بررسی 6 هفته‌ای که منجر به جدایی برانکو شد؛ نشانه‌های روشن!

بررسی 6 هفته‌ای که منجر به جدایی برانکو شد؛ نشانه‌های روشن!

42736
18:47
29 خرداد 1398
6 هفته اخیر روزهای مهم زیادی داشت که در نهایت منجر به جدایی راه برانکو و پرسپولیس شد.

به گزارش وبسایت نود، 29 خرداد 98 جدایی برانکو از پرسپولیس قطعی شد و دو طرف به چهار سال همکاری پایان دادند. هر چند که بعد از کسب سومین قهرمانی متوالی در لیگ و همچنین بالای سر بردن جام حذفی این جدایی غیرمنتظره به نظر می‌رسید، ولی از حدود 6 هفته قبل، دو طرف نشانه‌هایی از این جدایی را آشکار کرده بودند.
13 اردیبهشت/ نشانه‌ی اول

برانکو پریشان‌تر از همیشه بود. برخلاف معمول که خیلی زودتر لیست فصل پرسپولیس را مشخص می‌کرد، نشانه‌هایی از توجه به فصل بعد نداشت و فقط در مورد بازی‌های باقی‌مانده صحبت می‌کرد. پرسش‌هایی درباره آینده کار او در پرسپولیس، نامه سوم به باشگاه، مطالباتش و... همگی یک پاسخ داشتند: فقط 5-6 بازی آخر فصل مهم هستند! 

17 اردیبهشت/ 500 هزار یورو + تمدید 3 ساله
در فاصله 9 روز مانده تا پایان لیگ، شنیده شد که باشگاه پرسپولیس 500 هزار یورو از قرارداد برانکو را آماده کرد تا بخشی از طلب سرمربی‌اش داده شود. بعد از آن هم ضمن اینکه قول تسویه حساب به او داده شد، پیشنهاد تمدید قرارداد برای سه فصل دیگر روی میز گذاشته شد.
24 اردیبهشت/ پیشنهادات جدید
برانکو در گفتگو با سایت vecernji از پیشنهادات جدیدش صحبت کرده بود: «درباره قراردادم باید بگویم که من یک سال دیگر قرارداد دارم و باشگاه ایرانی به دنبال تمدید قرارداد با من است. من اکنون پیشنهادهای جدیدی نیز به دستم رسیده است.»
25 اردیبهشت/ لغو جلسه تصمیم‌گیری در مورد فصل بعد
یک روز بعد از اینکه برانکو در مورد پیشنهادات جدیدش صحبت کرد، جلسه او و مدیرعامل باشگاه لغو شد. در حالی که باشگاه در تلاش بود هر چه زودتر با بازیکنان حاضر در لیست برانکو مذاکره را شروع کند، ولی این جلسه به بعد از بازی با سپاهان موکول شد و شنیده شده برانکو ضمن به تاخیر انداختن تاریخ جلسه، اعلام کرد که لیست را هم همان موقع می‌دهد.
29 اردیبهشت/ مذاکره در تعطیلات!
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای تمدید با برانکو موضع عجیبی گرفت. عرب صبح روز بیست‌ونهم اردیبهشت در برنامه شبکه سه اعلام کرد که مذاکره برای تمدید با برانکو را به بعد از جام حذفی موکول کرد. آن هم در حالی که واضح بود برانکو بعد از آخرین بازی پرسپولیس، در ایران نمی‌ماند و برای تعطیلات راهی کشورش می‌شود.
29 اردیبهشت/ توافق اولیه برانکو با الاهلی مصر
ساعتی بعد از این صحبت‌های عجیب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، سایت ارم نیوز مدعی شد باشگاه الاهلی مصر موافقت اولیه برانکو را برای حضور در این باشگاه گرفته است. ارم نیوز به نقل از نزدیکان حاضر در باشگاه الاهلی اعلام کرد که برانکو با پرسپولیس قراردادی ندارد و آماده حضور در این باشگاه است.

