برنلی 0 - 1  آرسنال؛ پیروزی سخت توپچی ها در ثانیه های پایانی

برنلی 0 - 1 آرسنال؛ پیروزی سخت توپچی ها در ثانیه های پایانی

1472
21:11
11 مهر 1395
آرسنال و برنلی پس از پیروزی هایی که در دیدار گذشته خود به دست آورده بودند، در شرایط خوبی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - آرسنال و برنلی پس از پیروزی هایی که در دیدار گذشته خود به دست آورده بودند، در شرایط خوبی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش وبسایت نود، شاگردان آرسن ونگر 4 دیدار آخر خود را در لیگ برتر با پیروزی پشت سر گذاشته اند و از این نظر روی نوار پیروزی‌ها گام بر می‌دارند، از سوی مقابل، برنلی نیز حریف دست و پا باسته ای مقابل توپچی ها نخواهد بود.

دقیقه 2: پس از اینکه مدافعین برنلی در دفع توپ ضعیف عمل کردند، ایوبی از فاصله 25 یاردی شانس خودش را امتحان کرد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 17: پاس سانچز برای والکات، این مهاجم انگلیسی را در موقعیت مناسبی قرار داد اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت تا دومین زنگ خطر برای برنلی به صدا در آید.

دقیقه 38: سانتر خوبی که لوتون برای وکس ارسال کرد، این بازیکن را در موقعیت فوق العاده ای قرار داد اما ضربه سر این بازیکن به بیرون رفت.

نیمه نخست این دیدار در حالی به پایان رسید که آرسنال برتری نسبی به حریف داشت اما نتوانست موقعیت‌های خطرناکی را روی دروازه این تیم ایجاد کند.

دقیقه 49: آرسنال بالاخره توانست راهی به دفاع سرسخت برنلی پیدا کند، سانچز از فاصله 10 یاردی شانسش را امتحان کرد اما هیتون در دو مرحله توانست ضربه او را مهار کند.

دقیقه 58: الکسیس سانچز بار دیگر در محوطه جریمه موقعیت خوبی به دست آورد، او با ارسالی کوتاه برای اوزیل این بازیکن آلمانی را در شرایط بهتری قرار داد اما کین با تکل فوق العاده ای که داشت مانع از گلزنی آرسنال شد.

دقیقه 73: در حالیکه آرسنال دامنه حملاتش را افزایش داد و کرنرهای متوالی این تیم به نتیجه نمی‌رسید، در یکی از این کرنرها سانچز در موقعیت مناسبی قرار گرفت اما ضربه والی این بازیکن شیلیایی با اختلاف زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 75:‌ بوید کرنری را که برای برنلی به دست آمده بود روی دروازه ارسال کرد، کین در حالیکه دو نفر از بازیکنان آرسنال برای او مزاحمت ایجاد می‌کردند به سختی ضربه سری را به توپ زد اما ضربه او با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد.

دقیقه 85: اشتباه بازیکنان برنلی در خط دفاع باعث شد تا سانچز با تکل توپ را برای والکات ارسال کند، والکات از گوشه محوطه جریمه شانسش را امتحان کرد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 93:‌ در حالیکه می‌رفت تا این دیدار با حساب 0-0 به پایان برسد، سانتر سانچز در ثانیه های پایانی این دیدار به کوشیلنی رسید و این بازیکن موفق شد تک گل پیروزی بخش آرسنال را به ثمر برساند

نیمه دوم این دیدار نیز همانند نیمه اول در حالی به پایان رسید که آرسنال برای رسیدن به پیروزی حملات پر دامنه ای را روی دروازه حریف انجام می‌داد اما با دفاع سرسخت برنلی مواجه می شد تا به نظر برسد این دیدار با حساب 0-0 به پایان خواهد رسید، اما گل دقایق پایانی کوشیلنی باعث شد تا آرسنال پنجمین پیروزی متوالی را در رقابت های لیگ برتر انگلیس به دست آورد.

خلاصه این دیدار را اینجا ببینید

1899

نظرات کاربران
آرسنال
عالیه باشکست منچستر سیتی اختلاف 2 امتیاز شده.تبریک به همه آرسنالی ها
۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۲۹:۲۶
پاسخ
2
12
چپ دست
دادا تو چی فکر کردی تاتنهام و انگار نمیبینی...پوچتینو خودتونم له میکنه
۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۴۴:۳۳
9
3