برزیل با اشتباه داوری از کوپا آمه ریکا حذف شد

برزیل با اشتباه داوری از کوپا آمه ریکا حذف شد

7241
10:03
24 خرداد 1395
مسابقات صد سالگی کوپا آمه‌ریکا بامداد امروز با دو بازی مرحله آخر گروه B پیگیری و تیم ملی برزیل از دور رقابت‌ها حذف شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مسابقات صد سالگی کوپا آمه‌ریکا بامداد امروز با دو بازی مرحله آخر گروه B پیگیری و تیم ملی برزیل از دور رقابت‌ها حذف شد.
به گزارش وبسایت نود، در اولین بازی دور آخر مرحله گروهی اکوادور و هائیتی برابر هم قرار گرفتند که زرد پوشان اکوادور با نتیجه 4 بر صفر حریف خود را شکست دادند.

والنسیا و آیوی در دقایق 11 و  20 دو بار برای تیم ملی اکوادور گلزنی کردند و نیمه دوم این بازی نیز دو گل دیگر وارد دروازه هائیتی شد. نوبوآ، همبازی آزمون و عزت اللهی در تیم روستوف روسیه در دقیقه 57 زننده گل سوم اکوادور بود و والنسیا در دقیقه 78 گل دوم خود و چهارم اکوادور را وارد دروازه هائیتی کرد.

شگفتی مرحله گروهی مسابقات کوپا آمه‌ریکا در دومین بازی گروه B رقم خورد و تیم ملی پرو با شکست یک بر صفر برزیل صدرنشین شد و ضمن صعود به مرحله پلی آف حذف شاگردان دونگا را رقم زد.

رودیاز در دقیقه 75 با گلی که با دست به ثمر رساند دروازه تیم ملی برزیل را گشود تا بهت و حیرت این تیم را فرا بگیرد و در ادامه تلاش شاگردان دونگا برای جبران گل خورده و رهایی از کابوس عدم صعود راه به جایی نبرد.

در پایان دور آخر مرحله گروهی B پرو با شکست برزیل 7 امتیازی شد و به مرحله پلی آف صعود کرد. اکوادور نیز 5 امتیازی شد و به لطف باخت ناباورانه برزیلی‌ها توانست به عنوان تیم دوم گروه راهی مرحله بعدی شود.

تیم های ملی برزیل و هائیتی با 5 و صفر امتیاز در رده‌های سوم و چهارم جدول رده‌بندی گروه B قرار گرفتند. 

1140

نظرات کاربران
سرباز ايران
وقتي نميتونه يه گل به پرو بزنه همان بهتر كه حذف بشه
۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۱:۰۹
پاسخ
2
24
سهیل10=4+6
برزیل چی بودی چی شدی
۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۶:۰۵
پاسخ
0
23
اث میلان.پرسپولیس
چیزی درباره ی داوری ننوشته که؟!
۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۸:۵۸
پاسخ
0
11