8 خرداد/ شایعه توافق با تراکتور
ساعتی پیش از برگزاری بازی پرسپولیس و سپاهان، رسانه‌های تبریزی از دیدار برانکو و زنوزی نوشتند. شایعه‌ای که مشخص نیست تا چه حد صحت داشت.
11 خرداد/ جلسه برانکو با مدیرعامل و هیئت مدیره
یک روز پیش از فینال جام حذفی، برانکو با عرب و اعضای هیئت مدیره پرسپولیس جلسه‌ای برگزار کرد. 
11 خرداد/ آرامش و امیدواری
برانکو بعد از بازی با داماش پالس‌های مثبتی داد: «ما لیستی نداده‌ایم و فقط صحبت کردیم که به چه روشی و چه زمانی بازیکن جذب کنیم. ما قاطعانه قهرمان شدیم و سخت است که بهتر از بازیکنانی که الان داریم جذب کنیم. ما اجباری برای جذب بازیکن جدید نداریم.»
12 خرداد/ ناراحتی در جشن قهرمانی
در جشن قهرمانی جام حذفی برانکو خیلی خوشحال به نظر نمی‌رسید. در ابتدا حس می‌شد حاشیه‌های دیدار فینال او را ناراحت کرده، ولی مصاحبه بعد از بازی‌اش نشان می‌داد ماجرا فراتر از اتفاقات دیدار فینال است. در پایان مسابقه برانکو در پاسخ به سوال خبرنگاران به طور عجیبی گفت: «بروید با عرب گفتگو کنید!»
15 خرداد/ یورو نیوز قراداد برانکو و الاهلی عربستان را فاش کرد
یورو اسپورت عربستان اولین رسانه‌ای بود که قرارداد برانکو با الاهلی عربستان را فاش کرد. این رسانه در گزارشی نوشته بود که الاهلی در این فصل 3 سرمربی عوض کرد و در نهایت برای فصل آینده با برانکو توافق کرده است.
14 خرداد/ آخرین جلسه عرب و برانکو
برانکو ساعتی قبل از ترک ایران با عرب جلسه برگزار کرد. در این جلسه برانکو درخواست رفع مشکلات مالی را داشت و عرب هم پیشنهاد قراردادی پنج ساله را مطرح کرد. در نهایت هم با یک عکس یادگاری به پایان رسید و برانکو به کرواسی رفت.

15 خرداد/ همه از قرارداد برانکو و الاهلی نوشتند
بعد از یورو اسپورت، بقیه رسانه‌های عرب زبان هم این ماجرا را پیگیری کردند و به آن پرداختند. در چند رسانه نوشته شد برانکو و رامون دیاز و ژزوالدو فریرا گزینه‌های نهایی الاهلی هستند.
16 خرداد/ بیانیه پرسپولیس؛ برانکو می‌ماند
یک روز بعد از اینکه عرب مدعی شد برانکو مهلتی دو هفته‌ای به آن‌ها داده، باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که برانکو در این تیم می‌ماند: «در پی شایعات منتشر شده در روزهای اخیر درباره شرایط کار برانکو ایوانکوویچ و ابراز نگرانی‌های هواداران، این باشگاه در راستای اطلاع رسانی دقیق و شفاف به هواداران عزیز و رسانه‌های محترم، اعلام می‌دارد؛ همانطور که پیش از این مورد تاکید بوده است، آقای برانکو ایوانکوویچ به مدت یک فصل دیگر تحت قرارداد با باشگاه پرسپولیس است.»

17 خرداد/ توضیح سایت الاهلی در مورد قرارداد با برانکو
در حالی که صحبت از قرارداد برانکو با الاهلی عربستان بود، ولی سایت الاهلی مصر خبر مذاکره با برانکو را روی خروجی سایت برد. سایت الاهلی اعلام کرده مذاکرات با برانکو برای جانشینی لازاروتی سرمربی سابق این تیم در حال انجام است و گفت‌و‌گوها پیشرفت خوبی داشته و در روزهای آینده تصمیم نهایی گرفته می‌شود.

 17 خرداد/ برانکو از گزینه‌های الاهلی خارج شد
سایت کرا مدعی شد برانکو از گزینه‌های الاهلی کنار رفت. 

