بسته پیشنهادی ناپولی برای خامس؛ رئال مادرید می‌پذیرد؟

بسته پیشنهادی ناپولی برای خامس؛ رئال مادرید می‌پذیرد؟

4447
19:29
29 خرداد 1398
ناپولی قصدی برای هزینه 50 میلیون یورو در این تابستان ندارد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، رئال مادرید و ناپولی بر سر انتقال خامس رودریگز، به مراحل پایانی مذاکرات خود رسیده اند و به نظر می‌رسد ستاره کلمبیایی قرار است در سومین تیم گوناگون شانس همکاری با کارلو آنچلوتی را داشته باشد. 

به دنبال ورود نفراتی مانند رودریگو گوئز، ادر میلیتائو، لوکا یوویچ، ادن هازارد و فرلاند مندی، نیاز به فروش برخی از بازیکنان کنونی رئال بیش از قبل احساس می‌شود. این در حالی است که به نظر می‌رسد کار رئال در این تابستان هنوز به پایان نرسیده و کهکشانی ها قرار است حداقل یک ستاره دیگر را هم به برنابئو بیاورند.

به نقل از گاتزتا دلواسپورت، آئورلیو دی‌لورنتیس مالک باشگاه ناپولی پیشنهاد 50 میلیون یورویی خود برای خامس را به دو بخش تقسیم کرده است؛ پرداخت 10 میلیون یورو در این تابستان و 40 میلیون یوروی دیگر در ژوئن 2020. این خبر توسط مارکا نیز تایید شده است.

این فرمول، که البته معلوم نیست مورد موافقت رئال قرار گیرد، بسیار مشابه فرمولی است که بایرن مونیخ در تابستان 2017 برای جذب ستاره کلمبیایی به کار برد. باواریایی ها در تابستان 2017 با قراردادی قرضی و دو ساله به ارزش 10 میلیون یورو (سالانه 5 میلیون یورو) خامس را به خدمت گرفتند و در قرارداد او، بند خریدی 42 میلیون یورویی برای تابستان 2019 گنجاندند؛ بند خریدی که ظاهرا قرار نیست فعال شود. 

خامس رودریگز در تابستان 2014 با قراردادی که ارزش آن 63 میلیون پوند تخمین زده شد، به رئال مادرید پیوست و در این تیم تحت هدایت کارلو آنچلوتی به میدان رفت. بعد از پایان فصل نخست و خروج آنچلوتی، اوضاع برای خامس به خوبی پیش نرفت و او در تابستان 2017 به بایرن پیوست تا دوباره برای کارلتو به میدان رود. رئال مادرید تمایلی برای نگه داشتن این بازی ساز ندارد و به نظر می‌رسد ناپولی، سومین نقطه پیوند آنچلوتی و خامس باشد. 

7712

نظرات کاربران
arefa_79
واسکز که داره میره بیل که میخوان بفروشن خامسم بدیم :( خامس و نگه دار حداقل
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۱:۵۴
پاسخ
4
8
عارف
خامس فقط بیاد یوونتوس با کریس دوباره همبازی بشه
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۲:۵۱
پاسخ
7
8
فقط یوونتوس
چ شود امسال سریA
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۷:۱۲
پاسخ
4
21
رئال مادرید❤
از خامس بهتر کیو میخان بگیرن...بخدا بازیکن فوق العاده ایه.سانترهای عالی پاسهای عالی بازیخانی وبازیسازی فوق العاده....زدن انواع واقسام سوپر گل...بازیکن به چی میگه این پرز خودخواه من نمیدونم
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۲:۳۶
پاسخ
21
44
امین
نفروشین
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۲:۰۸
پاسخ
22
14