برگزاری تمرین استقلال در غیاب ملی پوشان، چشمی و غلامپور/ میلیچ باز هم اختصاصی تمرین کرد

برگزاری تمرین استقلال در غیاب ملی پوشان، چشمی و غلامپور/ میلیچ باز هم اختصاصی تمرین کرد

1431
13:06
17 مهر 1398
تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در غیاب ملی‌پوشان این تیم برگزار شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس،  تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت 11 در زمین ورزشگاه نفت تهرانسر در شرایطی برگزار شد که ملی پوشان امید و بزرگسالان این تیم در محل تمرین حضور نداشتند.

* روزبه چشمی به دلیل حضور در کلینیک استقلال برای فیزیوتراپی غایب بود. این بازیکن از شنبه به تمرینات گروهی آبی‌ها اضافه می‌شود. همچنین میلیچ در این تمرین به صورت اختصاصی تمرین کرد. شیخ دیاباته هم در خارج از کشور حضور دارد و بعد از بازگشت به تهران برای حضور در تمرینات تست خواهد داد.

*فرشید باقری مثل روز گذشته در برنامه‌های تاکتیکی آبی پوشان حضور داشت.

*بهزاد غلامپور مربی دروازه‌بانان استقلال به دلیل حضور در مراسم چهلم درگذشت پدر مرحومش در این تمرین غایب بود و دروازه‌بانان استقلال زیر نظر نیما خیراندیش مربی دروازه‌بانان تیم امید استقلال، به تمرین مشغول شدند.

*تمرین امروز آبی پوشان به برنامه های استقامتی و سپس کار تاکتیکی اختصاص داشت که بازیکنان حدود 90 دقیقه برنامه‌های مختلف را مرور کردند.

2051

نظرات کاربران
تراختور پنجمین تیم پرطرفدار جهان
بعنوان طرفدار پنجمین تیم پرطرفدار جهان ،برای استقلال ارزوی موفقیت دارم چون بی طرفانه عرض می کنم سه سال است مافیای فوتبال با عوض کردن ترکیب استقلال قهرمان دو دوره آسیا ،ایجاد حاشیه های بی پایان برای پنجمین تیم پرطرفدار جهان و تنها تیم حرفه ای آسیا و طوفان زرد آسیا به نفع سوگولی منفور عمل می کند
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۸:۰۹
پاسخ
2
37
لر
ممنون هموطن ...
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۲:۰۰
2
7
عشقممم نیمار
لطفا اسم میلیچ نیارید ..چرا؟؟ اخه میترسم تن بدن بعضیا بلرزه:-P ایکاش میلیچ‌ اون گله نمیزد ک الان محروم نمیشد :-P
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۰:۰۰
پاسخ
2
31