برنلی 2-4 چلسی؛ ثبت هفتمین برد متوالی با درخشش پولیشیچ

برنلی 2-4 چلسی؛ ثبت هفتمین برد متوالی با درخشش پولیشیچ

2731
21:50
04 آبان 1398
چلسی هفتمین برد متوالی خود را به دست آورد.

به گزارش وبسایت نود، چلسی مقابل برنلی به برتری 4-2 رسید و 20 امتیازی شد.

در آخرین مسابقه شنبه شب از هفته دهم لیگ برتر انگلیس، چلسی توانست در ترف مور با نتیجه 4-2 برنلی را شکست دهد و 20 امتیازی شود. مرد اول این مسابقه پولیشیچ بود که هتریک کرد.

کریستین پولیشیچ در دقیقه 21 و روی اشتباه حریف در میانه میدان توپ را گرفت و با ضربه ای زمینی دروازه برنلی را باز کرد. اشتباهات برنلی باز هم ادامه یافت و در دقیقه 45 یک بار دیگر بازیکنان چلسی در میانه زمین توپ ربایی کردند و این بار هم ضربه پولیشیچ به اندازه کافی خوب بود تا دروازه حریف را برای بار دوم باز کند.

دقیقه 56 پولیشیچ گل سوم را هم زد تا هتریکش را کامل کند. یک گل با پای چپ، یک گل با پای راست و یک گل با ضربه سر. این پایان کار نبود و دو دقیقه بعد ویلیان گل چهارم را زد. این گل با پاس آبراهام رقم خورد.

در دقایق پایانی برنلی فشار زیادی آورد و دقایق 86 و 89 توسط رودریگز و مک نیل به دو گل رسید، اما این دو گل برای جبران شکست کافی نبود.

چلسی با این برد 20 امتیازی شد و به خاطر تفاضل گل کمتر فعلاً در رده چهارم است.

1878

 

نظرات کاربران
امیر
حیف دو گل دقیقه اخری خورد
۰۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۸:۱۳
پاسخ
0
17
مهدی عشق چلسی
این چلسی با بازیکنای جوانی که داره ثابت میکنه که میتونه سالیان سال بهترین تیم دنیا باشه
۰۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۲:۲۵
پاسخ
10
48
Jessi
سیتی رو هم محکم از پیش رو بر می داریم با سوپر فرانکی هر چیزی ممکنه. دلم به حال ساری میسوزه که از ترس بی بازیکنی و پنجره بسته فرار کرد ولی لمپارد اومد بدون ستاره تیم و با آکادمی داره جولان میده
۰۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۲:۲۳
پاسخ
3
47
فوتبال بامنطق
لمپاردفوق العادست
۰۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۰:۴۹
پاسخ
0
46
ماکسیمیلیانوس
چلسی قهرمان. حیف شد که دوتا گل بد خوردیم ولی مهم اینه که پولیشیچ دوباره شکوفا شد و با هتریک از زیر فشار خارج شد. با فرانک لمپارد با قدرت به جلو میریم.
۰۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۵:۳۸
پاسخ
2
42
حسنعلی اکبری CHELSEA
همه عااااالی بودن مخصوصا پولشیچ که ثابت کرد یه ستاره است / ریس جیمز بی نظییییییییر بود / واااااایی خدا میسون مونت چقدر خوبه ماشاءالله ، یه استعداد بزرگه / هنوز خییییییلی جای پیشرفت داریم ، به جرئت میتونم بگم با برگشت بازیکن های مصدوم میتونیم جلوی هر تیمی حرفی واسه گفتن داشته باشیم مخصوصا لیگ قهرمان
۰۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۵:۴۴
پاسخ
3
38
جواد
اره حتما بااین خط دفاعی بی نظیرتون به هیچ هایی نمی رسید
۰۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۰:۰۸
31
7