برپایه یک نظرسنجی؛ دلسردی هواداران اسپانیا از 12 بازیکن لاروخا

برپایه یک نظرسنجی؛ دلسردی هواداران اسپانیا از 12 بازیکن لاروخا

4490
19:19
29 آبان 1397
تیم لوئیس انریکه نتوانسته به اهداف از پیش تعیین شده برسد.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم لوئیس انریکه نتوانسته به اهداف از پیش تعیین شده برسد.

به گزارش وبسایت نود، بعد از انتصاب لوئیس انریکه به عنوان سرمربی تیم ملی اسپانیا پس از جام جهانی 2018، لاروخا 6 بازی انجام داده و در این مسابقات 4 برد و 2 شکست در کارنامه خود به ثبت رسانده و البته نتوانسته به هدف اصلی اسپانیا یعنی صعود به مرحله پایانی لیگ ملت های اروپا برسد.

سرمربی آستوریایی در این مدت از 32 بازیکن استفاده کرده و هواداران فوتبال اسپانیا معتقدند 12 تن از این بازیکنان نتوانسته اند عملکرد موفقی در تیم از خود به جا گذارند. 

مارکا در در یک نظرسنجی از هواداران فوتبال خواست برای هریک از این 32 بازیکن یکی از گزینه های ناکام، قابل قبول، برجسته و فوق العاده را انتخاب کنند. 12 بازیکن نتوانستند از هواداران رای قبولی بگیرند و در این نظرسنجی ناکام شدند.

در بین این بازیکنان آلوارو موراتا با کسب 88 درصد رای ناکامی، پایین ترین اقبال را در بین هواداران داشت و داوید ده‌خیا و مارکو آسنسیو به ترتیب با 82 و 79 درصد رای در رده های بعدی قرار گرفتند. سرخیو راموس، ایسکو، سرخیو بوسکتس، رودریگو، رائول آلبیول، کوکه، سرخی روبرتو، تیاگو و ناچو نیز دیگر بازیکنانی بودند که از دیدگاه هواداران نتوانسته اند عملکرد خوبی داشته باشند.

البته هواداران در این نظرسنجی اقدام به انتخاب موارد دیگری نیز کردند. برای مثال تنها 23 درصد از شرکت کنندگان تیم مورد علاقه شان را با دروازه بانی ده‌خیا وارد میدان می‌کنند. از دیگر موارد جالب نیز آن است که هوداران عقیده دارند مارک بارترا باید جلوتر از ناچو و اینیگو مارتینز، زوج سرخیو راموس در قلب خط دفاعی باشد.

به عنوان گزینه بازیکن شماره 9 نیز هواداران پاکو آلکاسر را به یاگو آسپاس، رودریگو و موراتا ترجیح دادند. از بین بازیکنانی که هنوز توسط انریکه به اسپانیا دعوت نشده اند نیز هوداران بیشترین رای را به پابلو سارابیا داده اند و علاقه مند به حضور بازیکن سویا در تیم خود هستند.

7712

نظرات کاربران