برنامه‌های ویژه کالدرون در کنار تمرینات بدنسازی پرسپولیسی‌ها

برنامه‌های ویژه کالدرون در کنار تمرینات بدنسازی پرسپولیسی‌ها

29381
21:25
13 تیر 1398
تمرین سرخپوشان عصر امروز پنج‌شنبه، طبق برنامه دنبال شد. در این تمرین ، سرمربی برنامه های ویژه ای را در کنار تمرین بدنسازی تدارک دیده بود.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، تمرین سرخپوشان عصر امروز ۵شنبه هم از ساعت ۱۸ آغاز شد. بخش اول بعد از گرم کردن که توسط کریم باقری صورت گرفت برنامه‌های بدنسازی بود که با ۶ روش انجام شد و در جریان آن،  از تجهیزات مختلفی استفاده شد. 

بعد از بدنسازی نوبت به آقا وسط در دو گروه رسید. 

پس از آن بازیکنان در دو گروه روبروی هم قرار گرفتند و پاس‌های کوتاه و بلند و پاس با سر را انجام دادند.

در ادامه بازیکنان برای تمرینات تاکتیکی دو گروه شدند.

گروهی که زیر نظر کالدرون بود در نیمی از زمین و با دروازه ای که علیرضا بیرانوند درون آن ایستاده بود به پاسکاری های متوالی در عرض و ارسال توپ برای گلزنی می پرداخت و سرمربی نکات را درباره حرکت بازیکن و توپ متذکر می شد.

گروه دیگر هم زیر نظر کریم باقری و دیگر دستیاران به پاس های کوتاه و بلند و ضربه به دروازه مشغول بود. این دو گروه جابجا می شدند.
امروز همچنین دروازه بان‌ها تمریناتی اختصاصی زیر نظر محسن سیدی داشتند.

4416

نظرات کاربران
محمد
محسن سیدی با چه سابقه گلری و مربیگری اومده مربی گلرای پرسپولیس شده !!!!!!! سابقه کوتاه در سپید رود و نفت کافی نیست
۱۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۶:۳۲
پاسخ
111
186
میم
هوادارای پرسپولیس دقت کنن که ما از برانکو خیلی حمایت کریم و بعد از باخت های تیم هم پشت تیم بودیم آخرشم خودمون نتیجشو دیدیم که شد اون همه افتخار.پس باید به سرمربی جدید هم فرصت بدیم و فقط تو روزای خوب هوادار نباشیم.تیم نیاز به فرصت داره تا با تفکرات کادر جدید مچ بشه و روزای خوب و بد زیادی داریم پس فقط حمایت کنین که خیلیا منتظر نتیجه نگرفتن پرسشپولیس هستن.
۱۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۹:۰۷
پاسخ
21
609
مهدی پاکرو
پوکر و قهرمانیم دوباره
۱۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۲:۳۸
پاسخ
20
460