برنامه از برانکو، اجرا از امیری؛ حمله به قلبِ نفت

برنامه از برانکو، اجرا از امیری؛ حمله به قلبِ نفت

34875
16:34
20 بهمن 1396
وحید امیری در بازی با نفت آبادان دو پاس گل داد. دو پاس گلی که با یک برنامه ارسال شده بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - وحید امیری در بازی با نفت آبادان دو پاس گل داد. دو پاس گلی که با یک برنامه ارسال شده بود.

به گزارش وبسایت نود، پرسپولیس سه گل هم به نفت آبادان زد و خیز بلندی برای تکرار قهرمانی لیگ برداشت. پرسپولیسِ برانکو هیچ‌گاه دست از تلاش برنمی‌دارد و سیری ناپذیر به رقبا ضربه می‌زند. در این بازی، یکی از برجسته‌ترین برنامه‌های پرسپولیس، استفاده از پاس‌های طلایی وحید امیری بود. قرمزپوشان موظف بودند که بیشتر زمان بازی، توپ را به سمت چپ ببرند تا از ارسال‌های خط‌کشی شده امیری استفاده کنند. 

در آن سمت هم با توجه به غیبت مرتضی اسدی بابت محرومیت، پرسپولیس خیلی راحت از این برنامه‌اش نتیجه گرفت. اسدی جزو معدود مدافعان لیگ است که سوئیپر بازی‌ می‌کند. کاپیتان 38 ساله نفت کمتر در نبردهای هوایی شرکت می‌کند و بیشتر سعی بر پوشش فضای پشت مدافعان را دارد. در این بازی هم که برانکو از غیبت او مطلع بود، به بازیکنان دستور داد که توپ‌ها را عقب‌تر از عبدالله‌زاده بلندقامت بفرستند. جایی که کسی برای پوشش آن حضور نداشت. همین برنامه هم برای پرسپولیس دو گل به همراه داشت. دو گلی که پاس گل‌اش را هم خود وحید امیری داد. 

در تصویر زیر مشخص است که به محض صاحب توپ شدنِ وحید امیری، چند بازیکن به سمت محوطه جریمه حریف حمله می‌کردند.

دو گل پرسپولیس هم روی سانتر وحید امیری از سمت چپ به ثمر رسید. سانتر اول او در محوطه شش قدم فرود آمد و فرشاد احمدزاده به توپ ضربه زد.

علیپور هم در دقیقه 56 موفق شد روی پاس امیری، قبل از رسیدن توپ به محوطه شش قدم شوت بزند و خودش را در این مسابقه دو گله کند.

صحنه‌های دیگری هم بود که وحید از چپ سانتر می‌کرد، توپ در نزدیکی محوطه شش قدم فرود می‌آمد و یک پرسپولیس در آن منطقه به توپ ضربه می‌زد. مثل دقیقه 18 که منشا توپ را به امیری پاس داد، خودش در موقعیت گل قرار گرفت و سانتر امیری را با ضربه سر به بیرون زد. یا سانتر امیری در دقیقه 33 که روی خط شش قدم فرود آمد و علیپور با ضربه سر دروازه حریف را تهدید کرد.

