برنلی 0-3 لیورپول؛ یاران کلوپ همچنان روی نوار برد

برنلی 0-3 لیورپول؛ یاران کلوپ همچنان روی نوار برد

1285
22:40
09 شهریور 1398
لیورپول با برتری قاطع از سد برنلی گذشت.

به گزارش وبسایت نود، لیورپول با 12 امتیاز همچنان رکورد صد درصد امتیازی خود را حفظ کرده است.

در آخرین مسابقه روز شنبه از هفته چهارم لیگ برتر انگلیس، برنلی در خانه خود ترف مور میزبان لیورپول صدرنشین بود. تیم کلوپ که در هفته های قبلی نشان داده نمی خواهد از ابتدای فصل هیچ غفلتی کند، با توجه به برد پرگل سیتی، فقط به سه امتیاز می اندیشید.

تیم کلوپ بعد از 33 دقیقه توانست به گل نخست خود برسد، سانتر آلکساندر آرنولد از جناح راست، پیش از رسیدن به محوطه با برخورد به بازیکن حریف، انحراف عجیبی پیدا کرد و به یکباره وارد دروازه شد تا با این گل اتفاقی، لیورپول 1-0 پیش بیفتد. این گل به نام کریس وود به ثبت رسید.

اما 4 دقیقه بعد، مانه گل مهمی برای لیورپول به ثمر رساند. یک ضدحمله سریع با پاس عالی فرمینو برای مانه همراه شد و مهاجم لیورپول با یک بغل پای دقیق توانست بازی را پیش از پایان نیمه اول 2-0 کند.

در نهایت نیز گل سوم لیورپول به زیبایی هرچه تمام تر به ثمر رسید. کار از فرمینو در میانه زمین آغاز شد، با دو دریبل خوب از صلاح همراه شد و سپس فرمینو حاضر بود تا با یک شوت دیدنی بازی را 3-0 کند.

به این ترتیب لیورپول توانست در خانه حریف به برتری قاطع 3-0 برسد تا با 12 امتیاز و 12 گل زده در چهار بازی، صدرنشین لیگ برتر لقب گیرد.

1878

نظرات کاربران
عشق فقط یک کلام تراکتور واسلام
تیم منچستریونایتدم یه چند تا بچه عضو کرده گفته تیم مدریت هم بفکر پوله تبریک به لیور پولی ها
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۱:۲۲
پاسخ
2
22
فسیل
مدیرای لیورپول با اعتماد به کلوپ زمینه‌ساز این موفقیتها شدن ولی چلسی...اگه کونته اخراج نمیشد چلسی هم به ثبات رسیده بود.امیدوارم لیورمول امسال قهرمان بشه
۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۶:۲۵
پاسخ
3
41
فقط یوونتوس
چ میشد 1 گل دیگ میزدی تا اون عدد تکرار شه
۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵:۱۶
پاسخ
27
17
کیان
به قران که من از همه لیورپولی ترم . ولی دیگه راجب صحنه تعویض مانه ، حق با مانه بود. چه خبرته آخه اقای صلاح اون همه موقعیت رو خودخواهانه پروندی،دیگه اون صحنه چی بود پاس ندادی ،یعنی از خود گذرنده تر از فیرمینو نداریم ،پاس هم بهش ندن بازم با پاس های زیباش باعث میشه هم تیمی هاش گل بزنن ولی مانه اینجوری نیس،لج میکنه بعد کل تیم ضرر میکنه.به خدا اون صحنه پاس ندادی منکه با اینکه سه هیچ جلو بودیم عصبانی شدم اون چی بود آخه؟!! چرا یهو آدم باید انقد مغرور شه؟!!نکنید آقا نکنید به خاطر موفقیت لیورپول نکنید...... به امید موفقیت لیورپول
۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۷:۲۸
پاسخ
4
32
بهرام
این اولین باری نیست که صلاح اینطور رفتار میکنه تو بازی سوپرکاپ اروپا هم وندینبار شاهد این صحنه بودیم تو فصل گذشته هم بارها دیدم که مانه تو موقعیت بهتر قرار داره ولی صلاح پاس نمیده چندین بار هم مانه تو زمین به خود صلاح اعتراض کرده بود صلاح فصل اول در اختیار تیم بود ولی از اواسط فصل قبل دیگ داره برای خودش بازی میکنه و این تو یه لیورپول خطرناکه چون تیمهای کلوپ بر پایه نفرات جلو نمیرن بر پایه تیم جلو میرن
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۱:۴۰
1
20