برنامه آینده کونته مشخص شد

برنامه آینده کونته مشخص شد

8443
08:52
27 تیر 1397
سرمربی اخراج شده چلسی از برنامه سال آینده خودش رونمایی کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - آنتونیو کونته، سرمربی مشهور ایتالیایی پس از اخراج از چلسی، ضمن رد پیشنهاد میلان در خلال فصل آتی فوتبال اروپا به استراحت می‌پردازد.

به گزارش سایت نود، ابتدا عنوان شده بود میلان با این سرمربی مذاکره کرده اما مدیربرنامه‌های کونته ضمن رد این ادعا، اعلام کرد موکلش ترجیح می‌دهد پس از 3 سال سخت کاری همراه تیم ملی ایتالیا و باشگاه چلسی یک فصل به استراحت بپردازد.

1977

نظرات کاربران
امیرمسعود
اگر قرار باشه کیروش بره، من نظرم اینه که فقط کونته میتونه جاش رو بگیره. نه یه مربیهای کوچکی مثل پروفسورها و دکترها و اینا.
۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۳:۰۱
پاسخ
7
20
Servati
به این فکرای بچه گانه شما فقط باید خندید... این چه حرف مسخره ای که میگین،کونته تو 80سالگیشم ایران نمیاد...بعضی از این دوستان خیلی کودکانه نگاه میکنن به این چیزا و اصلا با فکر حرف نمیزنن!!! تو این چند هفته بعضی ها میگفتن دالیچ گزینه خوبیه برا جایگزینی کیروش،بعدشم یه عده میگفتن مارتینز مربی بلژیک و بیاریین بجای کیروش...الانم ایشون به دالیچ و مارتینز افتخار نمیدن و مستقیم رفتن روی گزینه کونته!!!یعنی نگا کنید فکر این دوستمون آقای امیر مسعود و...امثال ایشون با این منطق و فکر میان زیر خبرها نظر میدن.... دوست عزیز نیمکت تیم ملی ایتالیا یا اسپانیا و آرژانتین نیست که میگی فقط کونته میتونه جانشین کیروش بشه... آخه کونته الان از تیمای ملی بزرگ دنیا پیشنهاد داره،یا از باشگاهای بزرگ بهش پیشنهاد میدن،مطمئنا تیم بعد کونته،تیمایی مثل یونتوس و بایرن مونیخ،اینترمیلان،اتلتیکومادرید و رئال مادرید و...خواهد بود خودت خوب فکر کن کونته این تیمارو میذاره بیاد،با تاج و ساکت رودرو بشه و امثال برانکو وافاضلی وخدادعزیزی و...بیاد دهن به دهن بذاره؟؟کسایی که آرزوشونه کونته رو از نزدیک ببینن
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۱:۲۰
0
3
شیر آبی لندن
استراحت چیه بابا! می خواد پولشو کامل از چلسی بگیره :)))
۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۸:۱۴
پاسخ
11
4
لیورپول
برای خودشم خوبه
۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۵:۴۸
پاسخ
1
24