14001

نظرات کاربران
M
هزار ماشاءالله ... خدا حفظش کنه , عالیه این بازیکن , چشم حسوداش کور
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۷:۵۴
پاسخ
1
38
مصطفی پرسپولیس زاده
ای جووونم وحیید ..بخدا هم سطح بازیکنان لیگ های معتبر اروپایی بازی میکنه.. شیر مادرت حلالت امیری هر چی دستمزد میگیری نوش جونت
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۳:۲۹
پاسخ
1
40
امید غلامی
لر باغیرت درود بر امیری سربه زیر ساکت و متعصب خوش اخلاق و دوس داشتنی به امید درخشش تو جام جهانی ک لایق رده های بیشتر ازینی
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۳:۰۱
پاسخ
2
107
عباس
خوش اخلاق ترین بازیکن ایرانه. کاملا درخدمت تیم. دمش گرم
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۸:۳۹
پاسخ
2
96
امین
ماشالله وحید بهترینه
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۸:۲۶
پاسخ
2
103
عشقپولیس
واقعا چه بازیکن مودب وموثری هست این وحید روبن ب امیدخدا توروسیه بدرخشه
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۷:۱۱
پاسخ
2
119
من تاجیم...
تاکیتکتون از ابدالدهر سانتره این فصل ۸۵درصد گلاتون با سانتر و دو سومش با ضربه سر ب ثمر رسیده اکثر برداتونم ناپلئونی بوده تو اسیا ی بلایی سرتون میاد تا بفهمید فرق غولای اسیا با تیم بی فرهنگتون ک شعارای نژاد پرستی میدید چیه امسال اسیا بعدش دربی سال بعدم بازی با تراکتور (:
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۴:۲۵
پاسخ
226
9
Aliiiiii
خخخخخخخ جوک گفتی خخخخخخ الو ۱۲۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۰۰:۰۰
1
40
6666
باشه توخوبی شیشتقلالی شعارنژادپرستانه ورزشگاه یادگارامام تبریزبلا6العین خودتون سال بعدتون راهم میبینیم
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۲۰:۴۱
1
46
I am PERSEPOLISI
ببین به شما استقلالیا حرف زدن نیومده این حرف ها هم همش از رو سوزشه زیادم به خودت فشار نیار یه وقت آب روغن قاطی می کنی. اگه بری یه نگاهی به گل هایی که پرسپولیس زده نگاه کنی می‌بینی بیشتر گل ها روی شوت و پاس های تو عمق زده شده بعدشم تو برو یه فکری به حال تیم خودتون بکن که این ماه قرار ماه فلاکت باری براتون باشه و تو آسیا باید با الریان،العین و الهلال بازی کنید تو لیگ هم باید با پرسپولیس کبیر و فولاد بازی کنید نمی خواد دلت واسه تیم ما بسوزه چون برانکو کارشو خوب بلده.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۶:۳۴
2
50
حامدپرسپولیسی
غول آسیا،یادت رف پارسال ت ۴۸دقه شیشتایی شدی؟ یادت رف همین فصل ب سرورت باختی وتنها تیمی ک مقابل سرورت نخورده پدیده مهاجریه ک اگ ازش امتیاز کم نمیشد الان باید دست وپا میزدی ک ب پدیده برسی چ برسه ب سرورت محض یادآوری این فصل اگ از گروهت تو لیگ قهرمانان بالا اومدی اونوقت بیا اینجا حرف بزن درآخر سعی کن فوتبال ک میبینی تعصبی نباشی ب دربی نکشیده روحیتونو باختید
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۰:۱۷
3
63
AC MILAN.PERSEPOLIS
کمتر بسوز تراختورچی
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۹:۱۸
1
58
خبر درست
نژاد؟نژاد؟شعارهای نژاد پرستانه؟اگر منظورت شعار قومیتیه (منظورم از قومیت در اینجا بر اساس تشابه زبانیه) و اگر منظورت در بازی پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز در این نیم فصله دقیقا بر اساس کدوم سند و مدرک و منبع موثقی عده ای از هوادارن پرسپولیس در ورزشگاه علیه همه افراد یک قوم(منظورم از قوم در اینجا تشابه زبانیه)شعار قومیتی دادن؟قبل از این بازی هم هیچ حرکت نادرستی توسط هیچ یک از هوادارن تراکتورسازی هیچ گاه رخ نداد؟دقیقا در ایران هوادار کدوم تیمی؟
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۸:۰۶
1
60
Mj
لیگ که دیگه تمومه و دنبال رکورد شکنی هستیم باید تمام توان رو بزاریم واسه آسیا و حیف که اقایون بی لیاقت تاج و کفاشیان نتونستند میزبانی رو بگیرند وگرنه قهرمانی در آسیا هم قطعی بود!!
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۶:۳۷
پاسخ
2
146
آرنا
واقعا امیری لایق بازی تو بهترین لیگ های دنیاست
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۳:۴۹
پاسخ
2
165
شیر تا ابد سلطانه
اخه پورفسور همه قلب ها رو هدف گرفته سالاری برانکو....
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۷:۴۰
پاسخ
4
166
ابدی24
مرسی پسر
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۲:۳۹
پاسخ
2
155
دوچرخه سواردسته3هیرررررروهیروووووو6
بازم هم به این نتیجه میرسیم هرچی برانکووووووووو بگه...تمااااام
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۹:۴۲
پاسخ
3
194