بزرگ‌ترین بمب تاریخ فوتبال/ 15 سال پیش چنین روزی

بزرگ‌ترین بمب تاریخ فوتبال/ 15 سال پیش چنین روزی

10375
13:28
03 مرداد 1394
- هنوز عکس هایی از زوایای جدید از آن کله خوکی که به سمت بهترین بازیکن جهان در آن سال ها پرت شد منتشر می‌شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - - هنوز عکس هایی از زوایای جدید از آن کله خوکی که به سمت بهترین بازیکن جهان در آن سال ها پرت شد منتشر می‌شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از خبرآنلاین، فلورنتینو پرز؛ مدیر عامل تازه کار رنال مادرید در آن روزها، با وعده آوردن فیگو به برنابئو از نیوکمپ سکان هدایت مادریدی ها را در دست گرفت.
انتقالی که غیر ممکن می‌نمود. کاپیتان جدید بارسلونا، لوییز فیگویی بود که محبوبیتش از کاتالان ها هم در نیوکمپ بیشتر بود. اما در خبری باور نکردنی و غیر منتظره، تبدیل به منفور ترین بازیکن تاریخ بارسلونا شد. لویز فیگو با 60 میلیون یورو، راه برنابئو را در پیش گرفت و به نیوکمپ پشت کرد. این بزرگترین انتقال تاریخ فوتبال تا آن روز بود.
او به رئال مادردید رفت و با این تیم دو بار فاتح لیگ قهرمانان شد. شماره 10 را مال خود کرد و سال ها درخشید. اما هیچ گاه در قلب بارسایی ها بخشیده نشده و نخواهد شد.
این بزرگترین بمب نقل و انتقالات تاریخ فوتبال است. تبعات آن قدر زیاد و باورنکردنی بود که از آن روز هیچ بازیکنی جرات نکرده است از هر کدام از این 2 باشگاه مستقیما راهی آن یکی باشگاه شود.

1140

نظرات کاربران
چمپیون
بزرگترین بمب تاریخ فوتبال ایران رو هم استقلال با خرید هاشمی نسب ترکوند و هاشمی نسب هم تو دربی با اون ضربه سر ناز ورزشگاه رو ترکوند..هیچ داغی برای پرسپولیسیا تو نقل و انتقالات بدتر از استقلالی شدن داش مهدی نبود
۰۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۵:۳۰
پاسخ
89
63
شهرام
و علي كريمي هم با گلش داغ پيروز شدنو به دل استقلاليا گذاشت.
۰۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۵۷:۵۸
3
15
farhad
هاشمی نسب با این کار فقط خودشو داغون کرد. اون هرگز برای استقلال بازیهایی مثل پرسپولیس نتونست به نمایش بذاره و خیلی سریع افول کرد. کیفیت خوب هاشمی نسب فقط در پرسپولیس بود. هنوزم که هنوزه تو جمع پیشکسوتای هیچکدوم از این دوتا باشگاه نمی‌بینیدش، چون نه خودش روش میشه بره و نه توی هیچکدوم راهش میدن :))
۰۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۸:۴۵
5
21
Shamez
آرزوی شیشتقلالی ها همینه که بازیکنای اضافی پرسپولیس رو بگیرن
۰۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۴۲:۴۴
5
23
majid
آره آخرش هم معلوم شد چقدر رستگار شد!!!!!!!بدبخت از اینجا مونده و از اونجا رونده شد. الان هم نمیدونه با خودش چندچنده.نه استقلالیها اونو استقلالی میدونن نه پرسپولیسیها.هیچی تو زندگی بهتر از عزت و سربلندی نیست حتی توی کوچکترین کارها.که متاسفانه هاشمی نسب تو فوتبال بهش نرسید
۰۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۹:۰۳
3
25