بزرگان لیگ برتری خواهان جذب ستاره مراکشی آژاکس

بزرگان لیگ برتری خواهان جذب ستاره مراکشی آژاکس

2977
17:42
01 اردیبهشت 1398
حکیم زیاش در تابستان 2019 با 25 میلیون پوند در دسترس خواهد بود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از 90min، لیورپول، منچسترسیتی، آرسنال و منچستریونایتد همگی به دنبال امضای قراردادی به ارزش 25 میلیون پوند با حکیم زیاش، هافبک مراکشی آژاکس هستند.

ستاره ملی پوش مراکشی در حال گذراندن فصلی فوق العاده است. او در تمامی رقابت های این فصل 19 گل به ثمر رسانده و 20 پاس گل هم ثبت کرده تا ستاره تیمی باشد که در این مقطع از فصل، همچنان شانس کسب سه گانه را برای خود حفظ کرده است. آژاکس اینک در صدر جدول اردیویسه ایستاده، به فینال جام حذفی هلند رسیده و باید در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان در مقابل تاتنهام قرار گیرد. 

زیاش تا سال 2021 با آژاکس قرارداد دارد اما طبق یکی از بندهای این قرارداد، باشگاه های طرفدار زیاش می‌توانند در تابستان 2019 با پرداخت 25 میلیون پوند به آژاکس او را به خدمت گیرند. 

ستاره 26 ساله بعد از نمایش های خوب خود به همراه آژاکس، توجه باشگاه های بزرگ اروپایی را به خود جلب کرده است. او در جریان برتری 4-1 تیم هلندی مقابل رئال مادرید، گل نخست تیمش را به ثمر رساند و نقشی کلیدی در جریان برتری 3-2 آژاکس مقابل یوونتوس در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مرحله یک چهارم نهایی ایفا کرد. 

به گزارش میرر، منچسترسیتی قصد دارد با جذب زیاش او را جایگزین ایلکای گوندوغان کند؛ بازیکنی که به دلیل عدم اطمینان نسبت به فرصت های بازی خود، از تمدید قرارداد با سیتیزن ها سر باز زده است. با این حال، سیتی در راه امضای قرارداد با زیاش رقیبانی نیز دارد. 

در حقیقت وحود این بند در قرارداد بازیکن سابق توئنته، باشگاه های بسیاری را به جذب او در همین تابستان ترغیب کرده است. شنیده شده به جز غول های لیگ برتری، بایرن مونیخ نیز شرایط زیاش را زیر نظر دارد.

علیرغم تمام این شایعات، زیاش خود اذعان کرده که شاید در آژاکس بماند و تنها زمانی از این تیم جدا خواهد شد که مطمئن باشد رفتن به یک باشگاه بزرگ، بهترین تصمیم ممکن است. 

با توجه به فصل خارق العاده آژاکس، بسیاری از ستارگان این تیم از جمله زیاش، داوید نرس، دوشان تادیچ و ماتیس ده‌لیخت در پایان این فصل راهی تیم های بزرگ 5 لیگ معتبر اروپایی شوند.

7712

نظرات کاربران
کیومرث
حکیم الزیاش مراکشی فصل قبل بیشترین تعداد پاس کلیدی رو تو کل لیگای اروپا داد حتی از مسی هم بیشتر . این فصل رفت و رگشت به رئال گل زد . بن عطیه یوونتوس ، اشرف الحکیمی رئال ، آمرابات و غیره . اونوقت ما این تیمو بردیم بعد فقط امثال برانکوی سم پاش سعی کردن نتایج تیم ملی با کی روش رو زیر سوال ببرن . جلو جلو بگم اگه می خواید بگی ما مراکشو با گل به خودی بردیم به جاش به اسپانیا هم با یه گل شانسی باختیم . زیاد طول نمی کشه که ارزش کی روش رو بفهمیم .
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۴:۰۶
پاسخ
66
47
حمید
دقیقااااااااا...
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۲:۴۷
15
17