21 خرداد/ سایت رسمی پرسپولیس؛ برانکو ماندنی شد!
سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در خبری مدعی شد که برانکو با پرسپولیس به توافق رسید و در ادامه نوشت: «باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای به ایوانکویچ ضمن اعلام مطلب فوق از وی خواست برای دریافت این مبلغ، شماره حسابی معتبر که امکان انتقال پول به آن با توجه به شرایط مالی کشور، وجود داشته باشد را به باشگاه اعلام کند یا این که دوشنبه هفته آینده 27 خرداد، خود یا نماینده قانونی وی که معرفی می‌شود، برای دریافت وجوه، در باشگاه حضور پیدا کند.»
21 خرداد/ برانکو: تابستان ایران را ترک خواهم کرد
برانکو در این روز در مصاحبه‌ای گفت: «اگرچه مطمئن هستم که پرسپولیس تمام آنچه که من بدهکار است را پرداخت خواهد کرد، اما من در تابستان ایران را ترک خواهم کرد. من یک سرمربی هستم پیشنهادهایی از سراسر جهان دارم و سوال اینجاست که در ادامه کجا مربیگری خواهم کرد.» هر چند که ایرج عرب بعد از این مصاحبه مدعی شد که مصاحبه برانکو پیش از نامه باشگاه به او بود.
26 خرداد/ نامه فسخ برانکو در باشگاه پرسپولیس
خبرگزاری مهر این خبر را منتشر کرد که برانکو ایوانکوویچ سرانجام نامه فسخ قراردادش را به باشگاه پرسپولیس فرستاد تا ماجرای مرد کروات در این تیم به نظر به پایان برسد. براساس این خبر برانکو  با توجه به اینکه دستیارانش از معادله پرداخت پول و تسویه حساب حذف شده‌اند شب گذشته تصمیمش را نهایی کرده و امروز نامه فسخ را به باشگاه فرستاده است.
26 خرداد/ آخرین تلاش سایت رسمی باشگاه
در روزی که خبر فسخ قراداد برانکو منتشر شد، سایت رسمی این باشگاه در بیانیه‌ای اعلام کرد: «به اطلاع هواداران پر شور باشگاه پرسپولیس می‌رساند؛ در پی موافقت آقای برانکو ایوانکوویچ سرمربی محترم تیم فوتبال باشگاه، مبنی بر تسویه حساب قرارداد فصل ۹۸ – ۹۷ و وصولی پیش پرداخت فصل ۹۹ – ۹۸ حداکثر تا تاریخ ۲۸ خرداد ماه ۱۳۹۸ این باشگاه آمادگی خود را برای پرداخت مبلغ مورد توافق در زمینه مطالبات فصل خاتمه یافته و پیش پرداخت فصل آتی (بر اساس قرارداد معتبر فی مابین) اعلام و ارز مورد نیاز نیز تهیه کرد.»
26 خرداد/ عکس برانکو در کمپ الاهلی
در ادامه روز پرحاشیه پرسپولیسی‌ها، تصویر برانکو در کمپ الاهلی هم منتشر شد. همچنین توئیترهای رسانه‌های عربستانی ریاضیه، ارم اسپورت و ... خبر از توافق نهایی برانکو ایوانکوویچ با باشگاه الاهلی عربستان دادند و عنوان کردند قرارداد او به زودی رسمی و رسانه‌ای خواهد شد. اما برخی خبرنگاران عربستانی نیز در توئیتر اعلام کردند قرارداد برانکو ایوانکوویچ با الاهلی عربستان در روز چهارشنبه هفته گذشته امضاء شده ولی او از امیر منصور بن مشعل، مدیرعامل این باشگاه درخواست کرده این قرارداد را نهایی نکند تا قرارداد او با باشگاه پرسپولیس فسخ شود. 

