برگزاری تمرین عصر سرخپوشان زیر نور/ استراحت برانکو به شاگردانش

برگزاری تمرین عصر سرخپوشان زیر نور/ استراحت برانکو به شاگردانش

2014
18:56
18 آبان 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - تیم فوتبال پرسپولیس تمرین نوبت دوم امروز (سه‌شنبه) را از ساعت ۱۸ به وقت محلی زیر نور برگزار کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  تیم فوتبال پرسپولیس تمرین نوبت دوم امروز (سه‌شنبه) را از ساعت ۱۸ به وقت محلی زیر نور برگزار کرد.

به خبرگزاری وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین عصر روز سه‌شنبه خود را از ساعت 18 به وقت محلی در زمین باشگاه ایرانیان پس از صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ با گرم کردن بدن‌ها زیر نظر مارکو آغاز کردند.

* تمرین بعدازظهر به دلیل فشار تمرینات صبح و به جهت دمای هوا، کمی دیرتر شروع شد.

* بازیکنان با لباس‌های قرمز رنگ و گلرها هم با لباس‌های زرد، تمرین خودشان را آغاز کردند.

* حدود 20 تماشاگر هم در محل تمرین سرخپوشان حضور یافتند.

* بازیکنان بعد از گرم کردن به انجام حرکات کششی با کمک توپ ودر ادامه دویدن های کوتاه پرداختند. در بخش بعدی تمرین آقا وسط در سه گروه در دستور کار قرار گرفت که بسیار هم جدی بود. در ابتدای این بخش برانکو تاکید زیادی روی دادن پاس های کنترل شده داشت ولی در ادامه شاگردانش را مورد تقدیر قرار می‌داد.

* پس از آقا وسط، عبور از یار مقابل در یک سوم زمین به اجرا در آمد. بازیکن پا به توپ باید ابتدا بازیکن روبه روی خود را دریبل می‌زد و بعد با شوت به سمت دروازه یا ارسال برای سرزنی باید به گل می‌رسیدند.

هچنین سرخپوشان که در طول اقامت دو روزه خود روزی دو جلسه تمرین داشتند فردا یک نوبت تمرین می‌کنند. این تمرین از ساعت 10 صبح فردا (چهارشنبه) به مدت یک ساعت در سالن بدنسازی انجام خواهد شد و بازیکنان پس از آن راهی استخر می‌شوند. بازیکنان در زمان بعد از ظهر آزاد خواهند بود.

 

2020

نظرات کاربران
پرسپولیسی غمگین
حیف شدقشقایی حذف شد شانس مجددروازدست دادیم خخخخخخخخخخخخخخخخخ
۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۵:۰۱
پاسخ
39
2
امير6
قشقايي سرور شيشتقلوله.هرچي باشه جلو ما چهارتايي نشد.
۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۴:۱۰
1
26
mohammad
یعنی اگه به این ششتقلالیا بگیم افتخارتون تو این چند سال قبل چی بوده به طور کلی میگه باخت پرسپولیس به تیمای دیگه(البته رویت شده با مساوی پرسپولیس هم جشن قهرمانی گرفتن ) خخخخخخخخ البته اگه بخواد وارد جزئیات بشه میگه قهرمان نشدن پرسپولیس به خواطر تفاضل گل و باخت به قشقایی و نفت خخخخخخخخخخ واقعا با این همه افتخار باید هم خودشونو پرافتخار ترین تیم ایران بدونن ادمین جان لطفا بچاپ
۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۷:۳۳
1
26
ایدا سادات16قرمز
می گم تولی پرس با مرصاد بیاد هیسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۵:۱۵
1
25
آبیته
اااااااااستقلاااااااال سرور4پولیسه
۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۲۹:۴۹
پاسخ
45
2
قرمزته
خخخخخخخخ.خندیدیم!!!!!!!!!
۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۴۵:۴۲
0
7
برنج طارمی
جااااااام میخوام حتی ولایت خخخخخخخخخخخخخخخ
۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۲:۰۲
26
1
ایدا سادات16قرمز
پرسپولیس سرور ششتقلال
۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۴:۵۴
1
27