بسته شدن درهای بازگشت؛ بنزما دیگر برای فرانسه بازی نمی‌کند

بسته شدن درهای بازگشت؛ بنزما دیگر برای فرانسه بازی نمی‌کند

4690
18:32
18 مهر 1397
رئیس اتحادیه فوتبال فرانسه احتمال بازگشت بنزما به جمع خروس ها را رد می‌کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس اتحادیه فوتبال فرانسه احتمال بازگشت بنزما به جمع خروس ها را رد می‌کند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی میل، امیدهای کریم بنزما برای بازگشت به تیم ملی فرانسه روز به روز درحال فروکش کردن است. نوئل لوگرائه رئیس اتحادیه فوتبال فرانسه در مصاحبه ای با یکی از روزنامه های محلی شانس بازگشت او به جمع خروس ها را بسیار کم توصیف کرد.

لوگرائه در مصاحبه ای که امروز منتشر شد در این باره چنین گفت:

من عقیده دارم دوران او به همراه تیم ملی فرانسه به پایان رسیده است. به خصوص به این دلیل که او دیگر آمادگی گذشته را ندارد. 

بنزما آخرین بار در اکتبر 2015 پیراهن فرانسه را به تن کرد. نام او در بین 30 نامزد کسب توپ طلای فرانس فوتبال به چشم می‌خورد اما به نظر می‌رسد تغییری در رابطه سرد او با دیدیه دشان، سرمربی فرانسه ایجاد نشده است.

بنزما ادعا کرده بود که دشان تحت فشار قشری نژاد پرست در کشور فرانسه او را به تیم ملی برای بازی های یورو 2016 دعوت نکرده است. دشان نیز بعد از این اظهارات دیگر او را به تیم ملی فرا نخوانده است.

البته در این بین ماجرای اخاذی بنزما از هم تیمی اش، متیو والبوئنا نیز مطرح شد که وضعیت را بغرنج کرد. لوگرائه در خصوص این پرونده نیز اظهار داشت:

سه یا چهار سال است که این پرونده مورد بحث است. سرنوشت آن باید مدتها قبل مشخص می‌شد. این وضعیت کار ما را سخت تر کرده است.

بنزما سابقه 81 بازی ملی و 27 گل زده را برای تیم ملی فرانسه در کارنامه دارد.

7712

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
عاقای بنزما میتونه یه کلید ساز پیدا کنه تا درهای بسته تیم ملی رو‌براش باز کنه تا شاید بتونه ب تیم ملی بره :-) واقعا قدر خودشه ندونست..اگ حاشیه ب خودش درست نمیکرد ..الان میتونست جام جهانی تو کارنامه افتخاراتش ببینه....و مطمئنم این حسرت ..تا اخرعمرش میخوره ک چرا نرفت با فرانسه ک قهرنان جهان تجربه کنه :-P
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۱:۲۲
پاسخ
14
9
ایتالیا و رئال مادرید
اصلا به خاطر نبود بنزما بود که فرانسه قهرمان جهان شد بابا.........................
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۶:۲۱
پاسخ
10
26