بلماضی: استقلال یا الریان فرقی ندارند، می‌خواهیم قهرمان آسیا شویم

بلماضی: استقلال یا الریان فرقی ندارند، می‌خواهیم قهرمان آسیا شویم

8066
21:25
14 فروردین 1397
سرمربی تیم فوتبال الدحیل قطر گفت که هدف این تیم قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال الدحیل قطر گفت که هدف این تیم قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا است.

به گزارش وبسایت نود، جمال بلماضی در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و الدحیل قطر که با برتری یک بر صفر تیمش به پایان رسید گفت: تبریک می‌گویم به بازیکنانم برای این برد؛ بازی خوبی بود. ذوب‌آهن تیم خوبی بود و به این تیم تبریک می‌گویم.

وی درباره اینکه احتمال دارد الدحیل در مرحله بعد با الریان قطر مصاف کند گفت: با هر تیمی که بازی کنیم برای ما تفاوتی ندارد، هدف ما پیروزی در هر بازی است و امسال می‌خواهیم قهرمان آسیا شویم.

سرمربی الدحیل قطر درباره این سوال که آیا فکر می‌کردید در 5 بازی نخست آسیا 5 پیروزی به دست آورید و اینطور مقتدرانه از گروه صعود کنید؟ یادآور شد: قطعاً پیش‌بینی کسب همه امتیازات کار سختی نیست اما از ابتدا هدف ما راهیابی به مرحله بعد بود که الان هم از رخ دادن این اتفاق خوشحال هستیم.

بلماضی در خصوص اینکه دوست دارید در مرحله بعد از بین تیم‌های الریان، العین یا استقلال با کدام تیم بازی کنید؟ توضیح داد: بازی استقلال مقابل الریان را دیدم، بازی بسیار خوبی بود و استقلال تیم با تجربه‌ای است اما ترجیح می‌دهم در این سطح از بازی‌ها به بازی مرحله بعد فکر نکنیم و تمرکزمان به بازی پیش‌رو باشد.

سرمربی الدحیل قطر در خصوص اینکه ذوب‌آهن در این بازی تیم برتر میدان بود و موقعیت‌های زیادی گلزنی ایجاد کرد، اظهار داشت: شاید بتوانم با شما موافق باشم، دقایقی حریف کنترل بازی را در دست داشت، اما اینکه بگوییم همه شانس‌های گلزنی برای ذوب‌آهن بود من با این مخالفم. تیم ما هم موقعیت‌های خوبی داشت و توانستیم با استفاده از آنها پیروز شویم.

وی در واکنش به این جمله که با اینکه در این بازی با چاشنی شانس موفق به پیروزی شدید اما در پایان بازی عصبانی بودید و با کادر فنی درگیری پیدا کردید، گفت: خیلی خوشحال هستم و عصبانی نبودم، این شیوه شخصیتی و نگرشی من به بازی‌ها است و بعد از همه بازی‌ها که برنده می‌شویم من خوشحال هستم.

به نقل از تسنیم بلماضی در نشست خبری در حالی که صحبت‌های بازیکن حاضر این تیم در نشست خبری ترجمه می‌شد, نسبت به ترجمه این صحبت‌ها به دو زبان انگلیسی و فارسی اعتراض کرد که ناظر AFC حق را به سرمربی الدحیل داد.

 

1004

نظرات کاربران
ارش
استقلال شکستت میده شک نکن
۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۸:۱۵
پاسخ
5
21
دو ستاره تو آسیا حسرت خیلیا
فرقی نداره؟؟؟؟ شما رو پارسال پیروزی حذف کرد تازه امسال تیم ما رو فرمه! فکر کنم استقلال رو نمی شناسی که با تمام تیمای ایرانی فرق داره. یه باخت بد میاره تیمشو بازسازی می کنه با قدرت میاد که از رو همه رد بشه تو آزادی تماشاگر ندیدی اگه بازی با پیروزی هم تماشاگر تو استادیوم بود با اختلاف می باختین اونجا این دو تیم تماشاگراش حکم نیترو رو دارند
۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۷:۳۱
پاسخ
13
66
مسعود گل باشی
بذرو دعا کن به استقلال نخوری که اون بردای درپیتی جلو تیمای درپیت تر یادت بره
۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۰:۳۱
پاسخ
13
62
استقلال
تند نرو استقلال ترمز تورو هم میکشه دعا کن به استقلال نخوری
۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۳:۰۷
پاسخ
10
71
ali
استقلال رو نابودمیکنه این الدحیل همین تیم رو پارسال حذف کردیم
۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۲:۵۶
پاسخ
78
22
اس اس
بلماضی جان تو گروه قوی نبودی دعا کن به استقلال نخوری
۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۰:۰۹
پاسخ
11
78
سلاطین آبی 2ستاره
خیلی ریز گفت از استقلال وحشت داره:))
۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۸:۱۶
پاسخ
10
78
احسان استقلالی
اگر خوردید به استقلال مطمئن هستم استقلال برنده هست اونقدر تیم گردن کلفتی هم نیستید
۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۵:۱۲
پاسخ
20
86
Abedi
این ادحیل همون لخویا قطره که اسمشو عوض کرده تو بعضی سایتها نوشته لوخیا اوله بعضیا نوشتن الدحیل خیلی این تیمو شکستش دادیم تیم شاخی نیستن
۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۵:۴۴
6
36
تاج کبیر اسیا
حیف که مرحله بعد بهم نمیخوریم بازی جذابی میشد
۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۳:۱۵
پاسخ
8
67