبود مهره ای مثل سید جلال از دست دادیم.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۷:۰۶
پاسخ
30
21
saman ebrahimi
قهرمانی دو صل پیش رو به خاطر نبود سید جلال از دست دادیم درست اما دوتا قهرمانی دیگه رو به خاطر همونی که بهش میگی به اصطلاح پرفسور به دست اوردیم اینطور نیست ایا؟
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۸:۲۵
4
16
حسن سرخدل
این مربی به هدفش رسید .چون میخواست همه هواداران و دوست داران پرسپولیس را با این جمله به جان هم بندازه و اذعان عموم را مشوش کنه تا خودش با خیال بهتر به فکر بازی فردا باشه ؟ما هم به برانکو و هم تیمون اعتماد و اعتقاد کامل داریم و انشاالله جوابشون را در زمین بازی میدیم؟بله سید ما ارزشش از سوپر‌ :من:هم بیشتر/\\//\
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۴:۵۸
پاسخ
8
36
kamyar
یکی باید باشه تا خرابکاریهای شجاع رو جم کنه
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۹:۳۰
پاسخ
6
38
ali
خدا سید جلال را حفظ کند انسان با اخلاق و فوتبالیست عالی است.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۸:۳۲
پاسخ
9
40
موسی
در خوب بودن جلال حسینی شکی نیست ولی عملکرد دفاعی ( متشکل از ده بازیکن دیگه ) یا حتی عملکرد خط دفاعی چه در حضور چه در غیاب یک بازیکن رو نباید به پای یک بازیکن نوشت ! همونطور که کل کلین شیت های بیرانوند محصول عملکرد فردی مثبت او نیست
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۵:۲۸
پاسخ
23
18
پرسپولیسی
فردا میفهمه که واقعا سوپرمن و سلطان کلین شیت همین سید جلال خودمونه.ایشالله الجزیره 4 تایی میشه.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۶:۵۴
پاسخ
12
55
علی
بعد از این که باختندند میفهمن که نباید سیدو مسخره کنن با تصعب ترین بازیکن لیگ عشق مایییی((((:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۶:۱۳
پاسخ
11
54
سلطان کریس
همین سوپر من بازی با بوسنی تو جام جهانی 2014 باعث شد گل بخوریم
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۰:۱۵
پاسخ
74
20
علی استقلالی
علت قوی دیده شدن سید جلال اینه که در کنار بازیکنان ضعیفی مثل شجاع و ویرانواند بازی می کنه. بله در مقایسه با شجاع سوتی و انصاری نی قلیون قویه ولی مقابل هافبک گردن کلفتی مثل وریا یک مدافع معمولیه.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۷:۰۷
پاسخ
93
20
06
گردن کلفتتون دربی رفت خیلی قشنگ لایی میخورد و چون مثل همه شیشتقلالیا جنبه نداشت آخر بازی های های گریه میکرد.
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۱:۴۹
9
39
فرشینگ یا شفرینگ؟مسئله این است
قطعا سید جلال بهترین مدافع ایران و آسیاست
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۵:۳۲
پاسخ
15
63