برگزاری قطعی فینال جام‌حذفی فوتبال در خرمشهر

برگزاری قطعی فینال جام‌حذفی فوتبال در خرمشهر

7479
10:03
27 فروردین 1397
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: قطعا فینال جام‌حذفی بین دو تیم فوتبال استقلال تهران و خونه به خونه بابل، 13 اردیبهشت‌ماه در خرمشهر برگزار خواهد شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: قطعا فینال جام‌حذفی بین دو تیم فوتبال استقلال تهران و خونه به خونه بابل، 13 اردیبهشت‌ماه در خرمشهر برگزار خواهد شد.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، افشین حیدری در این باره اظهارکرد: ما تعهدات‌مان را نسبت به فدراسیون برای برگزاری با کیفیت فینال جام‌ حذفی انجام داده‌ایم، طی بازدیدی که فتاحی چند ماه پیش از ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر داشت و ایراداتی که گرفته شد، از همان موقع پیمانکاری برای مجموعه انتخاب شد و زمین چمن این ورزشگاه مورد بازسازی قرار گرفت تا در نهایت فینال با کیفیتی را شاهد باشیم.

وی بیان‌ کرد: پس از برگزاری فینال دوره قبلی این رقابت‌ها و اعلام رضایت مقام معظم رهبری از برگزاری این رویداد بزرگ در خرمشهر که پس از سال‌ها به همه دنیا اعلام شد که خرمشهر زنده است، قطعا فرمایش مقام معظم رهبری نیز فصل الخطاب برای همه است.

مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان، گفت‌: فدراسیون فوتبال نیز در راستای برگزاری خوب و با کیفیت این مسابقه همکاری لازم را با ما داشته است و دارد. همچنین منطقه آزاد اروند همکاری خوبی برای آماده‌سازی ورزشگاه نفت و گاز اروندان و فراهم کردن شرایط لازم با ما داشته است و مطمئنا همه اهالی فوتبال و ورزش، 13 اردیبهشت ماه می‌توانند با حضور در این ورزشگاه از نزدیک شاهد فینال جام ‌حذفی بین دو تیم استقلال تهران و خونه به خونه بابل باشند.

وی تاکید کرد: این‌ که گفته می‌شود قرار است فینال از خرمشهر گرفته و به استان دیگری سپرده شود، شایعه است و صحت ندارد. فینال جام‌ حذفی به نام خرمشهر است و در همین شهرستان نیز برگزار می‌شود. تاکید وزیر ورزش و جوانان و رییس فدراسیون فوتبال نیز بر برگزاری این رویداد بزرگ در خرمشهر است.

 

2051

نظرات کاربران
محمدپارسا
تو این زمین قشقایی هم بازی کنه میبازه حتی جلو پرسپولیس اگه بازی کنه میبازه:)))
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۵:۵۵
پاسخ
5
20
امین
نمردیم و معنی کیفیت رو هم فهمیدیم!!
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۹:۰۹
پاسخ
4
33
سیانور
کافی بود یه تیم قرمز سوگولی فدراسیون بیاد فینال اونوقت زمین بد بود نور نبود بازی میرفت آزادی
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۱:۳۵
پاسخ
13
34
خان
یه تصمیم اشتباه در هر صورت اشتباه است بهترین کار اینه که هر سال یه جایی باشه البته به شر داشتن ورزشگاه خوب و با کیفیت چرا مثلا در ورزشگاه مشهد برگذار نشود سال بعد در اردبیل سال بعدش مثلا در شیراز سال بعدش در هر شهری که ورزشگاه جدیدی افتتاح می کند بر گذار شود چرا با یه تصمیم احساسی کاری می شود که بعد ها نشود جمع و جورش کرد
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۲:۲۸
پاسخ
3
32
استقلالی
به نام خرمشهر شایسته است ورزشگاه و امکانات ایجاد کنید نه صرفا برگزاری یک بازی که به ضرر فینالیستها تمام میشود.
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۱:۰۲
پاسخ
0
46
Jalil
واقعا چقد مسخره هستن چون اسم جام به نام خرمشهره باید فینال هم تو مرمشهر برگزار بشه بعد ورزشگاههایی مثه امام رضا و نقش جهان و اینا که هیچی دیگه فینال جام جذفی جام معتبر یه کشور باید تو یه زمین داغون برگزار بشه و کلی مصدوم رو دست هر دوتا تیم بزاره حالا خونه به خونه لیگ یک بازیاش تموم شده ولی استقلال بعد فینال باید یک هشتم تو اسیا بازی کنه
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۷:۰۷
پاسخ
3
49
حامی
خب اینم سیاسیش کردیم بسلامتی..اصلا هم شرایط مناسب از جمله نور و ورزشگاه مناسب و چمن مناسب مهم نیس
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۸:۳۰
پاسخ
3
51
اس اسی
هیچ کسی منکر این که شهر زیبای خرمشهر ومردامانش در دوران جنگ فداکاری های زیادی کردند نیست ولی آیا باید یک مسابقه ی مهم در سطح ورزش ایران که آبروی مملکت هم هست باید در پایین ترین سطح ممکن برگزار شود در صورتی که ورزشگاه های خیلی بهتری داریم خواشا بحث فوتبال و ورزش را قاطی مسائل دیگر نکنید
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۷:۳۰
پاسخ
3
55
gjv
خرمشهر بخاطر ی فینال زنده شد؟؟؟؟ این همه مشکل داره اونارو حل کنید اگه راست میگید
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۰:۲۵
پاسخ
2
67
عباس
بخاطر مسایل سیاسی خیل عظیمی از طرفداران باید هر سال از دیدن بازی تیمشان در فینال محروم باشند
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۷:۱۱
پاسخ
5
62