برنامه کامل مرحله گروهی یورو 2020؛ هیجان بی‌نهایت از رم تا لندن

برنامه کامل مرحله گروهی یورو 2020؛ هیجان بی‌نهایت از رم تا لندن

4012
02:01
10 آذر 1398
برنامه کامل مرحله گروهی یورو 2020 اعلام شد.

به گزارش سایت نود، پس از انجام قرعه‌کشی رقابت‌های یورو 2020، رقبای حاضر در گروه‌های ششگانه از برنامه بازی‌هایشان مطلع شدند.

 برنامه کامل مرحله گروهی به این شرح است: 

جمعه 12 ژوئن (23 خرداد)

گروه اول: ترکیه - ایتالیا، 23:30، رم

شنبه 13 ژوئن (24 خرداد)

گروه اول: ولز - سوئیس، 17:30، باکو

 گروه دوم: دانمارک - فنلاند، 20:30، کپنهاگ

گروه دوم: بلژیک - روسیه، 23:30، سن پترزبورگ

یکشنبه 14 ژوئن (25 خرداد)

 گروه چهارم: انگلیس - کرواسی، 17:30، لندن

 گروه سوم: اتریش - برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم

دوشنبه 15 ژوئن (26 خرداد)

 گروه چهارم: برنده پلی‌آف سطح سوم - جمهوری چک، 17:30، گلاسکو

 گروه پنجم: لهستان - برنده پلی‌آف سطح دوم، 20:30، دوبلین

 گروه پنجم: اسپانیا - سوئد، 23:30، بیلبائو

سه‌شنبه 16 ژوئن (27 خرداد)

 گروه ششم: برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم - پرتغال، 20:30، بوداپست

گروه ششم: فرانسه - آلمان، 23:30، مونیخ

چهارشنبه 17 ژوئن (28 خرداد)

 گروه دوم: فنلاند - روسیه، 17:30، سن پترزبورگ

گروه اول: ترکیه - ولز، 20:30، باکو

 گروه اول: ایتالیا - سوئیس، 23:30، رم

پنجشنبه 18 ژوئن (29 خرداد)

گروه سوم: اوکراین - برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم، 17:30، بخارست

 گروه دوم: دانمارک - بلژیک، 20:30، کپنهاگ

 گروه سوم: هلند - اتریش، 23:30، آمستردام

جمعه 19 ژوئن (30 خرداد)

 گروه پنجم: سوئد - برنده پلی‌آف سطح دوم، 17:30، دوبلین

 گروه چهارم: کرواسی - جمهوری چک، 20:30، گلاسکو

 گروه چهارم: انگلیس - برنده پلی‌آف سطح سوم، 23:30، لندن

شنبه 20 ژوئن (31 خرداد)

 گروه ششم: برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم - فرانسه، 17:30، بوداپست

 گروه ششم: پرتغال - آلمان، 20:30، مونیخ

 گروه پنجم: اسپانیا - لهستان، 23:30، بیلبائو

یکشنبه 21 ژوئن (1 تیر)

 گروه اول: ایتالیا - ولز، 20:30، رم

گروه اول: سوئیس - ترکیه، 20:30، باکو

دوشنبه 22 ژوئن (2 تیر)

 گروه سوم: برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم - هلند، 20:30، آمستردام

گروه سوم: اوکراین - اتریش، 20:30، بخارست

 گروه دوم: روسیه - دانمارک، 23:30، کپنهاگ

 گروه دوم: فنلاند - بلژیک، 23:30، سن پترزبورگ

سه‌شنبه 23 ژوئن (3 تیر)

گروه چهارم: جمهوری چک - انگلیس، 23:30، لندن

گروه چهارم: کرواسی - برنده پلی‌آف سطح سوم، 23:30، گلاسکو

چهارشنبه 24 ژوئن (4 تیر)

 گروه پنجم: برنده پلی‌آف سطح دوم - اسپانیا، 20:30، بیلبائو

گروه پنجم: سوئد - لهستان، 20:30، دوبلین

گروه ششم: آلمان - برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم، 23:30، مونیخ

 گروه ششم: پرتغال - فرانسه، 23:30، بوداپست

 1977

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
طفلک رونالدو ک توپ طلای سال بعدش هم‌می پره و بردن‌توپ طلا در اون کاخ معروفی ک مسی قراره چن روزه دیگ ببرتش رو تا اخر عمر ب دلش می مونه و مسی نماینده قاره آمریکای جنوبی ..حکم فرمایی قاره آمریکای جنوبی در جهان رو ب اروپایی ها دیکته میکنه ..هر چن ک از مسی خوشم نمیاد ولی نماینده قاره آمریکای جنوبی پراز استعداده:-)
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۴۹:۲۸
پاسخ
20
30