17 خرداد/ رونمایی از قرارداد برانکو در عید فطر
ولید سعید به عنوان یکی از اولین نفراتی که حضور برانکو در الاهلی را توئیت کرده بود، 12 روز قبل از آن هم ویدیویی منتشر کرده بود که در آن امیر منصور بن مشعل از اعضای باشگاه الاهلی در عید فطر گفته بود: «لازم است این خبر خوب را به هواداران الاهلی که امروز صبح با یک مربی قرارداد امضا کردیم و می‌توانیم نام او را اعلام کنیم ولی بنابر درخواست این مربی بخاطر اتمام قراردادش(با باشگاه قبلی) فعلا آن را نمی‌گوییم». 
28 خرداد/ تایید برانکو
برانکو در گفت‌وگو با اسپورت نت کرواسی خبر حضور در الاهلی را تایید کرد: «من تا الان قراردادی امضا نکرده‌ام، ولی با الاهلی به توافق رسیده‌ام و سرمربی جدید این تیم خواهم بود. به زودی به عربستان سعودی می‌روم. تا پایان ماه جاری باید آنجا باشم. داستان من در ایران تمام شده است».
29 خرداد/ رسمی: برانکو سرمربی الاهلی شد
توئیتر باشگاه الاهلی عربستان به طور رسمی اعلام کرد برانکو برای دو سال آینده سرمربی این تیم خواهد بود به زودی کارش را شروع می‌کند.

29 خرداد/ خداحافظی با هواداران

برانکو صبح امروز در پستی اینستاگرامی با هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد.

