بعد از صحبت های زیدان؛ خیز دوباره باشگاه های چینی برای جذب بیل

بعد از صحبت های زیدان؛ خیز دوباره باشگاه های چینی برای جذب بیل

3606
19:20
30 تیر 1398
جیانگسو سانینگ قصد دارد تمام تلاش خود را برای کشاندن گرت بیل به سوپرلیگ چین انجام دهد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، زین الدین زیدان بعد از دیدار رئال مادرید برابر بایرن مونیخ که با شکست 3-1 تیمش به پایان رسید، در صحبت هایی صریح و البته کمی تند، موضع خود را نسبت به گرت بیل مشخص کرد.

بیل با تصمیم زیدان جایی در ترکیب رئال در بازی بامداد یکشنبه نداشت و زیدان در پاسخ به چرایی این موضوع، عنوان کرد که بیل بیرون گذاشته شد چرا که باشگاه به دنبال فروش اوست و بیل اگر همین فردا رئال را ترک کند، بهتر خواهد بود. 

با مشحص شدن موضع زیدان نسبت به بیل، اکنون باشگاه های چینی وارد عمل شده و قصد دارند با ارائه پیشنهادی اغواکننده، بیل را به آسیا بکشانند. در صدر فهرست باشگاه های خواهان، نام تیم جیانگسو سانینگ دیده می‌شود. جیانگسو که از حمایت مالی گروه بازرگانی سانینگ (مالک 70 درصد از سهام باشگاه اینترمیلان) برخوردار است، آماده است تا حقوقی مشابه آن چه بیل اکنون در رئال دریافت می‌کند (سالیانه 17 میلیون یورو بعد از کسر مالیات) را به این بازیکن پیشنهاد دهد.

جیانگسو هم اکنون در ترکیب خود بازیکنان نامداری نظیر ادر و آلکس تکسیرا را دارد و البته تنها باشگاه چینی خواهان گرت بیل نیست. شانگهای شنهوا که به تازگی کیکه سانچس فلورس، سرمربی سابق اتلتیکومادرید، را به عنوان مربی خود برگزیده حاضر است تا دستمزدی بیشتر از آن چه که ستاره ولزی در مادرید دریافت می‌کند را به او پرداخت کند. چند هفته قبل خبر رسید یکی از باشگاه های چینی با پیشنهاد حقوق سالانه 62 میلیون پوند سعی در جذب بیل داشته اما از آن جایی که این باشگاه (بدون فاش شدن نام) قصدی برای پرداخت پول به رئال نداشته، لوس بلانکوس به راحتی این پیشنهاد را رد کرده است.

با وجود تمامی این پیشنهادات، بیل تمایلی برای حضور در فوتبال چین ندارد و مارکا گزارش داده که تاتنهام آماده است تا با ارائه پیشنهادی 50 تا 60 میلیون یورویی به رئال مادرید، ستاره سابق خود را به لندن بازگرداند. تاتنهام در سال 2013 بیل را با 85.3 میلیون پوند به رئال واگذار کرد و او را به گران ترین فوتبالیست تاریخ بذل کرد.

7712

نظرات کاربران
مارلون برندو
قرآنی لیگ چین شرف داره به هو شدن توسط گروهی فرومایه مثل اولتراسور های مادرید...
۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۴:۴۷
پاسخ
6
30
حامد نیستلروی
بیل حیفه بره لیگ مزخرف چین. یه باشگاه تو 4تا لیگ معتبر اروپا باید بخرندش حالا که قیمتش رو هم کم کردند. کاش تاتنهام بخردش تا به روزهای اوجش تو این تیم برگرده.
۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۲:۳۵
پاسخ
0
17
فقط یوونتوس
حالا ک با بی مهری باشگاه رئال بی جام روبرو شده بهتره ب پیشنهادات سری A جواب مثبت بده --- بیل حداقلش تا 3 --4 سال تو اوجه و میتونه توپ طلا بگیره باشگاه های چینی بجای بیل بهتره سراغ مسی برن چرا؟؟::' چون مسی هم پیرتره و هم تبلیغات پشتشه و هم مسی و هم راه رفتنش دقیقا شبیه چینی هاست و هم میتونه مث ژاوی و اینیستا راه آسیا رو در پیش بگیره
۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۸:۴۲
پاسخ
18
12
عشقممم نیمار
زیدان فقط با اینکارش با بیل ..فقط فقط ..شخصیت خودشو نشون داد و‌ بس :-P
۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۷:۲۶
پاسخ
12
24
امباپه بهتراز نیمار
شخصیت فقط تو و نیمارت و بس
۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۹:۱۳
2
2
تاجی رئالی قدیمی(سلطان فقط CR7)
واقعا که تاسف آوره،رئال سه تا جامشو مدیون بیل هستش،درسته که بیل خیلی مصدوم میشه و افت کرده ولی تمرینات پیش فصلشو خیلی جدی گرفته،امیدوارم بمونه و به روزای اوجش برگرده
۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۴:۲۳
پاسخ
3
13