برگزاری مراسم افتتاحیه ورزشگاه امام رضا(ع) با حضور شفر و پیشکسوتان استقلال

برگزاری مراسم افتتاحیه ورزشگاه امام رضا(ع) با حضور شفر و پیشکسوتان استقلال

3067
15:45
10 اسفند 1397
مراسم افتتاحیه و بازسازی ورزشگاه امام رضا(ع) ظهر امروز در این استادیوم ورزشی در جنوب تهران برگزار شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مراسم افتتاح و بازسازی ورزشگاه امام رضا(ع) که در اختیار باشگاه استقلال قرار دارد، از ساعت ۱۴:۳۰ امروز در این مجموعه ورزشی برگزار شد. در ابتدای این مراسم ضمن قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران اعلام شد که آکادمی باشگاه استقلال تهران از این پس در این مجموعه وزرشی به امور خود ادامه می‌دهد. محسن حاجیلو مجری برنامه‌های تلویزیونی نیز امروز اجرای این مراسم را برعهده داشت.

حدود هزار نفر از اعضای مدرسه فوتبال‌هایی با نام استقلال در این مراسم حاضر شده و هر کدام با در دست داشتن پرچم و پیراهن‌هایی آبی، افتتاح این مجموعه ورزشی را جشن گرفتند.

احمد سعادتمند رئیس هیأت مدیره استقلال، امیرحسین فتحی، وینفرد شفر، محمد نوازی، علیرضا اکبرپور، سیروس دین‌محمدی، کاظم اولیایی، رضا رجبی، هادی مباشری، نوید فریدی مربی آکادمی این باشگاه و تعدادی از بازیکنان جوان استقلال در این مجموعه ورزشی حاضر شده و در مراسم افتتاحیه ورزشگاه امام رضا(ع) حضور پیدا کردند.

در حاشیه این مراسم نیز حاضران در استادیوم، سرمربی استقلال را مورد تشویق قرار داده و وینفرد شفر نیز به ابراز احساسات آنها پاسخ داد.

2051

نظرات کاربران
اژدهای آبی
وزیر استقلالی نمیخوایم نمیخوایم!
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۲:۲۹
پاسخ
16
11
شاعر بدخط
داداش با خودت چند چندی
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۰:۰۶
0
18
عشقممم نیمار
چ عجب ..بلخره عشق_تقلال دارای زمین تمرین ثابت شد:-P در ضمن ..طبق گفته بیرانوند..ورزشگاه شهید کاظمی در اصل ماله عشق_تقلاله و ن امام‌رضا :-P ولی درکل.. از یچی ک‌بهتره :-)
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۹:۳۱
پاسخ
23
33
قشقایی کبیر
بسلامتی ... مبارکمون باشه ان شاالله...
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۵:۱۸
پاسخ
14
37