14001

نظرات کاربران
مهیار مرتضایی
مدیر عامل و هیت مدیره جدید پرسپولیس جوری برنامه چیدن ک برانکو بره زمان رفتنشم وقتی اعلام کردن ک برای آوردن مربی خارجی دیر شده باشه...
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱:۵۷
پاسخ
6
87
محمد قاسمی
اما من در تابستان ایران را ترک خواهم کرد. من یک سرمربی هستم پیشنهادهایی از سراسر جهان دارم با مزه بود...از سراسر جهان پیشنهاد داره..حتما از باشگاه های (ونه تیم ملی ها)عربستان و مصر و هندوراس و کرواسی و قطر و باشگاه هایی در این سطح پیشنهاد داره...جوری میگه از سراسر جهان انگار از لیگ برتر و لالیگا و بوندسلیگا و تازه بهترین تیم های این لیگ ها و ا یک تیم ملی خوب پیشنهاد داره..خوشم میاد که دقیقا رفت جایی که اون کشور صد در صد در همه زمینه ها بر علیه ماست.چه سیاسی چه فرهنگی و چه ورزشی.درحالیکه بارها همین آقا از عربستانی ها انتقاد کرده بود که بخاطر عدم میزبانی بهشون ضربه زده اند..رفته یه جایی که خیالش راحت باشه دیگه نمیاد ایران...ترسو
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۹:۴۹
پاسخ
83
41
Majid تاجی
برانکو چقدر مرموز هست. واقعا کیروش حق داشت که از برانکو شکایت داشت. باز دم کیروش گرم برگشت و خداحافظی کرد و به کل هوادارای تیم ملی فارغ از هر رنگی احترام گذاشت. همین شد که‌کیروش رفت تیم ملی کلمبیا و آرژانتینو میبره ولی برانکو باید رو نیمکت یه تیم عربستانی که بیشتر از پرسپولیس پول میده بشینه.
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۶:۲۷
پاسخ
240
102
سامان نراقی
کی روش هیچ وقت هیچ حقی نداشت ، برانکو تا وقتی بود بهترین خدمت رو به پرسپولیس کرد و اگر بی کفایتی مدیریت پرسپولیس در بخش تامین حقوق کادر فنی نبود با تمام کارهای مثبتی که داشتند، الان برانکو مانده بود، ضمنا کیروش هم به خاطر پول بیشتر رفت کلمبیا
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۷:۵۳
35
91
مهدی
فقط استعفای دسته جمعی هیئت نامدیره و اوردن مربی خارجی کارنامه دار.تمام...
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۳:۴۲
پاسخ
33
172
پارسا مشهد
مربی درجه یک خارجی تا بازگشت برانکو
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۴:۰۴
پاسخ
44
223
فرهاد
حالا هی بگید وزیر نخواست متوهم ها
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۷:۱۵
پاسخ
205
59
بهرام
وزیر خاست ، برانکو خودش نخاست
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۰:۴۴
115
48
حسن آبی
این پرسپولیسیا که میگن کیروش با تیم ملی جام نیاورد، فارشون رو با رسم تصویر و نمودار شرح بدن. اولا اینکه تیم ملی در کل میتونه تو دوتا جام شرکت کنه اونم یکیش جام جهانی. یکیش هم جام ملت های آسیا. .جام جهانی که صبع العبوره. جام ملت های آسیا هم هر چهار سال یکبار. اصن پرسپولیسیا اسم آخرین شخصی رو که واسه تیم ملی جام آورد رو معرفی کنن.
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۷:۲۸
پاسخ
212
73
محمد قاسمی
اون کوچولوهایی که زیر کامنت این پسرم یعنی حسن آبی نوشتن بازیهای بوسان شاید یا سن شون هنوز 25 تا 30 سال هم نشده و یا نمیدونن فوتبال چی هست و یا تازه چندسالی هست که فهمیدن فوتبال چیه..بازیهای آسیایی در رده امیدها برگزار شده.از این قسم ما بعد انقلاب داشتیم تازه بازیهای آسیایی که تیمهای بزرگسالان قهرمان شدند.دو جام مهمی که تیم ملی بزرگسالان ما توش میتونه بازی کنه جام جهانی و جام ملتهاست.که بعد از انقلاب هیچ احدی قهرمان جام ملتهاش هم نشده.دو بار سومی داشتیم با مایلی و برانکو که خوب اگر الان هم دیدار رده بندی بود کیروش هم میتونست سوم بشه..اما اصل مطلب رو نفهمیدید..این حسن جان گفت که اصلا بحث مقایسه جام های باشگاهی با ملی کار کودکانه ای هست.چون هر باشگاه فرصت داره در هر سال سه چهار تا جام بگیره اما تیم ملی ها هر 4 سال فقط سه جام میتونند بگیرند.جام ملتها.جام کنفدراسیون ها.جام جهانی.حالا شما باز بیاید بگید برانکو چهارتا قهرمانی توی پنج سال آورده ولی کیروش طی 8 سال هیچی وبازم نشون بدید قدرت درک تون چه حدی هست
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۹:۲۰
68
15
shahin
آخرین شخصی که واسه تیم ملی جام آورد بازیهای آسیایی 2002 کره بود مه تو نیمه نهایی کره رو بردیم تو فینال ژاپن رو برو سرچ کم ببین کی بوده
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۵۶:۵۴
21
115
محمد
برانکو بازیهای آسیایی بوسان
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۵۰:۴۸
18
99
شهروز
جسارتا آخرین نفری که به تیم ملی جام آورد ایشونه: برانکو
