برنامه پیش فصل رئال مادرید؛ به یاد دوگانه!

برنامه پیش فصل رئال مادرید؛ به یاد دوگانه!

2456
16:45
27 اردیبهشت 1398
رئال مادرید برنامه ای مشابه با پیش فصل 17-2016 خواهد داشت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید در اولین گام برای آماده سازی تیمش در فصل 20-2019، تصمیم گرفته ترکیب رئال مادرید را به مونترئال کانادا ببرد. کهکشانی ها آماده سازی فصل 17-2016 را نیز به همین شکل آغاز کردند؛ فصلی که با قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا به پایان رسید. 

باشگاه اکنون زمین های تمرینی UCLA در لس آنجلس را اجاره کرده اما پیش از سفر به آمریکا، زیدان قصد دارد تیمش اردوی پیش فصل را در مونترئال کانادا آغاز کرده تا احتمالا مانند فصل 17-2016، اتفاقات خوشایندی در انتظار رئال باشد. 

زیدان آب و هوای مونترئال در آماده سازی فصل تابستان مطلوب دیده و باشگاه قرار است در این سفر، از امکانات باشگاه مونترئال ایمپکت-تیم حاضر در MLS-استفاده کند. اردوی پیش فصل سه سال قبل در مونترئال، نخستین فصلی بود که زیدان از تابستان هدایت رئال را به عهده می‌گرفت و فصل نیز با قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان به پایان رسید. 

در تابستان 2017، رئال در تابستان به لس آنجلس رفت و در پایان، سیزدهمین عنوان قهرمانی خود در لیگ قهرمانان را در کیف جشن گرفت، اما با این حال، زیدان فصل بد رئال در لالیگا و فاصله 17 امتیازی با بارسای قهرمان 18-2017 را فراموش نکرده است.

بعد از سه یا چهار جلسه تمرینی در والدبباس، لوس بلانکوس به کانادا خواهد رفت و 8 روز را در مونترئال اقامت خواهد داشت. رئال سپس به آمریکا می‌رود تا سه مسابقه دوستانه را در جام بین المللی قهرمانان برگزار کند. 

رئال روز 21 جولای در هیوستون به مصاف بایرن خواهد رفت و سه روز بعد در مری‌لند حریف آرسنال خواهد بود. آخرین بازی رئال در این رقابت ها نیز در روز 27 جولای در نیوجرسی برابر اتلتیکومادرید برگزار خواهد شد. 

بعد از این سه مسابقه، رئال به اروپا بازمی‌گردد تا در رقابت های آئودی کاپ مونیخ شرکت کند. رئال در اولین بازی به مصاف تاتنهام می‌رود و بعد از آن در فینال یا رده بندی این جام، حریف یکی از تیم های فنرباغچه یا بایرن مونیخ خواهد بود. بعد از این بازی ها رئال به والدبباس برمی‌گردد و احتمالا پیش فصل خود را با یک دیدار تدارکاتی دیگر به پایان خواهد رساند.

7712

نظرات کاربران
رئال 13 ucl بارسا چند؟
غارسایا فاتحه خودتونو بخونید ک با دوتا خرید یعنی هازارد امباپه و ی فوق ستاره رو نیمکت ب ارزوی مساوی فکر هم نمیتونید بکنید راستی چرا انقد 5 _۱ ۵_۱ میکنید ما هم نگیم ۱۱_۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۵:۴۶
پاسخ
31
12
کهکشانی ها
بارسا 5 . تازه جالبش اینکه سه گانه ی کامبک خوری هم به اسم خودشونه مثلث یوونتوس رم لیورپول
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۹:۵۳
20
7
استقلال
دیگه امسال مثل پارسال نیس . زیدان میخواد چراغ تیم محلی بارسلون رو خاموش کنه . کهکشان به پا میخیزد. آقای شوتبال دیدنیه توی الکلاسیکو
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۸:۴۹
پاسخ
27
8
مهدی 1
بدون کریس همان آش خواهد بود و همان کاسه. حالا میبینیم.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۲:۲۸
پاسخ
6
16
عشقممم نیمار
با این خرافات هم زیدان و رئال ب جایی نمیرسن :-) چقد زیدان خرافاتیه ک فک کرده با این کار ..دوباره رئال ب اوج برمیگرده :-)
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۴:۲۲
پاسخ
25
25