برهانی: هنوز نتوانسته‌ام با غیبت در دربی کنار بیایم

برهانی: هنوز نتوانسته‌ام با غیبت در دربی کنار بیایم

1665
15:56
03 آبان 1396
مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال هنوز نتوانسته است با غیبت در دربی کنار بیاید.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال هنوز نتوانسته است با غیبت در دربی کنار بیاید.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، آرش برهانی درباره وضعیت استقلال در آستانه دربی گفت: به نظرم شرایط استقلال نسبت به گذشته بهتر است و شفر توانست در این مدت کوتاه درد استقلال را پیدا کند و تیم را از لحاظ روحی در وضعیت بهتری قرار دهد. البته مشکلات استقلال هنوز کامل برطرف نشده است، ولی امیدوارم این تیم با شفر به روزهای خوبی برسد.

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه کدام تیم در بازی فردا شانس بیشتری برای برد دارد، تأکید کرد: نتیجه قابل پیش‌بینی نیست و هر دو تیم شانس برد دارند. حضور دو مربی خارجی قطعاً هیجان و کیفیت دربی را بالا می‌برد و من امیدوارم که استقلال برنده از زمین خارج شود.

وی در خصوص ناکامی مهاجمان استقلال در فصل جاری گفت: مهاجمان استقلال نفر به نفر بازیکنان خوبی هستند و می‌‌توانند به این تیم کمک کنند. به نظر من آنها خیلی تحت فشار هستند و شما دیدید وقتی علی قربانی گل زد چهره‌اش طوری بود که انگار تمامی مشکلات استقلال روی دوش این بازیکن بوده است. این فشارها تأثیرگذار است و بر عملکرد مهاجمان تأثیر می‌‌گذارد.

برهانی همچنین خاطر نشان کرد: آنها اگر خودشان باشند و بدانند که در محوطه جریمه اولین تصمیم، بهترین تصمیم است، تمام مشکلات برطرف می‌‌شود. البته من معتقدم که استقلال در کارهای تهاجمی مشکل داشت و این موضوع فقط مربوط به مهاجمان نبود. به نظر من شفر این مشکل را برطرف خواهد کرد.

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که وقتی دربی را می‌بیند چه احساسی دارد، گفت: هر بازیکنی دوست دارد در دربی به میدان برود و وقتی دربی را می‌بینم در برخی از لحظات ناراحت می‌شوم. هنوز نتوانسته‌ام با غیبت در دربی کنار بیایم. من 14 یا 15 بازی انجام داده‌ام که سه گل زده و چهار پاس داده‌ام. این در حالی است که فقط در یک بازی مهاجم نوک بودم و در دیگر دربی‌ها در پست هافبک - مهاجم بازی می‌کردم.

 

2051

نظرات کاربران
**واقعی ازیک جام *من دراوردی ازشونصدجام
ارشِ و اون عینک معروف
۰۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۰:۳۰
پاسخ
0
3
پسر محبوب لیورپول
از کله ملق بعد از خراب کردن پنالتی چخبر خخخ
۰۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۷:۴۸
پاسخ
18
8
Abedi
آرش آقای گل ما هم هنوز تو رو بازیکن استقلال میدونیم و باور نداریم خداحافظی کردی
۰۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۵:۳۰
پاسخ
5
17
اس اس
ارش اقای گل دوست داریم.
۰۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۶:۰۲
پاسخ
19
41