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۱:۳۳
16
106
م
شما اول برو ببین صبع العبور درست هستش یا صعب العبور بعدا در مورد فوتبال و جام و این جور چیزها با هم صحبت می کنیم. البته توقع بیش از این هم از شماها نمیرود ...
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۸:۰۸
16
101
مهران
اگه شما سنت قد نمیده بهتره بهت بگم که تیم ملی با همین برانکو به مقام سومی آسیا 2004 رسید و اونم اگه تو نیمه نهایی بازی با چین داور بازی رو برا چینی که میزبان بود در نمیاورد بازی تو 90 دقیقه برا ایران تموم شده بود و به فینال میرفتیم ولی تو پنالتیا به چین باختیم و تو رده بندی بحرینو بردیم و سوم شدیم، ولی آقای کیروش که 8 سال تیم ملی دستش بود واقعا چه مقامی برا تیم آورد؟؟ بجز اینکه دائما درگیر مربیای دیگه بود که چی میگن و درگیر پرسپولیس بود که چرا با پرواز رفته ژاپن برای فینال آسیا، تیم امید با برانکو قهرمان مسابقات آسیایی شد و بعد از برانکو دیگه کی تونست برای تیم ملی مقام بیاره ؟ بهتره کمی مطالعمون رو بالا ببریم در هر زمینه ای قبل از اینکه حرفی بزنیم
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۱:۳۷
16
91
حمید
برانکوهمیشه درمواقعی که تیم ملی نیازبه ارامش داشت باحرفهایی نامربوط تیم ملی رابه حاشیه میکشاندخروج بازیکنان ازاردووشکست ازتیم عربستانی خریدبازیکنان بی مصرف اکراینی وبودیمیروترک پرسپولیس باوجودقراردادخاطره خوشی برای طرفداران فوتبال باقی نگذاشت
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵:۲۱
پاسخ
199
64
حمید
قطعا واسه طرفدارهای استقلال خاطره خوشی باقی نذاشته
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۲:۲۷
4
55
عشق است استقلال
مدیران پرسپولیس میدونستن برانکو قراره بره... به اتفاقات فینال جام حذفی نگاه کنید! اون همه پرسپولیسی رو آوردن که مثلا برانکو اونها روببینه و موندگار شه... که مدیران با غیرت داماش زدن تو کاسه کوزه شون...و گرنه از نظر قانونی فینال باید به روز دیگری موکول می شد... در ضمن مگه نمیگن برانکو همه ی پولش رو گرفته و باقیش هم در چمدون حاضره؟! پس چرا رفته شکایت کرده؟! پشت پرده ی قرارداد برانکو چه مبالغه ناگرفته ای وجود داره...چرا شفاف سازی فقط واسه استقلاله...؟!
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۲:۲۰
پاسخ
177
44
reza
منطق اکثریت استقلالی ها
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۰۲:۰۴
11
81
حامد خان
اینا همش نشانه ی سو مدیریته، برانکو مقصر نیست، اما مدیری که نتونه اینارو کنار هم بچینه و به فکر آلترناتیو باشه، دقیقن چی رو داره مدیریت میکنه؟؟؟
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۳:۲۶
پاسخ
18
152
Milad__Taj___
هرچی خداداد عزیزی بگه :)) هرکی هرچی میخواد بگه :))))
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۳:۲۸
پاسخ
100
25
علی سلطان
وقتی یه تیم سه سال پشت سر هم قهرمان میشه و باز مشکل مالی داره پس بقیه تیما با چه تیمی دارن فوتبال بازی می کنن
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۱:۰۴
پاسخ
10
127
حجت
سلام پرسپولیس فقط مربی خارجی می خواد که موفق بشه مربی ایرانی بدرد نمی خوره
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۷:۵۰
پاسخ
62
205
عرب استعفا
شایان مصلح مصدومیت شدید داره باید حداقل یکسال دور از فوتبال باشه!!!!بخاطر نداشتن قرارداد عمل رو تاخیر انداخت!!!جنااااااب عررررب بجای اینکه رضایتنامه ی نادری رو بگیره با مصلح تمدید کرد....
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۹:۵۷
پاسخ
39
248
جی اچ
تنهایک دلیل باعث جدایی برانکو شد،بدقولی مدیران باشگاه وندادن پول برانکوودستیاراش همین
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۸:۳۹
پاسخ
41
341
reza
آقای احمدی قبل از نظر دادن فکر کن.شما میگی که برانکو از وسط فصل میدونست که نتیجه میگیره یعنی چی این حرف؟ برانکو که اخر فصل دو تا جام اورد
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۰۵:۰۷
5
38
مرتضی احمدی
عزیزان برانکو از وسط فصل میدونست که دیگه تو این لیگ نمیتونه نتیجه بگیره و از طرفی تیم ملی هم نگاه مثبتی بهش نکرد گذاشت رفت کمی با عقل به مسئله نگاه کنیم لب بود که دندون آمد ما بودیم که برانکو آمد و اسم و رسم در کرد ما صبر کردیم وگرنه نه سال اول که ته جدول بودیم باید می رفت . در ضمن مرگ هادی بزرگ ترین سهم رو تو قهرمانی و یک دلی تیم داشته فراموش نکنید که مرگ هادی تیم رو یک دل کرد
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۳:۰۱
114
28