برملا شدن تصمیم اشتباه منچستریونایتد؛ بازیکنی که مورینیو هم او را نمی‌خواست!

برملا شدن تصمیم اشتباه منچستریونایتد؛ بازیکنی که مورینیو هم او را نمی‌خواست!

7364
18:01
20 مهر 1398
فرد بازیکن مورد علاقه ژوزه مورینیو نبوده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی میل، ژوزه مورینیو سرمربی ‌سابق منچستریونایتد هرگز تمایل نداشته تا این باشگاه برای خرید فرد، هافبک برزیلی سابق شاختار دونتسک هزینه ای سنگین را بپردازد.

"اتلتیک" در خبر خود نوشته فرد تابستان ۲۰۱۸ با انتقالی ۵۲ میلیون پوندی از شاختار دونتسک به منچستریونایتد پیوست و هنوز هم نتوانسته خود را با فضای لیگ برتر تطبیق دهد.

این وضعیت موجب شد تا ژوزه مورینیو بابت خرید این هافبک ۲۶ ساله برزیلی انتقادات زیادی را متحمل شود اما اکنون فاش شده که مو از ابتدا با این خرید موافق نبوده است. 

نگرانی مورینیو از این بوده که فرد در ترکیب یونایتد جای نگیرد اما در عین حال، او بیم آن را داشته که مخالفت او با جذب فرد، موجب آن شود تا اد وودوارد نایب رئیس باشگاه جذب یک هافبک دیگر را به کلی از برنامه های خود خارج کند.

کمتر کسی از دوران سخت فرد در اولدترافورد شگفت زده شد. مورینیو در ۶ بازی پایانی خود روی نیمکت یونایتد قبل از اخراج در دسامبر ۲۰۱۸ تنها یک بار از فرد استفاده کرد و او در دوران اوله گونار سولسشائر نیز نتوانسته خود را به ترکیب تحمیل کند. 

البته سولسشائر اخیرا در مصاحبه ای با اشاره به نمایش های درخشان فرد در بازی مقابل پاریسن‌ژرمن، آرسنال و منچسترسیتی، ابراز امیدواری کرده بود فرد بتواند در این فصل یک گام جلوتر بگذارد.

۷۷۱۲

نظرات کاربران
عظیم شیرازی
لعنت به گلیزرها و وودوارد... همه جوره برای مورینیو کارشکنی کردن و نذاشتن تیم مورد نظرش رو ببنده برای فصل سوم. مدیران یونایتد پشت مربیان مخفی میشن و ناکامیها رو به گردن مربی میندازن درحالیکه خودشون سر تا پا تقصیرن. بهترین مدیران در تیمهای مورینیو اول موراتی و بعد پرز و مدیر پورتو بودند.
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۱:۲۵
پاسخ
1
24
Mehrdad
این اد وودوارد کیه که داره منچستر رو نابود میکنه؟؟ وقتی انقدر تابلوه یکی بد کار کرده که هم مورینیو گفته و هم سولسشر، چرا عوضش نمیکنن؟ همه دلیل ناکامی منچستر رو این میدونن
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۹:۲۹
پاسخ
1
51
امین
یکیه مثه فتحی و افتخاری برای استقلال
۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۳:۲۳
0
11
عشقممم نیمار
بازیکنای برزیلی ..سرشار از استعدادن ..ولی وقتی مربی بلد نیس ازش چجوری استفاده کنه ..دیگ تقصیر بازیکن چیه ک‌ نمیتونه‌ درخشان ظاهر شه :-P
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۸:۵۹
پاسخ
78
4
مهدی
حاجی چرا جمع می بندی ؟ امثال دی کارمو و جونیور براندائو برای پرسپولیس چه خیری داشتن ؟ استقلالم بازیکن برزیلی بی کیفیت کم نداشته مثل اندرسون دوس سانتوس یا رافائل گومز البته اگه سنت قد بده اینارو میشناسی
۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۷:۴۹
0
25
حامد نیستلروی
این مدیرای بی لیاقت چه بر سر منچستر بعد از فرگوسن که نیاورده اند. این حجم نا امیدی از منچستر رو بعید میدونستم.
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۰:۳۵
پاسخ
0
48