برنامه رئال مادرید برای جذب پوگبا مشخص شد

برنامه رئال مادرید برای جذب پوگبا مشخص شد

15076
13:12
31 تیر 1398
رئال مادرید هنوز در فکر جذب ستاره فرانسوی منچستریونایتد است.

به گزارش وبسایت نود، نشریه آس اسپانیا در گزارشی از حفظ امیدهای رئال مادرید به جذب پل پوگبا خبر داده و استراتژی این تیم برای به خدمت گرفتن ستاره فرانسوی را توضیح داده است. 

در این گزارش به نقل از یکی از نزدیکان پوگبا آمده که شانس پیوستن این بازیکن به رئال در حال حاضر به اندازه ماندنش در منچستریونایتد است. آس مدعی شده که رئال آماده است تا روزهای پایانی پنجره نقل و انتقالات برای جذب این بازیکن صبر کند و نگرانی بابت بسته شدن زودتر پنجره نقل و انتقالات انگلیس ندارد. 

آس در گزارش خودش آورده که رئال از پوگبا و مینو رایولا خواسته که فعلا مصاحبه ای با رسانه ها انجام ندهند تا رابطه میان دو باشگاه بهم نخورد. رئال قصد دارد طی روزهای آینده و پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات انگلیس نخستین پیشنهاد رسمی خودش را به یونایتد ارائه کند و در صورتی که این پیشنهاد رد شود بار دیگر در روزهای پایانی نقل و انتقالات پیشنهاد جدیدی ارائه خواهد کرد. 

آس مدعی شده که پوگبا در جلسه خصوصی با سولسشائر در مورد تمایلش برای پیوستن به رئال مادرید صحبت دارد و این بازیکن هنوز نسبت به نهایی شدن این انتقال خوشبین است و از این سمت هم زیدان همچنان روی جذب این بازیکن تاکید می کند و به رئال گفته که پوگبا تنها گزینه او برای تقویت خط هافبک است.

۲۰۳۱

نظرات کاربران
کوهمره.جروق
گرت بیل شماره 2
۳۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۰:۱۶
پاسخ
6
7
فقط یوونتوس
رفتن پوگبا ب رئال میشه یکی مث روبینیو
۳۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۶:۵۶
پاسخ
44
30
عشقممم نیمار
تابلوئه ک پوگبا ب رئال میره ..ولی این نقل انتقالات بزرگ و پر حاشیه ..الان صورت نمیگیره و‌در اخرین روزهای فصل نقل لنتقالات صورت میگیره ..چون قضیشون هیلی پیچیدس:-P
۳۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۱:۵۹
پاسخ
111
37
perspolis 99
نمیدونم دلیلش چیه هرچی مینویسی دیسک لایک میخوری بهت توصیه میکنم کلا دلت اکانت بزن یا خودت اصلاح کن ... ادمین مرسی
۳۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۱:۴۶
11
52
میلاد ۱۶۸۳۳
خوشم میاد رئال دست رو هر بازیکنی میزاره تا بدستش نیاره ول کن نیست
۳۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۱:۰۴
پاسخ
64
96
کهکشانی ها
زیدان به فکر تیم باش که امسال باید بارسلون رو دوبله کنیم . همه دارن می شن فرانسوی البته خیلی با کیفیت هستن ولی تورو خدا یه فکری واسه دفاع بکن . بابت خامس رودریگز و آلوارو موراتا هیچ وقت نمی بخشمت اون دوتا طفل معصوم رو چرا رد کردی ؟!
۳۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۹:۳۴
پاسخ
72
61
عاشق ۲۰آتیشه ی رئال مادرید
دقیقا تنها مشکل رئال مادرید تو دوفصل اخیر خط دفاع فوق فوق فاجعشه.نمیدونم چرا فکری به حال دفاع نمیکنن..تقریبا تمام توپها از دفاع رئال رد میشه و گلهای مفتی رو میخورن طوری که مالدیوم اینطوری گل نمیخوره
۳۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۱:۱۲
7
32